Tarz Kadın

2020 Kısa Katlı Saç Modelleri

21.02.2020
2.784
2020 Kısa Katlı Saç Modelleri

2020 kısa katlı saç modelleri ile çok daha güzel ve alımlı olabilirsiniz. Kısa saç modeli bünyesinde en çok kullanılan saç kesim modeli olarak karşımıza 2020 katlı saç modeli çıkmaktadır. Özellikle düz kısa saç kesimleri, dalgalı kısa saç kesimleri için saçlara kat attırılmaktadır. Kısa katlı saç kesim modeli 2019 da olduğu gibi 2020-2021 sezonunda da sıklıkla kullanılacak gibi duruyor.

2020 Kısa Katlı Saç Modelleri

2020 katlı saç kesimleri çok fazla seçenek sunmaktadır. Kısa katlı saçlar birçok kişide mükemmel durur. İşte katlı saç denilince ilk akla gelen trend saçları…

Pixie Saç –Katlı Saç

Kısa pixie saç modeli için erkek tipi saç kesimi yapılmakta ve saç aralarına belirli aralıklarla kat atılmaktadır. Atılan minik katlar ile saçlarınız erkesi saç modelinin dışına çıkarak kadınsı ve modern bir görünüm sunacaktır.

Pixie katlı saç

Karlı Kısa Pixie Saç Kime Yakışır?

Küçük yüzlü kadınlara çok yakışmaktadır. Nedeni ise yüz hatlarını daha öne çıkardığı içindir.

Katlı Bob Saç (Kaküllü)-Kısa Katlı Saç Modelleri

2020 Kısa Katlı Saç kesimi; Katlı bob saç kakülü tüm alnınızı kapatacak, geride kalan kısımlarda ise katlar tarz saç modeli oluşmasını sağlayacaktır. Katlı bob saç kesiminde katlar yüz hattınıza göre belirlenmeli ve bu doğrultuda kesim yapılmalıdır.

Kısa katlı küt saç modelleri

Katlı küt saç modeli modern kadının en çok kullandığı saç modeli arasında yer almaktadır. Kolay kullanımı modern katları ile birleşince ortaya mükemmel bir görünüm çıkmaktadır. Küt ve katlı saç kesimi denilince akla dalgalı küt katlı saç kesimi gelmektedir.

Özellikle özel gece, özel gün ve özel davetlerde katlı kısa küt kesim saç modelleri öne çıkmaktadır. İş ortamının yoğunluğu ve sürekli iş seyahati yapan bayanlar kullanım kolaylığı ve şıklığı nedeni ile küt katlı saç modeli tercih etmektedir

düz katlı küt saç modeli

Kıvırcık saç katlı küt saç modeli, dalgalı kısa saç katlı küt saç modeli, düz saç kısa katlı saç modeli arasından seçimler yaparak güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Kısa Küt Saç Kime Yakışır?

Kaç yaşında olursanız olun, enerjik ve dinamik görünmek hatta yaşınızı kamufle etmek için kısa katlı küt saç modeli kullanmalısınız.

Küt saç modeli hemen hemen her yüz şekline yakışır. Nedeni ise her yüz şekline göre bir tane katlı küt saç modeli bulunmasıdır. Yüz şeklinizi kuaförünüzde belirledikten sonra yüzünüze uygun kısa katlı küt saç modeli kesimi yaparak daha güzel görünebilirsiniz.

Katlı küt saçlar

Asimetrik Kısa Katlı Saç

Asimetrik kısa katlı saç modeli denilince akla yüzün bir bölümünü ve gözün birini kapatan saçlar, çenenin alt kısmına kadar uzanan katlar, bununla birlikte saçın geri kalan diğer yarısında ise saçların yandan kat verilerek yapılan kesimi getirmektedir.

Katlı Lob Kesim

Gönül çelen ve akılda kalan görünümü ile beğenilen lob kesime hafif kat verildiği zaman ise mükemmel bir duruş ve değer katılmaktadır. Lob saç modelinde önler kısa arkalar ise katlı bir şekilde lob saç kesimi yapılmaktadır.

Kısa katlı saç

Katlı lob saç modelini daha da göz alıcı ve akılda kalıcı yapmak için ombre renkleri ile buluşturmaya ne dersiniz.

Aşağıda katlı saç kesim modelleri hakkında derlediğimiz görselleri paylaşıyoruz. Daha fazla detay için görsellerimizi inceleyerek düşüncelerinizi yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Resim Galerisi: Kısa Katlı Saç Modelleri 2020-2021

 

Bir önceki makalemiz olan En Güzel Ve Kolay Okul Saç Modelleri Yapımı (En Yenileri) başlıklı yazımızda En Güzel Ve Kolay Okul Saç Modelleri Yapımı ve okul saç modelleri kızlar için hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu