Uzun Kollu Abiye Modelleri

0
2850

Uzun kollu abiye modelleri özellikle kış aylarında bayanların imdadına yetişen modeller arasında yerini almaktadır. Özel davetlerde ve organizasyonlarda bayanlar ne giyecekleri konusunda kararsızlık yaşar. Kış ve sonbahar aylarına özel olarak tasarlanan uzun kollu abiye modelleri ile mevsimin standartlarına uygun olarak giyinme fırsatı yakalayabilirsiniz. Uzun kollu abiye modellerinin kollarının uzun olması kapalı bir elbise izlenimini uyandırabilir. Ama bu tarz elbiseler derin sırt dekoltesi ve göğüs dekoltesi ile cesur bayanların tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Özel davetlerde şıklığınız ile geceye damganızı vurmak için uzun kollu abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Genelde bu modeller zayıf ve narin vücut yapısına sahip olan bayanlarda daha güzel sonuçlar vermektedir.

pembe abiye modelleriSiyah Uzun Kollu Abiye Modelleri

Cool görünüme sahip olmak isteyen bayanların tercih ettiği uzun kollu abiye modelleri, birbirinden farklı tercihler ile sunulmaktadır. Kolları gipür, deri, tül veya kumaş detaylı elbiseler, derin yırtmaç, derin sırt ve derin göğüs dekoltesi ile oldukça iddialı modeller arasında bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kapalı bayanlar için tasarlanan uzun kollu abiye modelleri de bulunmaktadır. Bu tarz abiye modellerinde, bel bölgesindeki kemer detayı ön plana çıkmaktadır. Bel bölgesinden aşağı doğru şifon detayıyla açılan uzun kollu abiye modelleri, kapalı bayanların da tercihleri arasında yer alıyor.

siyah uzun kollu abiye modelleri

Uzun Kollu Kısa Abiye Modelleri

Kısa abiye modellerinde kullanılan uzun kol detayı da oldukça şık ve zarif görünmektedir. Genellikle dantel detayının kullanıldığı kısa elbiseler de bayanların tercihleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda kollara yapılan işlemeler ile dikkat vücuttaki başka yerlerden kollara çekilerek, kusurlar göz önünden kaldırılmaya çalışılmıştır. Bu nedenle vücudunda kilo sorunu olan bayanların da tercih edebileceği modeller uzun kollu abiyeler de bulunmaktadır.

uzun kullu kısa abiye modelleriUzun Kolu Abiye Modellerinde Renk Seçimi

Uzun kollu abiye modelleri renk seçiminde, siyah başta olmak üzere, bordo, kırmızı ve su yeşili gibi renk tercihleri bulunmaktadır. Fiyatları ile de cazip seçenekler sunan uzun kollu abiye modelleri, bedeninize uygun ve vücudunuzun güzelliğini ortaya çıkaran birbirinden farklı model ve renklerde tasarlanmıştır. Sadeliği ve zarafeti seven bayanların tercih edebileceği uzun kollu abiyeler, gecenin yıldızı olmanızı sağlayacaktır.

 beyaz uzun kollu abiye modelleriUzun Kollu Abiye Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Kollarında fazlalıkları olan bayanların şifon veya dökümlü uzun kol abiye modellerini tercih etmeleri kollarındaki kusurların kapanmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda vücudunda farklı yerlerde fazlalığı olan bayanların uzun kollarında kullandıracağı gipür ve diğer detaylar dikkatin kollara toplanması ve diğer bölgedeki kusurların görünmemesini sağlayacaktır.

kırmızı abiye modelleri

  • Uzun kollu abiye modellerinde, üste oturan ve dekolteli elbise modellerini tercih ederken vücudunuza güvenmeniz gerekir. Aksi takdirde elbisenin üzerinizde kötü görünmesine neden olabilirsiniz.

mor renkli abiye modelleri

  • Uzun kollu abiye modelleri tercihlerinizde de tıpkı diğer abiye modelleri gibi vücudunuza uygun olanı tercih etmeniz gerekir.

pembe kısa uzun kollu abiye modelleri

Bir önceki makalemiz olan Şık Gece Elbise Modelleri başlıklı yazımızda 2017 gece kıyafetleri, gece elbiseleri ve gece elbisesi hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER