Kırmızı Abiye Modelleri

0
1190

Bayanlar özel günlerde birçok abiye modeli arasında, vücutlarına en uygun olanını seçerken oldukça zorlanmaktadır. Modeller bir yana renkler konusunda da fazlasıyla zorlanırlar. Bir abiye modeli tek bir renkte tasarlanmadığı için seçtiğiniz abiye de genelde en az iki renk olarak tasarlanmıştır. Bu yüzden bayanlar renkler konusunda da zorluk çekmektedir. Siyah abiyeleri bayanların üzerilerinde sıkça görmekteyiz. Siyah abiyelerin yanı sıra kırmızı renkli abiyeler de bayanların en çok tercih ettiği abiye renkleri arasında yer alıyor.  Tüm şıklığı ile gerek kısa gerekse uzun kırmızı abiye modelleri balolarda, düğünlerde, sünnetlerde sıkça tercih edilmektedir.

sraplez kırmızı abiye modelleriKırmızı Kısa Abiye Modelleri Arasında Tercih Edilenler

Kırmızı renkli kısa abiyeler, kişinin üzerinde hem çok şık hem de çok şirin durmaktadır. Kırmızı kısa abiyelerde en çok tercih edilen model straplez modeldir.kırmızı abiye modelleri için önerileriÜste tam oturan straplez model kırmızı abiyeler de kişinin üzerinde oldukça hoş durmaktadır.Bunun yanı sıra yine straplez model etek bölümü biraz daha kabarık ve tüllerle hareketlendirilmiş olan kırmızı abiyeler de özellikle genç kızların dikkatini çekiyor.  yeni sezon kırmızı abiyelerYine etek kısmı kabarık göğüs kısmı ise taşlarla süslenmiş kırmızı abiye modelleri dikkatleri üzerine toplamaktadır. Straplez modelden başka, düşük kol diye adlandırdığımız kırmızı abiyeler de oldukça farklı bir modellerdir.

uzun kırmızı abiye modelleriKırmızı Uzun Abiye Modelleri Arasında Tercih Edilenler

Aslında bu abiye modeli tamda farklılık arayan bayanlar içindir.  Kısa abiye modellerinde en çok tercih edilen model straplez iken uzun kırmızı abiye modelleri arasında genel de balık model ve yakası transparan olarak tasarlanmış abiyeler tercih ediliyor.  k kırmızı abiye modelleriBalık model kırmızı abiyeler çok zarif ve çok şık duran abiye modellerinden bir tanesidir. Göğüs ve sırt dekoltesinin çoğunlukta olduğu bu abiye modelleri her yaş için uygundur.  Straplez olarak da tasarlanmış olup kalp yaka şeklinde olanlar sıklıkla tercih edilmektedir. tarz kırmızı abiyelerKırmızı abiye modelleri arasında uzun tercih etmek istiyorsanız balık model harici, etek bölümü biraz daha hareketli tüllerle detaylandırılmış abiyeler de oldukça modadır.  Sırt dekolteleri genelde çapraz olarak tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra kırmızı abiyelerde tek kol da çokça tercih edilmektedir.

balık kırmızı abiye modelleriİçi kısa, kişinin üstüne tam oturmuş, arkası uzun tülle hareketlendirilmiş, kırmızı abiyeler de özellikle genç kızların mezuniyet gecelerinde sıkça tercih edilmektedir. Diğer yandan uzun kırmızı abiyelerde derin yırtmaçlar da oldukça ilgi çekicidir.

dekolteli kırmızı abiyeler

Eğer sizde şık ve zarif bir abiye modeli arıyorsanız kırmızı renkli abiye modelleri arasından tarzınıza göre ve vücudunuza en uygun olan abiye modelini seçerek gecenin en şık bayanları arasında yer alabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Balo Elbiseleri 2016 Modası başlıklı yazımızda 2016 balo elbiseleri, balo elbisesi ve balo elbisesi modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER