Beyaz Pantolon Kombinleri 40+Kombin Yapımı

14.04.2023
3.643
Beyaz Pantolon Kombinleri 40+Kombin Yapımı

Beyaz pantolon kombinleri kadın için de erkek içinde en çok tercih edilen pantolon renkleri arasında yer almaktadır. Beyaz kumaş pantolon kombinleri dışında beyaz kot kombinleri öne çıkmaktadır. Ayrıca yaz aylarının olmazsa olmazı yazlık kadın pantolonları olarak ise beyaz keten pantolonlar trendler arasındadır.

Özellikle yaz pantolon kombini denilince ilk akla gelen pantolon rengi beyaz olarak karşımıza çıkmaktadır. Mevsim bahar olunca beyaz pantolonları daha çok kullanma zamanı demektir.

Beyaz Pantolon Kombinleri Bayan

Yazlık beyaz pantolon kombinleri yapılırken giyimde uyumlu renkler konusunda sıkıntı yoktur. Zira beyaz ile uyumlu renkler olarak tüm renkler kullanılabilir. Kadın beyaz pantolon kombini ile daha şık ve cool görünmek istemez misiniz? O halde detaylara birlikte bakalım:)

Kadın beyaz pantolon kombini denince birçok kişi mesafelidir. Çünkü fazla kiloları belli ettiği ve çok çabuk kirlendiği için mesafeli durulur.

Ancak beyaz pantolon, doğru renklerle, doğru ayakkabı ve aksesuarlarla tamamlandığı zaman ise kusursuzu sunmaktadır.

Beyaz kumaş pantolon kombini yaz

Pantolon ayakkabı uyumu ve pantolon üst kombin parçası uyumu çok önemlidir. Beyaz pantolon kombini kadın kombinlerinde ise bu eşleştirme daha kolaydır.

Aslında beyaz pantolonla kombinler için sayısız model seçeneği vardır. Kot pantolondan kumaş pantolona kadar geniş bir yelpaze karşımıza çıkmaktadır.

Beyaz bol pantolon kombinleri, beyaz ispanyol paça pantolon kombini ilk sıralardadır. Ayrıca beyaz dar paça pantolon kombinleri, beyaz kumaş pantolon kombini olmazsa asla vazgeçilemeyenlerdir.

Rahatlığın adresi beyaz kot pantolonları da unutmamak lazım tabi ki:)

Beyaz jean kombinleri bayan stillerini merak ediyorsanız bu içeriğimize göz atsanız iyi olur beyaz kot pantolon kombini

Peki, beyaz pantolonlu kombinlerde beyaz pantolonun üstüne hangi renk giyilmelidir?

Beyaz Pantolon Üstüne Hangi Renk Giyilir? (beyaza uyan renkler)

Aslında beyaz pantolon kombinlerinde üst kombin parçası rengi sınırlaması yoktur. Zira beyaz pantolon üstüne her rengi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Beyaz ile uyumlu renkler sınırlı olmadığı için beyaz pantolon üstüne gömlek, tişört, bluz ve badi renginde de sınırlama yoktur.

Ancak ten rengi ile uyumlu seçimler yapmak şıklığınızı daha da artıracaktır.

Beyaz pantolon kombini kadın

Beyaz pantolona yakışan renkler arasından en çok kullanılan renklere baktığımızda siyah, kırmızı, lacivert görüyoruz.

Ayrıca mavi, sarı, gri, mor, lila, yeşil, pembe, gül kurusu ve pudra da var. Bu kadarla sınırlı değil tabi ki. Renk kartelasındaki tüm renkleri beyaz ile eşleştirebilirsiniz.

Stil sahibi beyaz pantolon kombini için ise beyaz pantolon üstüne neon renkler de kullanabilirsiniz. Özellikle genç beyaz pantolon kombini kadın için neon renkler sıklıkla kullanılmaktadır.

Beyaza yakışan renkler konusunda sınırsız seçeneğine sahiptir. Ancak ten rengi ile uyumu gözetmeniz dahilinde de daha şık ve kusursuz görüneceğinizi unutmayın!

Siyah Beyaz Uyumu

Beyaz pantolon ile en sık tercih edilen pantolon üst kombinleri renkleri olarak siyah beyaz uyumu ilk sıradadır. Ayrıca beyaz mavi uyumu, beyaz taba uyumu, beyaz kırmızı uyumu, beyaz bordo uyumu…

Siyah beyaz pantolon kombini her mevsimde kullanılan pantolon kombini olarak karşımıza çıkmaktadır. Sevgili kombin, aile kombini veya eş kombini olarak da kullanılmaktadır.

Siyah beyaz pantolon kombinlerinde bayanlar siyah beyaz bol pantolon, siyah beyaz etek pantolon kullanmaktadır. En çok da beyaz pantolon üzerine siyah kombin parçası tercih etmektedir.

Beyaz Mavi Uyumu

Bu sene beyaz pantolon mavi gömlek kombini de her kesim ve tarz tarafından kullanılmaktadır. Beyaz jean pantolon üzerine mavi jean, askılı tişört, kısa kollu bluz, salaş gömlek veya crop top üstler kullanabilirsiniz.

Yüksek bel beyaz pantolon kombin

Yüksek bel beyaz pantolon kombin

Beyaz pantolon üstüne ne giyilmelidir sorusunun sınırlı bir cevabı yoktur. Ten renginizle uyum sağlayan renkleri ve vücut tipinize uygun tüm üst kombin parçalarını kullanabilirsiniz.

Beyaz Pantolon Üstüne Ne Giyilmelidir?

Beyaz kadın pantolon her mevsim kullanılsa da özellikle yaz dönemlerinde daha sık kullanılmaktadır.

Öyleyse beyaz pantolon üzerine ne gider? Aslında beyaz pantolonun üstüne yazlık kıyafetler kategorisinde bulunan tüm üst kombin parçalarını kullanabilirsiniz.

Kadın beyaz pantolon kombin için dikkat etmeniz gerekenler…  Ten rengi uyumu, gideceğiniz ortam, vücut şekli ve mevsime göre seçim olarak karşımıza çıkmaktadır.

Beyaz pantolonun üstüne ne giyilmelidir

Yani beyaz pantolonlarla kazak, gömlek, sweatshirt, tişört, crop, yelek, hırka gibi tüm üstleri kullanabilirsiniz. Stil sahibi kombinler için pantolon tarzı ile üst kombin parçasının tarzının uyumlu olması yetecektir.

Hangi Pantolona Hangi Üst Giyilmelidir?

Bol beyaz pantolon kombin sırasında beyaz pantolon üstüne kısa üstler kullanabilirsiniz. Ek olarak orta boy veya uzun tunik de kullanabilirsiniz. Kazak, tişört ve yelek de bol kesim pantolonlarla kullanılmaktadır.

Daha fazla detay için bu linki  inceleyebilirsiniz. Bol Pantolon Kombinleri 

Bol beyaz pantolon üzerine tişört, bluz, gömlek… kullanabilirsiniz. Bu seçenekler sıfır kol, askılı, kısa kollu veya uzun kol şeklinde olabilir.


Dar paça beyaz pantolon kombini için dar paça beyaz pantolon üzerine seçeceğiniz kombin parçası vücut şeklinize göre şekillenmelidir.

Dar paça pantolonla kombinler her zaman genişten dara doğru gitmektedir. Bu noktada dar paça pantolon üstüne salaş parçalar tercih etmenizi öneriyoruz. Ayrıca slim fit üstler, kısa üstler ve uzun üstler de vücut tipinizle eşleştirilerek kullanılmalıdır.

Uzun boylular dar paça pantolon üzerine kullandıkları pantolon üst kombinlerini pantolonun dışında kullanmalıdır. Ancak, kısa boylular üst kombin parçasını kesinlikle pantolonun içine sokarak kullanmalıdır.

Yazlık Beyaz Pantolon Kombin

Yazlık Beyaz Pantolon Kombin


Yırtık beyaz pantolonla kombin mi yapacaksınız? O halde yırtık beyaz pantolon üstüne tercihlerinizi yaşınıza, gideceğiniz ortama ve pantolon tarzına göre yapmalısınız.

Beyaz yırtık pantolon boyfriend tarzı ise salaş üstler de slim fit üstlerde kullanılmaktadır. Skinny yırtık pantolon üzerine ise baskılı baskısız tişörtler ilk sıradadır. Ek olarak askılı tişörtler, kısa, uzun salaş tunikler, kazaklar  ve benzeri seçenekleriniz bulunmaktadır.

Salaş yırtık pantolon kombin sırasında ise tarza ve ortama göre seçimler yapmalısınız.


Yazlık beyaz keten pantolon üstüne tiril tiril üst kıyafetler giyerek yaz sıcaklarına meydan okuyabilirsiniz.

En güzel beyaz keten pantolon kombini için doğru eşleştirmeler yapmalısınız.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Pantolon Gömlek Üzerine Saç Modelleri Kadın


Beyaz pantolon ceket kombini için ise en çok kullanılan ceket modeli blazer ceketler olarak karşımıza çıkmaktadır. Beyaz pantolon üstüne ceket olarak genelde beyazın tercih edildiği ise dikkatlerimizden kaçmıyor. Ek olarak beyaz ceketin içine ise dilediğiniz rengi seçebilirsiniz.

Aslında beyaz pantolon ceket kombinlerinde tüm renklerde ceketi kullanabilirsiniz. Renk eşleştirmelerini karmaşık hale getirmemeniz yeterli olacaktır.

Beyaz pantolon beyaz gömlek üzerine ise dilediğiniz renkte ceket giyerek şıklığınızı öne çıkarabilirsiniz. Bu kombinde ceket rengi ile kemer rengini aynı tutmaya özen göstermelisiniz.

Beyaz Pantolon Mavi Gömlek

Beyaz Pantolon Mavi Gömlek

Beyaz Pantolon Üzerine Ayakkabı

Beyazlı kombinlerde beyaz pantolon altına hangi ayakkabı sorusu da akla gelmiyor değil. Çünkü beyaz pantolon ayakkabı seçimi de son derece önemlidir.

Beyaz pantolonla ayakkabı rengi uyumu dışında üst kombin parçası uyumu, çanta uyumu, kemer uyumu unutulmamalıdır. Kullanıyorsanız beyaz pantolon şal uyumu da dikkate alınarak tercihler yapılmalıdır.

Beyaz pantolon altına spor ayakkabısı, sandalet, stiletto, sneakers, leofar, topuklu ayakkabı kullanabilirsiniz. Ayrıca platform ayakkabı da kullanabilirsiniz. (özellikle ispanyol paça beyaz pantolon kombini için) Ek olarak oxford ayakkabı ve babet de seçenekler arasındadır.

Beyaz pantolon kombini bayan trendlerinden derlediğimiz görselleri daha fazla detay için sizlere sunuyoruz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Beyaz Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir Bayan

Resim Galerisi: Bayan Beyaz Pantolon Kombini Nasıl Yapılır?

 

Bir önceki makalemiz olan Yeşil Elbise Kombinleri En Şık Haliyle başlıklı yazımızda Yeşil Elbise Kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tarz Kadın Blogu