Tarz Kadın

6 Numara Saç Modelleri ve Kesimi

20.05.2023
1.515
6 Numara Saç Modelleri ve Kesimi

6 numara saç modelleri erkekler arasında son dönemlerde en popüler saç kesimleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Sac kesim numaraları ile saç kestirme yaptırırken yüz şekline göre saç kesimi yapmayı unutmamalısınız. Saçı 6 numara kestirmek ise son dönemlerin en favori saç kesimleri arasındadır.

Kısa erkek saç kesimi modellerinde çok kısa saç modelleri olarak 0 numaradan 3 numara saç modeline kadar kullanılmaktadır. 5 numara saç, 6 numara saç ise çok kısa saç kesimleri erkek stilleri istemeyenlerin favori saç modelleridir.  Saç traşı makinesi numaraları doğru bilindiği zaman istediğiniz uzunlukta saç kesimini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Erkek saç traşı modelleri ve isimleri arasında yer alan 6 numara saç traşı hakkındaki detayları gelin birlikte görelim.

Bu yazımızda da detaylar bulabilirsiniz ⇒Erkek Saç Kesim Numaraları

6 Numara Saç Modelleri

Çok kısa saç modelleri dışında çok uzun bu saç modelleri ile de uğraşmak istemeyenler 6 numara saç modeli incelemesini yapmaktadır. 6 numara saç kimlere yakışır? Ek olarak 6 numara saç kaç mm’dir gibi soruların cevapları merak edilmektedir.

6 numara saç kesimi erkek

6 numara saç kesimi erkek

6 numara saç kesimleri erkek stilleri son dönemlerde erkek mankenleri ne sıklıkla kullandığı modeldir. Çünkü daha çok dikkat çeken saç modelleri erkek stilleri arasında 6 numara saç yer almaktadır.

Aslında 6 numara saç erkek saç stili, saç traş makinesi ucuna takılan tarağın uzunluğudur.

Saç kesim numaraları arasında yer alan 6 numara saç erkek modeli görünüm açısından da dikkat çekicidir. Erkek saç bakımı için yeterli vakit ayıramayacaksınız dönemlerde saç 6 numara ile kısa saçın konforunu hissedebilirsiniz.

Aslında son dönemlerde saç sakal modelleri birlikte çok kullanılmaktadır. Özellikle 6 numaralı saç kirli sakal modelleri ile en çok kullanılan sakal modelidir.

6 numara saç kesimleri ile dağınık saç modelleri, tepe kısmı dikilen saç modeli kullanabilirsiniz.  Ayrıca çok kısa saç sakal modelleri ile de kullanılmaktadır. Birçok erkek saçın tepe kısmını 6 numara yan kısımlarını ise 0 numara olarak da kullanmaktadır.

Bu yazımızda da detaylar bulabilirsiniz ⇒ 3 Numara Saç Kesimi

6 Numara Saç Kaç Mm

1.9 cm saç uzunluğu sizin için yeterli ise 6 numara saç ile bunu sağlayabilirsiniz. Tıraş makinesi ile evde erkek saç kesimi konusunda size yardımcı olacak biri varsa 6 numara saç kesimini yapabilirsiniz.

6 numara saç erkek

6 numara saç erkek

6 Numara Saç Kimlere Yakışır?

Aslında 6 numara saçlar yüz hatlarını, göz yapısını ve rengini, aynı zamanda kaş yapısını da ortaya çıkaran saç modeli erkek stilidir.

Kısa saç modelleri erkek 6 numara, yuvarlak erkek yüzüne yakışan saçlar arasındadır. Ayrıca oval erkek yüzüne yakışan saçlar olarak da karşımıza çıkmaktadır.

Geniş alın yapısına sahipseniz, geniş alın saç modelleri arasında altın numaralı saç kesimlerinin olmadığını belirtmeliyiz.

6 numara erkek saçı, günlük saç modellerinden, düğün saç modellerine kadar kullanabilirsiniz. Kolaylıkla şekil alan 6 numara saçı, ofis saçı, çalışan erkek saç modelleri olarak da kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda da detaylar bulabilirsiniz ⇒5 Numara Saç Modelleri

6 numara saç modelleri ile ilgili görselleri aşağıdaki resim galerisinde inceleyebilirsiniz. Saç şekillendirici ile 6 numara saça şekil verme tekniği görsellerimizde yer almaktadır. Böylece tarz ve karizmatik saçlara sahip olabilirisniz.

Resim İse: 6 Numara Saç

Bir önceki makalemiz olan Erkek Düğün Kombinleri: Bu Senenin En Güzel Düğün Kombinleri başlıklı yazımızda Düğün Kombinleri Erkek ve Erkek düğün kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu