Abiye Gece Elbiseleri (Bu senenin)

27.06.2023
2.981
Abiye Gece Elbiseleri (Bu senenin)

Abiye gece elbiseleri ile bulunduğunuz ortama en uygun iddialı gece kıyafetleri kombinleri ve modelleri için yazımızın detaylarına göz atabilirsiniz. Bu senenin gece kıyafeti modelleri arasında uzun gece kıyafetleri, açık gece kıyafetleri, kısa gece kıyafetleri seçeneklerden bazılarıdır. Şık gece elbiseleri kısa ve uzun stiller yanında midi boy tasarımlara sahip.

Bu senenin şık gece kıyafetleri, aileler ve yakın arkadaşlar ile gidilecek gezmelere ve düğün, nişan gibi etkinliklere uygun birçok seçenek içermektedir.

Gece elbisesi renkleri ve oluşturdukları tarz ile iddialı giren firmalar, kabarık etekli kısa gece elbiseleri, balık model gece elbiseleri straplez gece elbiseler, tesettür gece elbiseleri gibi pek çok seçeneği bir anda sunmaktadır.

siyah gece kıyafetleri

siyah gece kıyafetleri

Abiye Gece Elbiseleri Kombinleri

Abiye gece elbiseleri yediden yetmişe hitap eden tasarımlarda sunulmaktadır. Bu da geniş kullanıcı kitlesi demektir.  Yeni sezonda şık gece elbiseleri hem kısa hem de uzun bacaklı bayanlar için özel olarak üretilen yepyeni tasarımları ile öne çıkmaktadır.

Gece elbisesi abiye modelleri seçiminde vücut tipine göre seçimler ile çok daha cool ve tarz görünürsünüz. Zira kilolular için abiye modelleri ile kısa boylular için abiye modelleri farklılık göstermektedir.

Yeni sezonda trend olmaya aday şık gece elbisesi modelleri arasından siz de kendinize göre seçimler yapabilirsiniz.

Şık gece kıyafetleri

Şık gece kıyafetleri

Bu senenin gece abiye elbise modelleri arasında;

  • Şık dantelli gece elbiseleri
  • Taş işlemeli abiye modelleri
  • Tesettür gece elbiseleri
  • Yakalı siyah gece elbiseleri
  • Gece elbiseleri kısa
  • Kabarık gece elbiseleri
  • Hafif kabarık gece elbiseleri
  • Uzun gece elbiseleri
  • Modern gece elbiseleri öne çıkan modeller arasında yer almaktadır.
abiye kıyafetler

abiye kıyafetler

Gece Elbisesi Modelleri 2024

Gece kıyafetleri, parlak taşlar ile yapılan işlemeleriyle şık bir görünüm oluşturacak bu yıl en fazla rağbet görecektir.

Yeni sezon gece elbise modelleri renk açısından da farklı seçeneklere sahip olarak bayanların yüzünü güldürecek.

En fazla tercih edilecek gece elbisesi renkleri parlak siyah, göz alıcı kavuniçi gece elbisesidir. Ayrıca gül kurusu gece elbisesi, mavi gece elbisesi, pudra gece elbisesi de vardır. Ek olarak ise yeşil gece elbisesi, lacivert gece elbisesi, kırmızı gece elbisesi renklerini de incelemelisiniz.

Gece elbisesi renkleri seçilirken ten rengi, sa rengi ve göz rengi uyumunu unutmamalısınız. Çünkü şıklık için mutlaka ten rengine uyumlu renkler seçilmelidir.

kısa gece kıyafetleri

kısa gece kıyafetleri

Gece elbisesi modelleri genel olarak dantel ve tül detayları içermektedir. Özellikle dekoltelerin yer aldığı gece kıyafetlerinde, dekoltelere alıcılık katma amacıyla dantel ve tül detaylara ağırlık verilmektedir.

Dantel, güpür, pulpayet ve işlemeler yeni çıkan gece elbisesi modellerinde uzun gece elbiseleri vardır. Ayrıca kısa gece elbiseleri, elbiselerin yanı sıra pantolonlu gece kıyafetleri olarak da sunulmaktadır.

tarz gece kıyafetleri

tarz gece kıyafetleri

Kısa elbiselerin etek kısmında çeşitli dantel ve tül detayları kullanılarak canlılık katılmış. Genel olarak bakıldığında yeni çıkan gece kıyafeti abiye modelleri, bayanların bellerini ortaya çıkaracak elbiseler içermektedir. Ancak bu tar modelleri daha çok fit bir vücuda sahip olanlar kullanmaktadır. Çünkü fazlalıkların olduğu bölgeler fazla kiloyu kaldıramaz.

Bel kısımları dar modellerde, tasarımları güçlendirmek adına belde dekoltelere ve farklı desenlere yer verilmiş. Tamamen tül ve dantel detaylara sahip eteklere sahip olan uzun elbiseler, yeni çıkan trendleri arasındadır. Ancak sade desenler de geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Çünkü bu sene sade tasarımlar ön plandadır.

straplez gece kıyafetleri

straplez gece kıyafetleri

Yeni sezon gece kıyafetleri arasında kendine yakışan en iyi modelleri tercih edenler elbiseleri saçlarıyla eşleştirmelidir. Bayanlar birbirinden güzel aksesuarları kullanabilecekleri şık gece elbisesi modelleri ile oldukça kusursuz görünecekler. Böylece içinde bulundukları ortamda mutlaka stil sahibi görünecekler.

Gece Elbisesi Altına Nasıl Ayakkabı olur?

Abiye kıyafetlerinde ayakkabı seçimi kıyafetinizi öne taşıyabileceği gibi rüküş bir görünüme de sokmaktadır. Aslında gece elbisesi kısa ise ayakkabı seçiminde çok daha dikkatli olunmalıdır. Çünkü vücut tipi ile uyumsuz kıyafetler asla tercih edilmemelidir. Böylece size de ne giyerse yakışır övgüsü yapılacaktır.

Abiye elbise altına nasıl ayakkabı sorusunun detaylarını buradan bulabilirsiniz ⇒Abiye Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

Resim Galeri: Abiye Gece Kıyafetleri

 

 

Bir önceki makalemiz olan Abiye Modelleri Tesettür 2024-2025 Seçenekleri başlıklı yazımızda Abiye Modelleri Tesettür, Tesettür Abiye Modelleri ve tesettür abiyeler hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu