Tarz Kadın

Balyaj Fiyatları 2023-2024

11.06.2023
4.017
Balyaj Fiyatları 2023-2024

Balyaj fiyatları 2023-2024 başlıklı yazımızda bayanların gözdesi olan bu senenin balyaj modelleri bilgileri vereceğiz. Ayrıca güncel balyaj fiyatları, saç ışıltı fiyatları paylaşacağız. Ek olarak bölge bölge balyaj fiyatları, saça ışıltı fiyatları ve balyaj fiyat listesi vereceğiz.

İlk olarak balyaj fiyatları yaşadığınız bölgeye, kuaförün kullanacağı malzemeye ve saç boyuna göre  değişeceğini bilmelisiniz. Ayrıca uzun saça balyaj ücreti, kısa saça balyaj ücreti, saç uçlarına balyaj fiyatları ve ışıltı fiyatları da değişecektir.

sac-uclarina-balyaj-fiyatlari

saç uçlarına balyaj fiyatları

Aynı ildeki kuaförler bile saç balyaj fiyatları için konum farkından dolayı farklı fiyat tarifesi uygulamaktadır. Yani paylaşacağımız fiyatlar, balyaj ortalama fiyat listesidir.

Balyaj Fiyatları ve Modelleri (Güncel Fiyat Listesi)

Bakımlı kadın saçı oldukça önemli ve olmazsa olmazdır. Kadınların en çok kullandığı saç işlemleri arasında balyaj ilk sıraları zorlamaktadır.

Balyaj modelleri, her sezon revizyonlarla kısa değişiklikler görür. Buna artan balyaj boyası fiyatları ve işçilik fiyatları da eklenince balyaj ücreti her geçen sene farklılık göstermektedir.

saç balyaj fiyatları

saç balyaj fiyatları

Saç balyaj modelleri bu senenin en çok beğenilen saç modelleri arasında da kendisine geniş yer bulmuş görünüyor. Bu kadar çok beğenilen saç modeli fiyatları da farklılık olacaktır elbette. Ancak balyaj ücreti araştırması ile birlikte kuaförün tecrübesi ve müşteri yorumları önceden araştırılmalı ve bu yönde tercihler yapılmalıdır.

kısa saç balyaj fiyatları

kısa saç balyaj fiyatları

Biz şehir araştırmaları sonucu ortalama balyaj fiyatları sizlere sunuyoruz. Bu fiyatlar genel balyaj fiyatları olarak karşımıza çıkıyor. Kendi bölgenizdeki balyaj fiyatları ile bire bir aynı olmayabilir. Ancak 3 aşağı 5 yukarı benzerlik gösterecektir.

Balyaj fiyat kataloğu

Balyaj Nedir?

Kadın balyaj yapımı sırasında saçların doğal rengi korunur. Peki, bakyaj nasıl yapılır? Saçların uç kısımları saç açıcılar ile veya saç boyası ile birkaç ton açma işlemidir. Yani balyaj yapımı sırasında saçların uç kısmında renk açılmasıdır diyebiliriz.

Balyaj Fiyatları 2023-2024

ilk olarak genel balyaj, balyaj ombre ve gölge fiyat bilgileri verelim, ardından bölgesel balyaj fiyatı incelemesi yapalım.

gölge saç fiyatları

gölge saç fiyatları

Krepe balyaj fiyatları 2023-2024: 200 ile 1000 tl arası

Bölgesel balyaj  fiyatları 2023-2024: 100 ile 550 tl arası

Kısmi balyaj fiyatları 2023-2024: 110 ile 680 arası

Papatya balyaj fiyatları 2023-2024: 420 ile 1080 tl arası

Flamingo balyaj  fiyatları 2023-2024: 500 ile 1200 tl arasındadır.

Balyaj fiyatları

Şehirlere Göre 2023-2024 Balyaj Fiyatları

  • İstanbul balyaj fiyatları aralığı; 450-1050 tl arası
  • Adana balyaj fiyatları aralığı; 385-900 tl arası
  • Ankara balyaj fiyatları aralığı: 525-1200 tl arası
  • Antalya balyaj fiyatları aralığı; 500- 1340 tl arası
  • İzmir balyaj fiyatları aralığı; 380-1250 tl arası
  • Bursa balyaj fiyatları aralığı; 400-1180 tl arası değişmektedir.
  • İllerdeki en ucuz balyaj fiyatları taban fiyatın bir tık üzerinde veya altına çıkmaktadır.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi bu fiyatlar ortalamadır ve balyajın türüne ve saçın boyutuna göre değişmektedir. Günümüzde fiyatların çok hızlı arttığı da unutulmamalıdır.

ortalama balyaj fiyatları

ortalama balyaj fiyatları

Balyaj fiyat rekabetinin en yoğun olduğu il istanbul olarak karşımıza çıkmaktadır. Rekabetin çokluğu kaliteli işçilik çıkaran kuaförlerin fiyatlarını etkilememekte hatta daha da üst seviyelere çıkarmaktadır. İstanbul’da bazı bölgelerde 300 -900 arası değişmektedir.

Balyaj fiyat listesi

Balyaj Fiyatları Neye Göre Belirlenmektedir?

Ombre balyaj fiyatlarını etkileyen en büyük kriterle arasında  şehir detayı gelmektedir. Aynı bölgede bulunan kuaförlerin bulunduğu konumun önemi büyüktür. Zira aynı bölgede kenar mahalle ile işlek cadde üstündeki kuaför fiyatlarında bide değişiklik olmaktadır.

gölge saç modelleri fiyatları

gölge saç modelleri fiyatları

Kısa saç balyaj fiyatları ile uzun saç balyaj fiyatları için aynı fiyat beklenemez. Aynı şekilde tam balyaj fiyatları, gölge saç modelleri fiyatları, saç önüne balyaj fiyatları değişir.

Aynı şekilde krepe balyaj fiyatları, papatya balyaj fiyatları ve diğer balyaj modelleri fiyatları farklılık göstermektedir.

balyaj ne kadar

balyaj ne kadar

Balyaj yapımı sırasında yapılan işlemler ve ayrılan süre de balyaj fiyat farkını oluşturmaktadır. Koyu renk saç için balyaj yapımı için geçen süre ile açık saç için balyaj yapım süresi illa ki farklılık gösterecektir. Bu da fiyatlara yansımaktadır.

Ayrıca uç balyaj gibi daha az emek ve malzeme kullanımında da ücret farklılıkları olduğu bilinmelidir.

saç balyajları fiyatları

saç balyajları fiyatları

En doğru balyaj fiyatını bulunduğunuz kuaförleri inceleyerek öğrenebilirsiniz. Yukarıdaki verdiğimiz fiyatlar yılın orta dönemi fiyatlarıdır.

Fiyatlar güncelleme almış olabilir. Sizde bulunduğunuz bölge fiyatlarını yorum kısmında bizlerle ve takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Saç Gölge Fiyatları

Saça ışıltı atmak fiyat olarak biraz daha uygun olabilir. Ancak saça ışıltı attırma fiyatları da ışıltının yoğunluğuna göre değişir. Örneğin, sadece saç önüne ışıltı ile saça genel ışıltı fiyatı değişir.

saca-isilti-fiyatlari

saça ışıltı fiyatları

Saç gölge fiyatları listesi incelememizde ortalama 150-1600 TL arasında olduğunu görüyoruz. Saça ışıltı attırmak fiyatları saç uzadıkça ve ışıltı sıklığı arttıkça artmaktadır.

Resim Galerisi: Balyaj, Uç Balyaj, Saça Işıltı Ne Kadar?

Bir önceki makalemiz olan Okul İçin Saç Modelleri-En Güzel ve En Kolay Modeller 2024 başlıklı yazımızda En Güzel Ve Kolay Okul Saç Modelleri Yapımı ve okul saç modelleri kızlar için hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu