Tarz Kadın

Yılbaşı Dekorasyonu İçin Fikirler

18.10.2019
515
Yılbaşı Dekorasyonu İçin Fikirler

Yılbaşı Dekorasyonu İçin Fikirler başlıklı yazımızda yılbaşı ağacı süsleme, yılbaşı için kapı süsleri, yılbaşı malzemeleri gibi herkesin merak ettiği konulara değineceğiz. Yılbaşı dekorasyonu fikirleri için olmazsa olmaz konu dekorasyon rengi ve dekorasyon aksesuarının olmazsa olmazı olan yılbaşı mumları, masa mumları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Modern yılbaşı dekorasyonu

Modern yılbaşı dekorasyonu

Yılbaşı Dekorasyonu İçin Fikirler

Geçmişten günümüze gelen geleneksel yılbaşı dekorasyonları renkleri olarak karşımıza çıkan renk kırmızı renktir. Kırmızı beyaz dekorasyon yılbaşı denilince akla ilk gelen renkler arasındadır. Var olan dekorasyonu yılbaşına uyarlamak için ne yapmalıyım diyorsanız size birkaç basit öneri sunacağız.

Yılbaşı dekorasyonları

Yılbaşı dekorasyonları

Koltuk Örtüleri- Koltuk Şalları

Koltuklarınızda kırmızı örtü kullanmanız ilk adım olacaktır. Dekore edeceğini alanda oda düzeni değişikliği yaptıktan sonra koltuk örtülerinizi değiştirin. Mesela beyaz koltuk takımlarınız varsa üzerine kırmızı şal atarak mükemmel bir enerji yakalarsınız.

Yılbaşı koltuk örtü ve koltuk şalları

Yılbaşı koltuk örtü ve koltuk şalları

Dikkat Çeken Yılbaşı Malzemeleri;

Yılbaşı çam ağacı

⇒ Yılbaşı çam ağacı süsleri (noel baba figürü, asılabilir noel çorabı, kar taneleri, led ışıkları, yıldızlar, noel eldiveni, simli geyik, altın renkli sallanan at, altın renkli yıldız, altın renkli simli çam ağaç figürü, noel şapkaları, asılabilen kardan adam, beyaz, kırmızı ve altın renkli simli melekler, çam ağacı ışığı, kırmızı beyaz kalpler, çam ağaç süsü renkli geyikler, girilecek yılı yazan rakamlar, çam ağacı süsü mini çan, renkli simli yıldız çam ağaç süsleri, trampet çam ağacı süsü, üç boyutlu ağaç süsleri, yılbaşı ağacı için asılabilir altın renkli simli toplar, asılabilir mini ahşap ağaç süsleri, noel baba simli gözlük, renkli asılabilir kozalaklar karışık renkli simler ve daha birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Biz sizlere en çok tercih edilenleri yazdık. İçlerinden yılbaşı dekorasyonuna uygun olanları seçerek şık dekorlar yapabilirsiniz)

Çam ağacı süsleri

Çam ağacı süsleri

⇒ Yılbaşı kostümleri

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Kullanışlı Banyo Dekorasyonu Nasıl Yapılmalıdır?

⇒ Yılbaşı balonları

⇒Eğlenceli gözlükler

⇒ Yılbaşı taçları (özellikle baston şekerli olanları çocuklar çok seviyor)

⇒ Şapkalar- kotyon setler

⇒ Yılbaşı ışıkları

⇒ Yılbaşı konfetileri

⇒ 2020 rakamlı ürünler

⇒ Yılbaşı kapı süsleri

Yılbaşı denilince akla gelenler

Yılbaşı denilince akla gelenler

Yılbaşı Dekorasyon Renkleri

  • Kırmızı beyaz
  • Pastel renkler
  • Yeşil beyaz Renklerde dekorasyon yapabilir ya da var olan dekorasyonunuzu yukarıda bahsettiğimiz detaylarla yılbaşı enerjisine ve yılbaşı konsepti ile uygun hale getirebilirsiniz.

Aşağıda yılbaşı dekorasyonu fikirleri ile alakalı derlediğimiz resim galerisini inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Sizde fikirlerinizi yorum bölümünde bizimle paylaşarak geniş kitlelere fikir verebilirsiniz.

Resim Galerisi: Eğlenceli Yılbaşı Dekorları İçin Fikirler

Bir önceki makalemiz olan Brillant Perde Modelleri başlıklı yazımızda Brillant perde modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu