Trend Siyah Abiye Modelleri

0
842

Bayanlar için vazgeçilmez olan asaletin rengi siyah, abiye modellerinde de sıkça görülmektedir. Hatta en çok tercih edilen abiye rengi siyahtır. Özel davetlerde, düğünlerde, nişanlarda bunun gibi birçok özel günlerde sıkça siyah abiye modelleri ile karşılaşılmaktadır. Siyah rengin verdiği asalet ile siyah abiye modelleri içinde harika bir görünüme sahip olacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Hemen hemen her bayanın dolabında en az bir tane siyah abiye modeli bulunmaktadır. Özel davetlerde ve şık akşam yemeklerinde de devreye dolabınızdaki siyah abiye modeli girmektedir.

iki renk abiye modeliTrend siyah abiye modelleri nelerdir;

Birçok farklı siyah abiye modeli bulunmaktadır. En çok tercih edilen siyah abiye modellerinden ise şu şekilde bahsedilebilir;

  • Kısa abiye modelleri bayanları üzerinde çok şirin ve çok şık duran abiye modelleri arasında yer almaktadır. Birçok bayan kısa ve siyah abiye tercih etmektedir.

siyah abiye modelleri

  • Bunun yanı sıra siyah balık modelleri de sıkça tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Siyah straplez balık modelleri, İnce askılı balık modelleri, sırt dekolteli balık modelleri gibi balık modellerinin de kendi içinde birçok farklı modeli bulunmaktadır. Aslında sadece balık modellere özel değildir ama balık model abiyelerde daha çok dekolte kullanılmaktadır. Balık modellerinde en çok tercih edilenler, göğüs bölgesi transparan olanlar ve straplez olanlardır. Bayanların üzerinde siyah balık modeller oldukça şık ve asil durmaktadır.

en-son-trend-siyah-tek-omuz-abiye-modelleri

  • Siyah abiye modellerine bir de dantel detayı eklenirse elbisenin içinde güzelliğiniz göz kamaştırıcı olacaktır. Daha çok şık bir akşam yemeğinde dantel detaylı mini siyah elbiseler tercih edilmektedir. Düğün ve özel gecelerde ise çoğunlukla dantel detaylı uzun elbiseler kullanılmaktadır. Straplez dantel detaylı siyah abiye elbiseler veya tek omuzlu elbiseler uzun ve taşlı siyah küpeler ile daha şık bir hale getirilebilir.

dantelli siyah abiye modelleri

  • İçi kısa arkası siyah tül abiyelerde şık duruşuyla herkesin tercih etmekte olduğu modeller arasında yer almaktadır.

tül siyah abiye modelleri

Siyah abiye modelleri şıklığı ve asaleti bir yana kombin kolaylığı ile resmen bayanların kurtarıcı elbiseleri haline gelmiş durumdadır. Herhangi bir siyah abiye altına istediğiniz renkte ayakkabı kullanabilirsiniz. Bu sizin zevkinize kalmış bir durumdur. Sadelik seven bir bayanın kullanabileceği en doğru ayakkabı rengi gümüşken ayakkabıda patlama yaratan bir bayan istediği her renkte ayakkabı kullanabilir.

tarz siyah abiye modelleri

Bir önceki makalemiz olan Nişan Elbiseleri 2016 başlıklı yazımızda 2016 nişanlıklar, nişan kıyafetleri ve nişanlık modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.


CEVAP VER