2016 Tesettür Abiye Modelleri

2
3034

Her sezonda olduğu gibi bu sezonda da tesettür abiyeler oldukça şık ve trend kıyafetlerden oluşmaktadır. 2016 tesettür abiye modelleri her sezonda olduğu gibi bu sezonda da kendini yeniliyor ve şık tasarımlar, birbirinden çarpıcı renkler ile karşımıza çıkıyor. Bu sezonda bayanların en çok tercih ettiği renkler arasında soft renkler dikkat çekmektedir. Renkleri ve kumaşları ile bu sezona damgasını vuran modeller oldukça şık ve muhteşem görünmenizi sağlayacaktır. Düğünlerin vazgeçilmezi abiye elbiseleriniz bu sezonda da oldukça şık tasarımlar ile karşımıza çıkmaktadır. 2016 tesettür abiye elbiseleri, birçok model tercihi ve renk tercihi bulunan tesettür abiye elbise modelleri arasında, kendi tarzınıza hitap eden modelleri tercih edebilir ve gecenin yıldızı olma şansını yakalayabilirsiniz.

2016 tesettür abiye modelleri
2016 tesettür abiye modelleri, kapalı bayanlar için soft renklerin ön plana çıkması şeklinde oluşmuştur. Ancak siyah renkler, her zaman bayanların tercihi olmaktadır.

2016 Tesettür Abiye Modelleri; Kumaş Tercihleri

Kapalı bayanların tercih ettiği 2016 tesettür abiye modelleri bayanların kumaş tercihlerinde en çok dikkat ettiği ayrıntı kumaşın ince, terletmeyen ve hafif olmasıdır. Bu nedenle bu sezonda öne çıkan kumaş tercihleri arasında viskon kumaş kullanılmaktadır. Şık görünmenin önemi kadar giydiğimiz kıyafetlerin rahatlığı da oldukça önemlidir. Bayanlar rahat oldukları kıyafetlerin içerisinde kendilerini güzel ve mutlu hissederler. Kapalı bayanlar için geçmişe göre çok fazla seçenek sunulmaktadır. Geçmişte kıyafet bulamayan ya da tek düze elbiseler bulunan kapalı bayanlar için birçok elbise ve abiye modelleri sunulmaktadır. Bu sezonda en çok tercih edilen abiye elbiseler arasında belden kloş açılan elbiseler vardır. Hatta kapalı bayanlar için tasarlanan balık elbise modelleri de bu sezonda oldukça dikkat çekmekte ve karşımıza çıkmaktadır. Uçuş uçuş tül detaylı elbiseler de kapalı bayanların hem rahat etmesini he de zarif görünmesini sağlayacaktır.

2016 tesettür abiye modelleri
2016 abiye modasında öne çıkan renklerden biri de açık pembe tonlarıdır. Bu tonlar, bayanların çok daha zarif ve masum görünmesini sağlar.

2016 Tesettür Abiye Modelleri Renk Tercihleri

Bu sezonda öne çıkan renkler arasında soft renkler oldukça dikkat çekmektedir. Krem, tozpembe, uçuk pembe, bebek mavisi ve bunun gibi birçok soft renk abiyeler ile bayanlar, oldukça şık görünümler yakalamaktadır. Acı yeşil, haki rengi, lacivert ve tabi ki olmazsa olmaz renkler arasında olan siyah da bu sezonda oldukça tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Bayanların en çok tercih ettiği renkler arasında bu sezonda açık ve soft renklerin olması bayanların daha canlı, renkli ve şık görünmelerini sağlayacaktır.

2016 Tesettür Abiye Modelleri Eşarp Tercihleri

2016 tesettür abiye modelleri bu sezonda oldukça şık ve güzel şekilde sunulmaktadır. Abiye elbiselerin tamamlayıcısı türbanla da oldukça şık modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Elbiselerin renklerine göre tercih edilen eşarplar günümüzde farklı modellerde ve farklı tarzlarda türban yapımıyla bayanların eşarpları adeta el işçiliği ile süslenmektedir. Bayanların genel olarak abiye eşarp seçimleri elbiselerine göre olduğu için ve bu konuda birçok firmanın farklı modellerde sunduğu eşarpları tercih edilebilmektedir. Gece kıyafetlerinin üzerine genelde düz renk kullanılan eşarplar daha şık ve zarif görünmektedir.

2016 tesettür abiye modelleri
Siyah ve grinin uyumu, bu yıl tesettür abiye modasında da göze çarpmaktadır. Bu zarifliği siz de taşıyabilirsiniz.

2 Yorumlar

  1. 2016 tesettür abiyelerinde bu sene koyu lacivert ve koyu lila hakim.özellikle üst tarafında bir kaç adet küçük taşlar bulunanlar oldukça trend haline geldi.

  2. Son yıllarda tesettür giyim konusu çok gelişti. Biz eskiden doğru düzgün kapalı kıyafetler bulamazken şuanda o kadar çok çeşit varki…

CEVAP VER