Tarz Kadın

Gelin Topuzu Modelleri Nasıl Kombin Edilir?

17.05.2019
364
Gelin Topuzu Modelleri Nasıl Kombin Edilir?

Gelin Topuzu Modelleri; En güzel ve en özel gecenize tam anlamıyla hazır olmak için günler, haftalar, hatta aylar öncesinden başlayan hazırlık telaşında artık sona gelinmiştir. Sona gelindiğinde artık yeni başlangıçlara adım atılacağı anlaşılmaktadır.

Bu başlangıca adım atarken en trendleri şeyleri uygulamanız, kendi stilinizle birleştirip harikalar yaratmanız sizin elinizdedir. Bu özel günde 2019 gelin topuzu trendleri arasından sizin saç tipinize ve gelinliğinize uygun olanı seçmek durumundasınız.

Gelin Topuzu Modelleri

Eğer gelinliğiniz sırt dekolteli gelinliğe saç modelleri arasından topuz modeli tercih edilmektedir. Günümüzde kuaförlerin elinden inanılmaz çoklukta modeller çıkmaktadır. Bu modelleri belli sitelerden takip edip 2019 gelin topuzu trendleri konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gelin topuzu modelleri bazen sade tercih edilebileceği gibi hareketli örneğin taşlı, taçlı, saç renginizin tam zıttı olan çiçeklerle süslenerek tercih edilebilmektedir.

Eğer gelinliğinizi fazla abartılı seçmişseniz saçlarınızı ve gelin makyajınızı o denli abartılı yaptırmamalısınız.

Eğer koyu renkli saç rengine sahipseniz, yaptıracağınız saç modelinize taktığınız çiçeğin saçınızın tam tersi açık bir renkte olmasına dikkat etmelisiniz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Gelin Duvak Modelleri Seçerken Aman Dikkat!

Bu şekilde şıklığınız ve modern duruşunuz daha da belli olacaktır. Gelin başı topuzunuzu veya diğer modellerde seçeceğiniz modelleri tercih ederken üstlerine daha farklı durabilecek dantel ve gipür modellerini uygulatabilirsiniz.2016 gelin topuzu trendleri salık

Kısa Saçlara Gelin Topuzu

 • Birçok kadın düğün hazırlıklarına başladığı zaman saçları kısa veya orta boydur. Uzatmak için çeşitli yöntemler denenmektedir.
 • Bir sürü bilinmeyen bitkisel ürünler, kimyasal içerikli ürünler kullanılmaktadır. Bunlar dışında kaynak yapılması, postiş kullanılması gibi ekstra yöntemler de kullanılmaktadır.
 • Oysa gelin adayı gelin saç modeli için bu kadar strese girmemelidir.
 • Çünkü saç modelleri arasında kısa saçlı saç modeli de kısa saçlı gelinlere özel gelin topuzları da yer almaktadır. Yani gelin saçı modelleri illa uzun saçlı olmanızı gerektirmemektedir.
 • Modern bir gelinlik giymeyi düşünüyorsanız kesinlikle kısa saçlarınız gelinliğinizle daha şık duracaktır.2016 gelin topuzu trendleri kısa saç
 • Saç kesim modelinizin yanları kısa üst kısımları uzun ise yapılabilecek birçok gelinlik topuz modeli bulunmaktadır.
 • Saçların uzun bırakılmış kısımlarını maşa yaptırarak yüzünüze bir hareketlilik getirebilirsiniz.
 • Saçlarınız kısa olduğundan dolayı omuzlarınız ve sırtınız açık olacaktır. Bu halde straplez gelinlik tercih etmeniz saçınızla gelinliğinizin bir uyum içinde olmasına olanak sağlayacaktır.
 • Gelin saçı aksesuarları, 2019 gelin topuzu modelleri arasında son dönemlerde oldukça çok kullanılmaktadır.
 • 2016 gelin topuzu trendleri örgülü
 • Bu aksesuarlar özellikle kısa saçlı gelin adaylarında daha çok dikkat çekmekte ve güzel durmaktadır.
 • Saçlarınız küt ise alnınızda duran altın rengi taçlar son derece şık duracaktır.
 • Hem nostaljik hem de romantik görünmenizi sağlayacak işlemeli saç bantlarını kısa saçlarınızda kullanabilirsiniz.
 • Bu bantları kullanarak 1970’li yıllara ani bir dönüş yapabilecek ve aynı zamanda romantik bir duruş sergileyerek başta eşinizi olmak üzere herkesi büyüleyebileceksiniz.
 • Kısa saç modellerini kullandığınızda kısa gelinlik modeli seçtiyseniz ayakkabınızın göz önünde olacağını düşünerek uyumlu bir ayakkabı seçmelisiniz.
Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   2019-2020 Gelinlik Modelleri İçinde Öyleleri Var Ki

2019 gelin topuzu modelleri Resim Galerisi:

Bir önceki makalemiz olan Nişan Ayakkabısı Modelleri 2020 başlıklı yazımızda 2017 nişan ayakkabıları, nişan ayakkabıları ve Nişan Ayakkabısı hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. gamze sultan dedi ki:

  bu sene trend olan arkadan topuz. ancak tam topuz değil.hafifçe baskı uygulamadan yapılan topuzlar ve topuzun tam ortasından geçen küçük taşlı aksesuarlar veya küçük taşlarla süslendirilmiş taçlar, tokalar. hafif sırt dekoltesine sahip gelinliklerde daha bir güzel görünüyor.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu