Tarz Kadın

5 Numara Saç Modelleri

16.01.2021
1.680
5 Numara Saç Modelleri

5 numara saç modelleri başlıklı yazımızda 5 numara saç kimlere yakışır? 5 numara saç modelleri erkek tasarımları nelerdir? 5 numara saç kesimi nasıl olur? Gibi soruların cevaplarını 5 numara saç traşı yazımızın detaylarında görebilirsiniz.

Son dönemlerde erkek saç modeli trendleri arasında 5 numara saç kesimi öne çıkmakta ve  çok fazla kullanılmaktadır. Geçmişte sadece sıcak yaz aylarında kullanılan kısa saç modeli erkek tasarımları arasında yer alan 5 numara saç modeli günümüzde artık dört mevsim kullanılan saç modeli erkek stili olarak karşımıza çıkmaktadır.

5 Numara Saç Modelleri

5 numara saç kesimi yapmadan önce yakışıp yakışmayacağını bilmeniz gerekmektedir. Bayanlarda yüz şekline göre saç kesimleri olduğu gibi erkeklerde de yüz şekline göre saç modelleri çok daha dikkat çekici ve hoş durmaktadır.

5 numara saç traşı

5 numara saç traşı

Bu nedenle kısa saç 0,1,2, 3,4,5,6 numaraya kadar olan kısa saç modelleri kesimi yaptırmadan önce yüz şeklinize uyup uymadığını kesinlikle öğrenmelisiniz.

5 Numara Saç Kimlere Yakışır?

İş numarası saç modelleri erkek tasarımları yuvarlak yüz hatlarına sahip erkeklerde inanılmaz derecede tarz durmaktadır. Eğer size yuvarlak yüz hatlarına sahipseniz aklınızda hangi kısa saç modeli bana yakışır sorusu varsa 0-6 arası  erkek kısa saç modeli kullanabilirsiniz.

5 Numara Saç Modeli Kaç Mmdir?

5 numara saç modeli traşı sonunda 15 milimetre boyutuna sahip olacaksınız. 5 numara saç ile saçlarınıza şekil vermek daha aşağıdaki saç numaralarına göre daha kolay olmaktadır. Saç şekil saç şekilleri saçlarınızda bugün şekiller verebilirsiniz.

5 numara saç modelleri

5 numara saç modelleri

Özellikle dağınık saç modeli 5 numara saçlarda oldukça hoş durmaktadır. Son dönemlerde birçok ünlü saçların önü 5 numara arkası 3 numara olacak şekilde saç kesimi yaptırmaktadır.

Sizde bu akıma ayak uydurarak önü uzun arkası kısa saç modelleri arasında yer alan modeli tercih edebilirsiniz. Bu tarz 5 numaralı saç modeli bayanlar tarafından da erkeklere çok yakıştırılmaktadır.

5 Numara Saç Kesimi

5 numara saç kesimi erkek tasarımlarını erkeklerin  birçoğu sakal ile birlikte kullanmaktadır. 5 numara saç sakal ile birlikte kullanılacaksa saç kesim şekli ile sakal tıraşı şekli birbirine uyumlu olacak şekilde yapılmalıdır. 5 numara saç için en uygun sakal ise kirli sakal olarak karşımıza çıkmaktadır.

5 numara saç

5 numara saç

Evde 5 Numara Saç Kesimi

Evde 5 numara saç kesimi yapabilir miyim diyenlere bu sorunun cevabını evet olarak veriyoruz. Zira saç tıraş makinesine sahip olan herkes evde 5 numara saç kesimi yapabilir.

Günümüzde 5 numara saç kesimi bayan ve 5 numara saç kesimi erkek tasarımlarının sıklıkla kullanıldığını bildiğimiz için bu konu hakkında bilgiler vermek istedik. 5 numara saç traşı hakkında sorularınız varsa yorum kısmında bizlere iletebilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisini inceleyerek konu hakkında daha fazla detay ava ayrıntıya göz atabilirsiniz.

Resim Galerisi 5 Numara Saç Modelleri Erkek

 

Bir önceki makalemiz olan Saç Traş Modelleri Ve İsimleri Erkek başlıklı yazımızda Saç Traş Modelleri Ve İsimleri Erkek ve Saç traşı erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu