Tarz Kadın

Bu Senenin Moda Renkleri 2023-2024

13.01.2023
2.104
Bu Senenin Moda Renkleri 2023-2024

Bu senenin moda renkleri 2023-2024 trendi ortaya çıktı. 2023 yaz renkleri, 2023 yaz modası için etkileyici görünümler sunacak. Bu sene hangi renk moda diye merak ediyorsanız detaylara göz atabilirsiniz. 2023 modası renkleri, ev dekorasyonundan erkek ve kadın kıyafet kombinlerine kadar hızlı bir şekilde yer almaya başlıyor.

Bu Senenin Moda Renkleri Nelerdir?

Öne çıkmaya başlayan yılın moda renkleri çerçevesinde doğaya dönüş ve romantizm olarak da adlandırılabilir. Moda renklerini günlük yaşantımızda, iş hayatımızda ve özel gün ve gece kombinlerinde kullanabileceğimiz niteliktedir. 2023 son moda iç cephe boya renkleri, en moda saç renkleri ve dekorasyon renkleri olarak da kullanabilirsiniz.

bu senenin moda renkleri

bu senenin moda renkleri

2023  Renk Modası (Fındık Bej)

Bu senenin trend renklerinden olan fındık bej ile romantizm kavramlarını ön plana çıkarabilirsiniz. Fındık bej rengiyle beraber kum rengi ve toprak tonlarını da kullanabilirsiniz. Özellikle de göz makyajlarınızda yılın moda renkleri toprak tonlarını kullanabilirsiniz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz ⇒Bej Rengi İle Uyumlu Renkler

Bej rengini bej rengi pantolonlar, bej rengi botlar, bej rengi kazaklar, bej rengi gömlekler öne çıkacaktır.

bu yılın moda renkleri ile kombinler

2023 moda renkleri ile kombinler

2023 Yılının En Enerjik Moda Rengi (Mint Yeşili)

Tasarım dünyasında mint yeşili, toz pembe ve mavi ile soft sarı renklerini kullanarak dijital dünyaya uyum sağlayabilirsiniz. Bu renkleri mint yeşili kombinden-mint yeşili duvar boyasına kadar her alanda kullanabilirsiniz. Özellikle de ev dekorasyonlarınızda tercih ederek pozitif ve yüksek enerjili bir yaşam sürdürebilirsiniz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz ⇒Mint Yeşiline Uyumlu Renkler Ve Kombinler

Bu yılın modası olan renkler çerçevesinde bahsettiğimiz mint yeşili ve diğer soft renkleri kullanabilirsiniz.

En güzel 2023 moda renkleri

En güzel 2023 moda renkleri

Asla Modası Geçmeyen Yılın Moda Rengi (Saf Beyaz)

Her yılın vazgeçilmez moda renklerinden birisi olan beyaz ile bu yılda rahatlıkla uyum sağlayabilirsiniz. 2023 yılında beyaza eşlik etmekte olan moda renkleri bebe mavisi ve gri olarak öne çıkmaktadır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz ⇒Beyaz Pantolon Kombinleri 40+Kombin Yapımı

yılın moda renkleri nelerdir

yılın moda renkleri nelerdir

Sıcak renklerle ve soğuk renklerle kullanabileceğiniz saf beyazı, kombinden dekorasyona her alanda hayatınıza dahil etmelisiniz.

Yeni Yılın Trend Rengi (Canlı Pembe)

Bu yazın moda renkleri olarak ve hatta bu kışın moda renkleri olarak sıklıkla canlıpembe kullanılmaktadır. 2023 yaz renkleri açık renklerle birlikte koyu renkleri de öne çıkarmaktadır.

2023’ün rengi turuncunun en tatlı tonu diyebileceğimz kayısı rengidir.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz ⇒ Pembeye Uyan Renkler

yılın moda renkleri

yılın moda renkleri

Canlı pembe genellikle tasarımlarda bu yılın en güzel renkleri olarak kullanılacaktır. Böylece kullanıcısının yaşamına canlılık ve enerji katacaktır.

2023’ün Rengi (Lapis Mavi)

Huzurlu ve sakin yaşam sürdüren kişiler için lapis mavisi bu yılın moda renkleri arasındadır.

Bu senenin yeni moda renkleri

Bu senenin yeni moda renkleri

Kendinize güvenli bir görünüm yakalamak istiyorsanız mavinin tüm tonlarını mavi kombinlerde ve mavi dekorasyonlarda kullanabilirsiniz. Mavi tonlarını kullanırken lapis mavisini de unutmayın.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz ⇒ Kot Pantolon Üstüne Ne Giyilir Erkek (Buz Mavisi, Koyu Mavi, Açık Mavi)

Bu Senenin Doğal Moda Renkleri (Zeytinyağı Yeşili)

Mucize bitkilerin şifa temalarını ortaya çıkartan yoğun yeşil renklerine 2023 döneminde sıklıkla karşılaşacağız.

moda renkleri

moda renkleri

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz ⇒Çağla Yeşili İle Uyumlu Renkler

Yeşilin ne soft ve yumuşak tonlarından olan zeytinyağı yeşili rengini hayatın her alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zeytinyağı yeşilini siyah, beyaz, sarı ve camel renklerle birlikte kullanarak daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.

2023’ün Enerjik Rengi (Alev Kırmızısı)

Özellikle canlı ve dinamik renkler arasında ön plana çıkan alev kırmızısı rengi bu yılda moda. Alev kırmızısına moda saç renklerinden moda kombin renklerine kadar her yerde rastlamak mümkün.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz ⇒ Kırmızı İle Uyumlu Renkler Hangileridir?

bu yılın moda renkleri

bu yılın moda renkleri

Yılın en enerjik ve en iddialı rengi olan alev kırmızısı rengi ile özellikle de yaz aylarında sıkça karşılaşabilirsiniz. Alev kırmızısı rengini kıyafetlerde ve ayakkabılarda da bu yıl sıklıkla kullanabilirsiniz.

Bu Senenin Renk Modası (Çiçek Sarısı)

Sarı ile yaz modası ile cıvıl cıvıl bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ayrıca, kış kombinlerinde aydınlık ve ferah bir görünüm için çiçek sarısı kullanabilirsiniz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz ⇒Sarıyla Uyumlu Renkler

Çiçek sarısını kıyafetlerinizde ve ayakkabılarınızda tercih edebilirsiniz. Hatta sade bir kıyafet ile bu rengi çantanızda kullanarak yeni moda akımına uyum sağlayabilirsiniz. Aslında çiçek sarı günlük hayatta da ihtişamlı ve etkili görüntü için kullanabilirsiniz.

bu yazın moda renkleri

bu yazın moda renkleri

Çiçek sarısı rengini kırmızı, siyah, beyaz, lacivert, mor, bordo, mürdüm rengi, gri gibi renklerle kullanabilirsiniz. Böylece stil sahibi kombinler yapabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin moda renklerinden derlediğimiz görselleri inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: 2023 Yaz Renkleri-2023 Kış Renkleri

 

Bir önceki makalemiz olan Aile Kombinleri Hakkında Merak Edilenler başlıklı yazımızda Aile kombin, Aile Kombinleri ve Aile Kombinleri yapımı hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu