Tarz Kadın

Mezuniyet Balo Elbiseleri

16.10.2020
606
Mezuniyet Balo Elbiseleri

Mezuniyet Balo Elbiseleri; Altıncı sınıf mezuniyet elbisesi, sekizinci sınıf mezuniyet elbisesi, lise ve üniversite  mezuniyet elbiseleri için detaylar yazımızın devamında. Altıncı sınıftan sonra öğrenciler, arkadaşlarına veda edeceği en önemli okul gecelerinden biri olan mezuniyet gecesini merakla beklemektedir.

Okul hayatınızın bittiği veya bir üst öğretime geçtiğiniz bu özel gecede özellikle de kızlar balonun en güzel ve en ilgi çekici kızı olmayı ister. Bu çekiciliğin en önemli noktası ise mezuniyet balosu kıyafetleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Mezuniyet Balo Elbiseleriyle Gecenin Yıldızı Olun

En dikkat çekici balo  elbiseleri en güzel elbise içinde makyajınızla ve en doğru ayakkabı seçimi ile sizde balo gecenizde çok şık bir genç kız olabilirsiniz. Ortaokul mezuniyet elbiseleri, lise Balo elbiseleri ve üniversite mezuniyet elbiseleri seçiminde tabi ki de en önemli konu üzerinizde taşıyıp taşıyamayacağınızdır.

yeni sezon balo elbiseleri-mezuniyet elbiseleri ve fiyatları

yeni sezon balo elbiseleri-mezuniyet elbiseleri ve fiyatlarıBalo elbise seçerken boyunuza ve kilonuza uygun bir elbise seçmeniz gerekmektedir. Sizlere balo elbiselerinizi seçerken yardımcı olması amacıyla en çok tercih edilen modelleri açıklayalım.

Mezuniyet Balosu Elbiseleri

En Çok Tercih Edilen Balo Elbiseleri Modelleri; Balo gecelerinde en çok tercih edilen modeller kabarık balo elbiseleri ve fırfırlı balo elbiseleri olurken, bu elbiseler çeşitli taşlar ve işlemler ile hareketlendirilerek daha ilgi çekici bir hal alıyor.

mavi balo elbisesi-mezuniyet elbiseleri tüllü

Mavi balo elbisesi-mezuniyet elbiseleri tüllü modeller kullanılsa da önü kısa arkası uzun elbiseler, dantelli balo elbiseleri, özellikle kısa balo elbiseleri çok kullanılmaktadır.

Diğer yandan dantelli ve tüllü elbiseler de oldukça ilgi görmektedir.

kırmızı uzun mezuniyet elbiseleri

kırmızı uzun mezuniyet elbiseleri

Önü kısa arkası uzun mezuniyet balosu elbiseleri, en çok dikkat çeken elbiseler arasında yer almakta ve genç kızların ilgisini toplamaktadır. En çok da payetler ve pul detaylar öne çıkmaktadır.  Bu sebeple balo elbise modeli seçerken bu detayları dikkate almanız sizin açınızdan daha doğru olacaktır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Anne Kızı Kıyafetleri Tesettür Kombinleri
kısa balo elbiseleri

kısa balo elbiseleri

Mezuniyet gecelerinde straplez balo elbiseleri en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Çoğunlukla çılgınlığı seven genç kızlar bu önemli gecelerinde iki renk elbise seçimi yapıyor. Üst bölgesinin başka alt bölgesinin başka bir renkte olduğu bu elbiseler de ilgi gören elbiselerdendir.

iki renk balo elbisesi-Su yeşili mezuniyet elbiseleri

iki renk balo elbisesi-Su yeşili mezuniyet elbiseleri

Yine her zaman ki gibi asaletin rengi olan siyah, balo elbiseleri arasında da sıkça görülen bir renktir. Siyah renkli uzun mezuniyet elbisesi ve sırt dekolteli mezuniyet elbiseleri tüm asaleti ve şıklığı ile genç kızların bu özel günlerinde olmazsa olmazlarındandır.

Siyah balo elbisesi kabarık

Siyah balo elbisesi kabarık

Özellikle de mini elbiseler, derin sırt dekolteleri ile daha şık bir hale getirilmekte ve mezuniyet gecelerinde de sıkça tercih edilmektedir. Bu modeller uzun dantel kollar olarak tasarlanmış olduğu gibi sıfır olarak da tasarlanmıştır.

Balo elbise modelleri-sade mezuniyet elbiseleri

Balo elbise modelleri-sade mezuniyet elbiseleri

Sadelikten yana olan genç kızlar çoğunlukla düz ve dekoltenin daha az olduğu sade mezuniyet elbiseleri tercih ediyor ve elbiselerinin sadeliğini ayakkabı rengi veya aksesuarları ile patlatıyor.

modern mezuniyet elbisesi-mor mezuniyet elbisesi

modern mezuniyet elbisesi-mor mezuniyet elbisesi

Kırmızı renk mezuniyet elbiseleri özellikle üniversite mezuniyet balolarında tüm asilliği ile karşımıza çıkmaktadır. Uzun, kırmızı göğüs detaylı kırmızı balo elbiseleri sayesinde belki de balonun en güzel kızı siz olacaksınız.

kırmızı balo elbiseleri kısa

kırmızı balo elbiseleri kısa

Aşağıda yeni sezon balo elbiseleri arasından seçilmiş görselleri daha fazla detay için sizlere sunuyoruz.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Balık Model Abiye Modelleri 2021

Resim Galerisi: Mezuniyet Elbiseleri

Bir önceki makalemiz olan Düğün için Elbise Modelleri Nasıl Olmalı? başlıklı yazımızda düğün elbiseleri, düğün için elbiseler ve düğün kıyafetleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu