Tarz Kadın

Gelinlik Ayakkabı Modelleri (bu senenin)

Gelinlik Ayakkabı Modelleri (bu senenin)

Gelinlik ayakkabı modelleri seçimi yapılırken en güzel ve en rahat düğün ayakkabısı seçilmelidir. Rahat gelin ayakkabısı seçeneği ise rahatlık yanında şıklık sunmaktadır. Gelinlik altına ayakkabı seçilirken gelin ayakkabısı topuklarına dikkat edilmelidir.

Dolgu topuk gelin ayakkabısı en doğrusudur. Ancak yüksek topuklu gelin ayakkabısı ve taşlı gelin ayakkabısı da kullanabilirsiniz. Merak edilen tüm detayları birlikte görelim.

Gelinlik Ayakkabı Modelleri 2023-2024

Gelinlik altına rahat ayakkabı, aynı zamanda şık ayakkabı olmalıdır. Muhteşem görüntünüzü etkilemeden şık ve rahat gelin ayakkabı modelleri bulmanız gerekmektedir.

Gelinliğin altına ayakkabı çeşitleri arasında gelinlik altına topuklu ayakkabı, gelinlik altına dolgu topuk ayakkabı ilk sıradadır. Ayrıca gelinlik altına düz ayakkabı ve gelinlik için spor ayakkabı seçenekleri de vardır. Sahi, gelinlik altına nasıl ayakkabı olur?

Bu senenin gelinlik ayakkabıları seçenekleri arasında her tarzdan model bulmak mümkün. Öyle ki gelinliğin altına spor ayakkabı modelinden tutunda sandalete kadar geniş seçenekler bulunmaktadır.

En güzel gelin ayakkabıları- sade beyaz stiletto ayakkabı modelini dantel, güpür ve incilerle süsleyerek düğünde kullanabilirsiniz. Düğün sonrası ise gelin ayakkabısı süslemelerini çıkartarak düğün dışında da kullanabilirsiniz.

Düğün ayakkabısı seçenekleri arasında sade gelin ayakkabısı, saten gelin ayakkabısı, bilekten bağlamalı gelin ayakkabısı vardır. Ayrıca dolgu topuk gelin spor ayakkabısı, babet gelin ayakkabısı, sandalet gelin ayakkabısı gibi pek çok seçenek bulunmaktadır.

Boy uzatan gelin ayakkabısı olarak bilinen, 20 cm dolgu topuk gelin ayakkabısı, kısa boylu gelinler için rahat tasarımlarla şıklığı sunmaktadır.

Günümüzde rahatına düşkün gelin adayları daha az topuklu gelin ayakkabı modelleri (tarz gelin ayakkabıları) arasından seçimler yapmaktadır.

Dantelli tarz gelin ayakkabıları

Yeni sezon gelin ayakkabıları incelediğimizde dantelli ve taşlı gelin ayakkabıları görüyoruz. Bu süslemeler spor gelin ayakkabısı seçeneklerinde de var. Bu da gelin spor ayakkabısı kullanımını artırmaktadır. Çünkü gelinler eskisinden daha çok ayakta kalmakta özellikle dış çekimlerde çok yorulmaktadır.

Size önerimiz dış çekim gelin ayakkabısı olarak spor gelin ayakkabısı almanızdır. Dilerseniz yanınızda yüksek topuklu gelin ayakkabısı götürerek çekim sırasında değiştirebilirsiniz.

Gelin ayakkabısı taşlı modelleri ve dantelli gelin ayakkabıları da kendi içinde sınırsız model seçeneğine sahiptir.

Günümüzde birçok gelin ayakkabısı, düğün gecesi sonrasında kullanılmaktadır. Ancak bazıları da anı olarak saklanabilecek ya da vitrinde süs olarak sergilenebilecek şekildedir. Aslında en doğrusu en güzel anları işkenceye çevirmemek için rahat gelin ayakkabısı kullanmaktır.

En Yeni Gelin Ayakkabıları-Hangi Gelinliğe Hangi Ayakkabı

Düğün gecesi gelin ayakkabı seçimi yaparken hem şık, hem uyumlu, hem de rahat olması, en çok istenen özelliklerdendir.

Yeni sezon gelin ayakkabıları

Yüksek topuklu gelin ayakkabı modelleri seçenekleri tüm gelinlikler için kullanılmaktadır. Gelinlik modeline uygun işlemeler yeterlidir. Ancak sade gelin ayakkabılarının en çok tercih edilen model olduğunu unutmayın.

Çünkü gelinlik modelleri zaten yeteri kadar işlemeye ve gösterişe sahiptir. Bu nedenle düğün ayakkabısı  seçerken aşırı işleme ve süsleme yerine daha fresh modeller daha doğrudur.

Balık gelinlik altına gelin ayakkabısı olarak gelinlik modeli detaylarına göre seçimler yapılmalıdır. Gösterişli balık gelinlik altına sade ayakkabı, sade balık gelinlik altına ise zarif taşlı, güpürlü ayakkabı kullanabilirsiniz. Ayrıca dantelli spor, dolgu topuk, düz veya topuklu ayakkabı da oldukça şık durmaktadır.

Aslında kısa gelinlik altına ayakkabı seçerken de gelinlik detaylarına göre seçimler yapılmalıdır. Kısa gelinlik altına topuklu ayakkabı en doğru tercih olacaktır. Kısa gelinlik altına beyaz spor ayakkabı veya düz ayakkabı kullanımına da son zamanlarda şahit oluyoruz.

Gelinlik modeline, işlemelerine ve kumaşına uyumlu spor ayakkabı, düz ayakkabı veya topuklu ayakkabı seçebilirsiniz.

Gelinliğin altına gelin ayakkabısı topuklu, taşlı gelin ayakkabısı ya da dantelli gelin ayakkabısı ve ucu açık gelin ayakkabısı kullanabilirsiniz.

En güzel gelin ayakkabısı modelleri neler

En güzel gelin ayakkabısı modelleri neler?

Dantelli Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelinlik modellerinde olduğu gibi gelin ayakkabısı modelleri için de dantelli modeller oldukça sık tercih edilmektedir.

Dantelli gelin ayakkabı modelleri içinde hemen hemen her zevke uygun tasarıma sahip modeller barındırmaktadır.

Dantelli stiletto gelin ayakkabısı ve dantelli spor gelin ayakkabısı, dantelli dolgu topuk ve düz ayakkabı modelleri büyüleyicidir. Dantelin zarafeti şık gelin ayakkabı modelleri ile daha da kusursuz görünmektedir. 

Gelin ayakkabısı modelleri nelerdir

Gelin ayakkabısı stiletto modelleri- gelin ayakkabısı taşlı

Bazı ünlü moda markaları gelinlik modellerinde bulunan dantel motiflerini gelinlik ayakkabı modellerine göre de tasarlamaktadır.

Gelin Ayakkabısı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Gelinlik için ayakkabı alırken dış görünüşünün iyi olması ve şık olmasının yanını sıra, ayağın rahat olması önemlidir. Özellikle ayağı tahriş etmeyen ayakkabı tercih edilmesi gerektiğini unutmayın!

İncili gelin ayakkabısı modelleri

İncili gelin ayakkabısı modelleri-gelin ayakkabı online satış mağazalarından seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Babet Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Gelin ayakkabı modelleri arasında en popüler gelinlik ayakkabı modeli, babetlerdir. Gelin babeti, gelin topuklu ayakkabı veya spor gelin ayakkabısı dışındaki en şık seçenektir.

Babet gelin ayakkabıları da rahat ve şık olmasından dolayı en sık tercih edilen gelin ayakkabıları arasındadır.

Boy kompleksi olmayan ya da uzun boylu gelinler, gelin ayakkabısı babet gelin ayakkabısı kullanmaktadır.

Gelin ayakkabısı babet

Gelinlik Altına Spor Ayakkabı

Gelinlik spor ayakkabısı son dönemlerde çok sık kullanılmaktadır. Çünkü özellikle düğün dış çekim gelinleri fazlasıyla yormaktadır. Salonda topuklu gelin ayakkabı modelleri kullanabilirsiniz. Ancak dış çekim gelin ayakkabısı olarak kesinlikle spor gelin ayakkabı modelleri arasından seçim yapmalısınız.

Birçok gelin salonda da gelinlik altına beyaz spor ayakkabı tercih etmektedir. En güzel gelinlik spor ayakkabı modelleri topuklu ayakkabıyı aratmayacak çok şık tasarımlara sahip.

Gelinlik altına spor ayakkabı modelleri

Seçimimizin şık ve güzel olmasının yanında, ayağı rahatsız etmeyen gelin ayakkabıları seçmeye özen gösterin.

Düğün geçesi koşuşturmasını asla göz ardı etmemelisiniz. Bu nedenle seçimlerinizi yaparken şık, güzel ve çekici olmasının yanında rahat ve olumsuzluklarla karşılaşmayacağınız tercihler olmalıdır. Çünkü bu düğünün daha pozitif geçmesini sağlayacaktır.

Son olarak; günümüzde gelinliğin altına renkli ayakkabı modelinin de sıklıkla kullanıldığını belirtelim.

Bu yazıyı okuyanlar buna da baktı ⇒Bu senenin Gelin Saç Modelleri 

Resim Galerisi: Yeni Gelin Ayakkabıları

Bir önceki makalemiz olan Abiye Tuvalet Modelleri başlıklı yazımızda abiye tuvalet modelleri ve Tuvalet Elbise Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu