Beyaz Nikah Elbisesi 2024 | Tesettür Ve Açık Modeller

17.12.2023
1.223
Beyaz Nikah Elbisesi 2024 | Tesettür Ve Açık Modeller

Beyaz nikah elbisesi kombinleri yaz ve kış nikahlarında kullanılan abiye elbiseler arasında yer almaktadır. Nikah elbisesi beyaz seçilecekse, beyaz nikah elbisesinin altına ne renk ayakkabı olur sorusunun cevabını bilmek gerekir. Ayrıca beyaz tesettür nikah elbisesi çerçevesinde tesettür beyaz nikah elbisesi üstüne ne renk şal gider konusu da bilinmelidir. Bu senenin modelleri arasında işlemeli, pul payetli, tüllü ve sade tasarımlar vardır.

Yazlık beyaz nikah elbisesi ve kışlık beyaz nikah elbisesi modelleri ve kombinleri hakkında merak edilen detayları birlikte görelim.

Beyaz Nikah Elbisesi Kombinleri Nasıl Yapılır?

Beyaz nikah elbiseleri, farklı kumaş ve model seçenekleri ile 4 mevsim kullanılabilir hale gelmiştir. Geçmişte sadece yaz dönemlerinde kullanılan beyaz nikah elbiseleri, günümüzde kış döneminde de kullanılmaktadır.

Beyaz-nikah-elbisesi-2023

Beyaz nikah elbisesi 2024

Beyaz nikah elbisesi balık modelleri yanı sıra ip askılı, straplez, mini, uzun etekli ve uzun kollu modelleri bulunmaktadır. Bu modellerin yanı sıra çok farklı yaka detayı ve model detayı ile aradığınız modeli mutlaka bulabilirsiniz.

Yazlık beyaz nikah elbisesi modelleri genelde şifon, tüllü veya dantel modellerden tercih edilmektedir. Nikah elbisesi seçerken saten, gabardin, likralı, likrasız, ağaç kabuğu kumaş, şifon, tül kumaşlar karşınıza çıkmaktadır. Bu kumaşlar arasından mevsime uygun tercihler yapabilirsiniz. Likralı kumaşlardan yapacağınız tercihler ile daha rahat hareket etme özgürlüğü kazanacağınızı unutmayın.

Beyaz nikah elbisesi modelleri seçerken vücut hatlarınızla uyumlu modeller seçmeye özen göstermelisiniz. Kısa boylular, kısa beyaz nikah elbisesini uzun kollu modellerden seçerlerse daha uzun görünebilirler. Beyaz uzun nikah elbisesi mi tercih edeceksiniz. O halde yırtmaçlı modelleri veya yırtmaçsız geniş etekli modelleri kullanabilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Nikah Saç Modelleri Doğal Ve Zarif (yeni çıkan)

Beyaz Nikah Elbisesi Altına Ne Renk Ayakkabı Gider?

Beyaz nikah elbisesi ayakkabı kombinlerinde beyaz ayakkabı ilk tercihler arasında yer almaktadır. Ancak renkli işlemelere sahip beyaz nikah elbisesi işleme rengi ile aynı renkte ayakkabı kullanabilirsiniz.

Beyaz-Nikah-Elbisesi-Altina-Ne-Renk-Ayakkabi-Gider

Beyaz Nikah Elbisesi Altına Ne Renk Ayakkabı Gider

Çanta veya aksesuar renklerini farklı tutmak istiyorsanız ayakkabı rengini de bu aksesuarlarla uyumlu hale getirebilirsiniz. Örneğin beyaz nikah elbisesi, pudra çanta, pudra aksesuar ve pudra ayakkabı gibi.

Beyaz Nikah Elbisesi Tesettür

Nikah elbisesi tesettür beyaz seçenekleri arasından balon kollu, likralı, uzun etekli modeller mevcuttur. Ancak bu kadarla sınırlı değil tabii ki. Farklı kumaşlara sahip sayısız model seçeneği vardır.

Yazın terletmeyen ince kumaşlar tercih edilirken kış aylarında daha sıcak tutan kumaşlar kullanılmaktadır. Ayrıca ceketli ve pelerinli modeller de kış döneminde rahat kullanım imkanı sunmaktadır.

Beyaz Tesettür Nikah Elbisesi Üstüne Ne Renk Şal Gider?

Beyaz nikah elbisesi 2024 ile elde edilen duru ve zarif görünümün devamı için beyaz şal en doğrusu olacaktır. Bu nedenle beyaz nikah elbisesi üstüne ten rengi ile uyum doğru uykusundan beyaz şal öneriyoruz.

Kislik-beyaz-nikah-elbisesi

Kışlık beyaz nikah elbisesi

Kışlık Beyaz Nikah Elbisesi

Kış mevsiminde sık dokumalı, hava alan kumaşlardan elde edilen beyaz nikah elbiseleri öne çıkmaktadır. Mevsimlik beyaz nikah elbisesi üzerine şal, bolero ve ceket kullanarak kış döneminde tercih edebilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Nikah Elbisesi Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin beyaz nikah elbisesi modelleri arasından derlenen görseller sunulmuştur. Görselleri inceleyerek tarzınıza uyan en güzel beyaz nikah elbisesi bulabilirsiniz.

Resim Galerisi: 2024 Beyaz Nikah Elbisesi Modelleri

 

Bir önceki makalemiz olan En Güzel Nişan Elbiseleri ve Fiyatları 2025 başlıklı yazımızda En Güzel Nişan Elbiseleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu