Zayıf Gösteren Abiye Elbise Modelleri

03.01.2023
3.617
Zayıf Gösteren Abiye Elbise Modelleri

Zayıf gösteren abiye elbise modelleri seçeneklerini inceleyerek kilolu bayanları zayıf gösteren abiye modelleri kullanabilirsiniz. Yani zayıf gösteren elbise modelleri gibi kiloları ile başı dertte olan bayanların en çok aradığı modeller arasındadır. Bugün sizlere kilolu bayanlar için abiye nasıl seçilir? Zayıf gösteren abiyeler nelerdir? Kilolu bayanlar nasıl abiye giymeli? İnce gösteren elbise ile abiye standartları aynı mıdır sorularının cevabına değineceğiz. Ardından kilolu bayan abiyeleri yeni sezon modelleri hakkında görseller paylaşacağız. Bu senenin zayıf gösteren abiye elbise modelleri incelemesini resim galerisi kısmından inceleyebilirsiniz.

Kilolu Bayanları Zayıf Gösteren Abiye Modelleri

İnce gösteren abiye modelleri seçimini doğru yapmak için ilk olarak vücudunuzu tanımanız gerekmektedir. Çünkü geniş kalçalı bayanlara abiye modelleri ile büyük göğsü olan bayanlara abiye modelleri farklıdır. Ayrıca geniş omuzlu bayanlara abiye modelleri de farklılık göstermektedir. Bu nedenle ilk olarak vücudumuzdaki gizlemeniz gereken yerleri ve öne çıkarmanız gereken yerleri belirlemelisiniz.

Balıketli bayanlara abiye modelleri

Makalemizi sonuna kadar okuduktan sonra abiye seçimlerinizde çok daha şık ve gösterişli olduğunuzu göreceksiniz. Kilolu bayanlar için abiye modellerinde uzak durulması gereken modeller vardır. Bunlar kalın kumaşlı, pileli etek detayları olan, kadife ve belden oturtmalı modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. Esnek olmayan kumaşları da asla tercih etmemelisiniz.

Çünkü esnek olmayan vücudunuzu aşırı sıkan streç kumaşlar, vücudumuzdaki fazlalıkları sarkıtarak göz önüne çıkaracaktır. Bu nedenle kilolu bayanlar için düğün kıyafetleri arasında likrasız ve kalın dokulu kumaşların yeri yoktur.

Kilolu Bayanlar Nasıl Abiye Giymeli?

Kilo göstermeyen abiyeler, her yaş için farklı seçenekler sunmaktadır. İlk olarak bahsedeceğimiz zayıf gösteren abiye modeli bel detayı olan modellerdir.

Özellikle kalın bele sahip olan bayanlar bu modelleri kullanmalıdır. Yani bel bölgesinin her iki yan kenarları ile ön ve arka abiye rengi farklı olan modellerdir. Bu tür modellerde inanılmaz bir illüzyon vardır.

İnce gösteren abiye modelleri kategorinde yer alan yan kısımlarda açık renkler vardır. Ön ve arka kısımlar koyu renkler olan bu abiyelerde bel ve basen bölgesindeki fazlalıklar kamufle edilir. Böylece kilolu abiyeler, inanılmaz bir illüzyon ile daha zayıf göstermektedir.

Kilolu bayanlar için elbise modelleri

Örneğin, yan kısımlarda beyaz kumaş kullanılan ön ve arka kısımda kırmızı kullanılması gibi. Aynı şekilde siyah, lacivert, kullanılan aşırı dar olmayan abiye modelleri ile çok daha zayıf görüneceksiniz. Geniş kalçalı bayanlara abiye modeli olarak diz hizası veya dizüstü modeller kullanırsa daha zayıf görünürler.

Eğer iri göğüslere sahipseniz göğüsleri kamufle etmeniz zor olacaktır. Bu nedenle derin v yakalı kıyafetler sizi hem olduğunuzdan zayıf gösterecek, hem de daha şık görünmenizi sağlayacaktır.

Zayıf Gösteren Abiyeler

Zayıf gösteren abiye kıyafetler arasında çizgili  elbise modeli, yani dikine çizgili abiyeler de yer almaktadır. Kilolu bayanlar icin abiye elbiseleri olarak dikine çizgileri olan elastik kumaşlı elbiseler tercih etmelisiniz. Bu şekilde bacak boynuzla olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz.

Kilolu bayanlara abiye

Kilolu bayanlara abiye olarak önereceğimiz bir diğer model ise omuzları küçük bel kısmı kalın olanlara. Omuzları geniş, bel kısmına oturan ve aşağıya doğru basenlere doğru geniş ile modeller kullanmalıdır.

İnce gösteren elbise modellerinde basit illüzyonlarla özellikle basen bölgelerimizdeki fazlalıkları gizleyebilirsiniz.  Basenli bayanlara abiye olarak üstü dar altı bol modelleri asla tercih etmemelidir. Çünkü bu şekilde basenler daha da ortaya çıkacaktır.

Kilo göstermeyen abiyeler ve zayıf gösteren elbiseler arasında kısa etekli ve göğüs altından açılan tüllü modeller bulunmaktadır. Kabarık etek kısmı ve göğüs altından yavaş yavaş genişleyen elbise ile çok daha zayıf görüneceksiniz. Bu tür zayif gösteren elbise ve abiye modellerinde iç kısmı dar kıyafetler kullanabilirsiniz. Sonrasında bu kıyafetlerin üzerine kabarık olmayan düz tül detaylar yapılmalıdır. Böylece kullanıcı çok daha zayıf, zarif ve şık olacaktır.

Kilolu Bayanlar Modelleri İçin Abiye Seçimi

Kilolular için abiye seçimi sırasında şekillendirici iç çamaşırı ve korsaj kemer önerilmektedir. Bu tür detaylarda balık etli bayanlar için abiye seçiminde etkili olmaktadır. Özellikle göbekli bayanlar için abiye kullanımında şekillendirici iç çamaşırı işinizi biraz daha kolaylaştıracaktır.

Zayıf gösteren abiyeler

Zayıf gösteren abiye elbise modelleri ayakkabı seçimi ise topuklu ayakkabı modellerinden yana olmalıdır.

Burnu açık stiletto veya klasik stiletto modelleri orta boy topuk veya yüksek topuk modelleri kullanabilirsiniz. Böylece daha zarif ve şekilli bir vücut görünümüne sahip olacaksınız. Yani aşırı kilolara sahipseniz sandalet kullanmanızı önermiyoruz.

Göbeği Belli Etmeyen Abiye Elbise Modelleri

Kilo göstermeyen abiye modelleri arasında göbeği belli etmeyen abiyeler de önemli yere sahiptir. Bunun için göğüs altından kemerli modeller kullanmalısınız. Ayrıca göbek bölgesi ve eteği tüllü abiyeler ile de göbeği gizleyebilirsiniz. Kemerli abiye elbiseler, tunikli abiye pantolonlar, korseli abiyeler, yüksek belli abiyeler kullanabilirsiniz.

Göğüz altından büzgülü abiyeler ile de göbeği gizleyebilirsiniz.

Sizin de takipçilerimize önerebileceğiniz zayıf gösteren mini abiye, zayıf gösteren uzun abiye modelleri mi var? O halde fikirlerinizi yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu senenin kiloluları ince gösteren düğün abiye modelleri ve zayıf gösteren abiye kıyafetler görsellerini sunuyoruz. Görselleri inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyanlar buna da baktı⇒ Zayıf Gösteren Pantolon Kombinleri

Resim Galerisi: Zayıf Gösteren Düğün Abiyeler

Bir önceki makalemiz olan Zümrüt Yeşili Kombin başlıklı yazımızda Zümrüt Yeşili Kombin hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu