2016 Damatlık Modelleri

1
5695

2016 sezonunda gelinlikler farklı tarz ve modellerde tasarlanırken, ünlü markalar 2016 damatlık modelleri tasarımlarını geçmiş olduğumuz yıllara göre daha da modernleştirmeye başladı. Her damadın stilini yansıtacak olan bu damatlıklar için yepyeni çizgiler ve daha modern damatlık modellerini koleksiyonlarına eklemeye başladılar. 2016 damatlık modellerinde paçalar daha dar ve kısa olurken, ceket kısımlarında yaka daha küçük ve ipeksi detaylar ile yenilenmiştir.

yeni sezon damatlık modelleri2016 damatlık modelleri nelerdir;

  • Bu sezonda damatlık modelleri arasında spor damatlık modelleri oldukça dikkat çekmektedir. Ceket kesimleri daha küçük ve rahat modeller bu sezonda damatların, kendi tarzlarından vazgeçmeden damatlık seçimlerini yapabilmelerini sağlayacaktır. Damat adayları bu güne kadar gelin adaylarının seçtiği gelinliklere uyumlu olmak için krem, siyah, lacivert ve beyaz damatlıklar tercih etmekteydi. 2016 damatlık modelleri farklı tarzlarda sunduğu damatlık modelleri sayesinde bu klişeleşmiş görüntüyü bozmaktadır. Damatlarda artık düğünlerinde gelinler kadar ilgi çekici ve şık görünecekler.
  • 2016 damatlık modelleri oldukça ilgi çekici ve şık görüntüler yaratmasıyla birlikte aksesuar ve yaka detaylı sunumları ile de fazlasıyla ilgi görmektedir. Gelinin kullandığı el çiçeği yanında, damatların yakalarında kullandığı yaka çiçeği bir bütünlük oluşturarak bu sezonda oldukça fazla tercih edilmektedir. Şık ve modernliği barındıran bu damatlıklar, her damadın stilini de yaratmasına da olanak sağlamaktadır. trend damatlık modelleri
  • Beyaz, siyah, gri ve lacivert renklerinin yanı sıra daha zengin renkler kullanılan bu damatlıklar 2016 yılında her vücut şekline göre tercih edilebilmektedir.
  • Damatların en çok takıldığı, papyon mu kravatımı sorusunun cevabı da şöyle açıklanabilir; Damatlık papyonları daha hoş ve şık durmaktadır. Papyon kullanmak istemiyorsanız kravat yerine fular kullanmanız daha hoş ve daha şık bir görüntü yaratacaktır.
  • Damatlık kemerleri seçiminizi yaparken, kesinlikle seçiminiz kemer yerine damatlık kuşaklarından yana olmalıdır. Çünkü damatlık fularları daha modern ve daha şık bir görüntü yaratmaktadır. Ayrıca fotoğraf çekimlerinde de fazlasıyla hoş duracağından emin olabilirsiniz.spor tarzda damatlık modelleri
  • Damatlık kuşaklarınızı seçerken kesinlikle belinizi saracak damatlık kuşakları seçmeye çalışmalısınız. Eğer biraz kilolu iseniz kalın damat kuşağı seçimi yapmalısınız fakat biraz daha zayıf iseniz ince damatlık kuşaklarını tercih ederek kemer yerine damat kuşakları ile daha şık ve modern bir görüntü yaratabilirsiniz. Damatlık kuşakları seçiminizde damatlığınıza uygun renkte bir kuşak seçmelisiniz. Ancak siyah bir damatlık giyecekseniz beyaz renkli damatlık kuşağı, oldukça modern bir görünüm yaratacaktır.
  • 2016 Damatlık modelleriyle hem farklılık yaratacak hem de eski klasikleşmiş renkler ve görüntülerden kurtulacaksınız. Gelinin, gerek gelinliği gerek makyajı gerekse saçının şıklığının göz kamaştırmasının yanında damatlar da bu modeller sayesinde oldukça şık, modern ve havalı bir görünüm kazanacaktır.farklı damatlık modelleri
  • 2016 damatlık modelleri sayesinde de damatlar kendi stillerini, gelinlere uyum sağlamak için bozmak zorunda kalmaz ve bu damatları oldukça mutlu edecek gibi görünmektedir.

Bir önceki makalemiz olan Tarz Kıyafetler Nelerdir? başlıklı yazımızda tarz elbise seçimi ve tarz giyim stilleri hakkında bilgiler vermekteyiz.


1 YORUM

CEVAP VER