Tarz Kadın

Zayıf Gösteren Abiye Modelleri

15.06.2020
1.661
Zayıf Gösteren Abiye Modelleri

Zayıf gösteren abiye modelleri kiloları ile başı dertte olan bayanların en çok aradığım modeller arasında yer almaktadır. Bugün sizlere kilolu bayanlar için abiye nasıl seçilir, zayıf gösteren abiyeler nelerdir, kilolu bayanlar nasıl abiye giymeli  konusuna değinecek ve kilolu bayan abiyeleri 2020 modelleri hakkında görseller paylaşacağız.

Kilolu Bayanları Zayıf Gösteren Abiye Modelleri

Zayıf gösteren abiye modelleri için ilk olarak vücudunuzu tanımanız gerekmektedir. Çünkü geniş kalçalı bayanlara abiye modelleri ile büyük göğsü bayanlara abiye modelleri veya geniş omuzlu bayanlara abiye modelleri farklılık göstermektedir. Bu nedenle ilk olarak vücudumuzdaki izlemeniz gereken yerleri ve öne çıkarmanız gereken yerleri belirlemeniz gerekiyor.

Balıketli bayanlara abiye modelleri

Makalemizi sonuna kadar okuduktan sonra abiye seçimlerinizde çok daha şık ve gösterişli olduğunuzu göreceksiniz. Kilolu bayanlar için abiye modellerinde uzak durulması gereken modeller vardır. Bunlar kalın kumaşlı, pileli etek detayları olan, kadife, belden oturtmalı modeller olarak karşımıza çıkmaktadır. Esnek olmayan kumaşları da asla tercih etmemelisiniz.

Çünkü esnek olmayan vücudunuzu aşırı sıkan streç kumaşlar, vücudumuzdaki fazlalıkları sarkıtarak daha da göz önüne çıkaracaktır. Bu nedenle kilolu bayanlar için düğün kıyafetleri arasında likrasız ve kalın dokulu kumaşların yeri yoktur.

Kilolu Bayanlar Nasıl Abiye Giymeli

İlk olarak bahsedeceğimiz zayıf gösteren abiye modeli, bel bölgesinin her iki yan kenarları ile ön ve arka abiye rengi farklı olan modellerdir. Bu tür modellerde inanılmaz bir ilizyon yapılır. Yan kısımlarda açık renkler, ön ve arka kısımlar koyu renkler kullanılırsa bel ve basen bölgesindeki fazlalıklar kamufle edilmiş olunur.

Kilolu bayanlar için elbise modelleri

Örneğin yan kısımlarda beyaz kumaş kullanılan ön ve arka kısımda kırmızı, siyah, lacivert, kullanılan aşırı dar olmayan abiye modelleri ile çok daha zayıf görüneceksiniz. Geniş kalçalı bayanlara abiye modeli olarak diz hizası veya dizüstü modeller kullanırsa daha zayıf görünürler.

Eğer göğüs gölgenizi fazlalıklarını varsa mesela, iri gözlere sahipseniz, göğüs deniz’i kamufle etmenin zor olacaktır. Bu nedenle derin v yakalı kıyafetler kullanmanız sizi hem olduğunuzdan zayıf gösterecek, hem de daha şık görünmenizi sağlayacaktır.

Zayıf Gösteren Abiyeler

Zayıf gösteren abiye kıyafetler arasında çizgili  elbise modeli ve  kumaş dokusu dikine olan abiyeler almaktadır. Her zaman dikine çizgileri olan elastik kumaşlı elbiseler tercih etmelisiniz. Bu şekilde bacak boynuzla olduğundan daha uzun görünecektir.

Kilolu bayanlara abiye

Kilolu bayanlara abiye olarak önereceğimiz bir diğer model ise omuzları geniş, bel kısmına oturan ve aşağıya doğru basenlere doğru geniş ile modeller kullanmalıdır. Bu şekilde basit bir ilizyonla özellikle basen bölgelerimizdeki fazlalıkları gizleyebilirsiniz.  Basenli bayanlara abiye olarak üstü dar altı bol modelleri asla tercih etmemelidir.

Zayıf gösteren abiyeler arasında kısa etekli ve göğüs altından açılan tül modelleri de bulunmaktadır. Kabarık etek kısmı  ve göğüs altından yavaş yavaş genişleyen elbise ile çok daha zayıf görüneceksiniz. Bu tür modellerde iç kısmı dar kıyafetler, üzerine ise tüm detaylar yapılırsa çok daha zarif ve şık duracaktır.

Kilolu Bayanlar MODELLERİ İçin Abiye Seçimi

Kilolular için abiye sırasında şekillendirici iç çamaşırı ve korsaj kemer önerilmektedir. Bu tür detaylarda balık etli bayanlar için abiye seçiminde etkili olmaktadır. Özellikle göbekli bayanlar için abiye kullanımı sırasında şekillendirici iç çamaşırı işiniz biraz daha kolaylaştıracaktır.

Zayıf gösteren abiyeler

Sizin de takipçilerimize önerebileceğiniz zayıf gösteren mini abiye, zayıf gösteren uzun abiye modelleri ile ilgili fikirleriniz varsa yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

2020  düğün abiye modelleri arasından derlediğimiz zayıf gösteren abiye kıyafetler görsellerini sizler için paylaşıyoruz. Görselleri inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyanlar buna da baktı⇒ Zayıf Gösteren Pantolon

Resim Galerisi: Zayıf Gösteren Düğün Abiyeler

Bir önceki makalemiz olan Taba Rengi Elbise Kombinleri başlıklı yazımızda taba rengi ve Taba Rengi Elbise Kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu