Trend Gece Kıyafetleri

0
1239

Özellikle yaz aylarında zaman geçirmek için eğlence yerlerini tercih eden bayanlar, gece kıyafetleri satın alırken modaya uygun ve şık kıyafet seçimleri yapmaya özen gösterirler. 2016 yılı kıyafet koleksiyonları, aileler ve yakın arkadaşlar ile gidilecek gezmelere ve düğün, nişan gibi etkinliklere uygun birçok seçenek içermektedir. 2016 yılına kullandıkları renk ve oluşturdukları tarz ile iddialı giren firmalar, kısa ve kabarık etekli elbiseler, farklı tarzlarda üretilmiş abideler, çift omzu açık ve uçlarından tüller sarkan giysileri piyasaya sürmektedir.

siyah gece kıyafetleri2016 Gece Kıyafetleri Özellikleri

2016 yılının gece kıyafetleri hem kısa hem de uzun bacaklı bayanlar için özel olarak üretilen farklı ve modaya uygun kıyafetler içermektedir. 2016 yılının gece kıyafetleri genellikle iki omuzu açık şekilde üretilmiştir ama tek omuzu açık ya da omuzları kapalı modeller de mevcuttur. 2016 yılının moda olmaya aday modelleri;2016 gece kıyafetleri

  • Şık dantelli elbiseler,
  • Taş işlemeli abiye modelleri,
  • Yakalı siyah elbiseler,
  • Kısa üstlü elbiseler.

abiye kıyafetlerBu modellere sahip olan 2016 gece kıyafetleri, parlak taşlar ile yapılan işlemeleriyle şık bir görünüm oluşturacak bu yıl en fazla rağbet görecek modeller arasında yer alıyor. 2016 yılı gece kıyafetleri renk açısından da farklı seçeneklere sahip olarak bayanların yüzünü güldürecek. En fazla tercih edilecek modellerin parlak siyah renklere, göz alıcı kavuniçi ve kırmızı renklere sahip olan abiyelerin olacağı düşünülüyor.

kısa gece kıyafetleri

2016 yılının gece kıyafetleri genel olarak dantel ve tül detayları içermektedir. Özellikle dekoltelerin yer aldığı gece kıyafetlerinde, dekoltelere alıcılık katma amacıyla dantel ve tül detaylara ağırlık verilmiş. Bu detaylar 2016 modellerinde uzun elbiselerin yanı sıra kısa elbiselerde de bulunuyor. Kısa elbiselerin etek kısmında çeşitli dantel ve tül detayları kullanılarak canlılık katılmış. Genel olarak bakıldığında 2016 modelleri, bayanların bellerini ortaya çıkaracak elbiseler içermektedir. Bel kısımlarını dar olan bu modellerde, tasarımları güçlendirmek adına bel kısmında dekoltelere ve farklı desenlere yer verilmiş. Tamamen tül ve dantel detaylara sahip eteklere sahip olan uzun elbiseler de 2016 yılının trendleri arasında yer almaya aday gösteriliyor.

tarz gece kıyafetleri

2016 gece kıyafetleri arasında kendine yakışan en iyi modelleri tercih eden bayanlar, bu elbiseleri saçları ve makyajları ile bütünleştirmelidir. Bayanlar birbirinden güzel aksesuarları kullanabilecekleri 2016 modelleri ile oldukça şık bir görünüme sahip olacaklar.

straplez gece kıyafetleri

 

Bir önceki makalemiz olan Damatlık Modelleri Nasıl Seçilir başlıklı yazımızda 2017 damatlık modelleri, damatlık seçimi ve damatlıklar hakkında bilgiler vermekteyiz.


CEVAP VER