Etek Üstüne Ne Giyilir Tesettür

20.01.2024
3.461
Etek Üstüne Ne Giyilir Tesettür

Etek üstüne ne giyilir tesettür kombinlerinde de önemli bir sorudur. Etek üstü kombinde kalem eteğin üstüne ne giyilir tesettür sorusundan tül etek üstüne ne giyilir tesettür sorusuna kadar sayısız soru vardır. Etekli tesettür kombinlerinde gömlekten tişörte kadar pek çok seçenek vardır. Peki bunlar nerede ve nasıl kullanılmalıdır. İşte detaylar…

Etek Üstüne Ne Giyilir Tesettür?

Etek üstüne ne giyilir tesettür kombinlerinde en çok gömlek ve bluzlar öne çıkmaktadır. Tesettür etek modelleri penye etekten deri eteğe kadar pek çok seçeneğe sahiptir. Tüm bu modeller doğru üst kombin parçasıyla eşleştirilmelidir. Böylece çok daha şık ve zengin duruşlu kombinler ortaya çıkmaktadır.

Kombinlerde etek üstü penye, etek üstü bluz, etek üstü gömlek, etek üstü tunik, kazak, bady, yelek, sweatshit gibi çok sayıda kombin parçasını kullanabilirsiniz. Böylece her ortamda, her yaşta ve her tarzda bayan tesettür etek kombini yapabilirsiniz.

Çünkü tesettür etekler çiçekli etek kombinleri tesettür stillerinden çan etek tesettür modellerine kadar pek çok seçeneğe sahiptir. Penye etek kombinleri tesettür kombinlerde en çok kullanılan seçeneklerdendir. Kot etek, deri etek, süet etek, kloş etek, şifon etek, tül etek de diğer tesettür etek modellerinden bazılarıdır.

Peki, tesettür eteğin üstüne ne giyilir? Tesettür etek üstü gömlek modelleri nelerdir? Kışlık tesettür etek üstü kazak modelleri, tesettür etek üstü bluz modelleri ile kombinler nasıl yapılmalıdır?

Tesettür çan etek üstüne ne giyilir

Kışlık Tesettür Etek Üstü Kazak Modelleri

Triko kazaklar en çok kullanılan modellerdir. Ancak etek modeli ve tarzına uygun kazak modeli seçmek en doğrusu olacaktır. Kısa kazak modelleri arasından ten renginize uyumlu seçenekleri değerlendirerek tesettür eteklerle eşleştirebilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Etek Gömlek Kombin Tesettür

Tesettür çan etek modelleri ile yapılan çan etek tesettür stilleri en çok kullanılan kombinlerdir. Şifon etek modelleri tesettur stilleri de özellikle gençlerin favorisidir.

Tesettür Kalem Etek Üstüne Ne Giyilir?

Modası asla geçmeyen etek modelleri arasında yer alan kalem etek modelleri, daha çok tesettür ofis kombinlerinde tercih edilmektedir. Yeni sezon kalem etek renkleri siyah, beyaz, bordo, mavi, lacivert, mercan rengi, hardal sarısı, lila, bej ve vizon rengi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kalem etek üstüne gömlek, tesettür etek üstüne tunik veya dökümlü, yarı salaş şık bir bluz kombini yapabilirsiniz. Böylece stil sahibi şıklığı yakalayabilirsiniz.

Tesettür kalem etek üstüne ne giyilmelidir

Kalem etek üstü tunik, her yaştan kullanıcıya hitap den seçenekler sunmaktadır. Beyaz etek kombinleri tesettür stilleri çerçevesinde de tüm tunik renklerini kullanabilirsiniz.Ancak ten rengi ile uyum  kuralını unutmadan:)

Tesettür etek üstü tunik kullanımında tunik modellerinin basen hizasında bitmesi önemlidir. Özellikle kalem etek üstü tunik modeller arasından seçim yaparken dikkatli olunmalıdır. Çünkü çok uzun veya çok kısa tunik modelleri kullanılmamalıdır.

Tesettür Çan Etek Üstüne Ne Giyilir-Çan Etekli Kombinler

Tesettür kombinleri içinde olmazsa olmaz etek modellerinden birisi de tesettür çan etek modelleridir. Kemerli, tokalı, kuşaklı, beli lastikli ve benzeri sayısız seçenek bulunmaktadır.

Tesettür çan etek modelleri yeni sezon renkleri arasında mor etek, bordo etek, siyah etek bulabilirsiniz. Ayrıca kiremit rengi etek, lacivert etek, mürdüm etek, bebe mavisi etek de seçenekler arasındadır. Ek olarak bej rengi etek, saks mavisi etek renkleri en çok kullanılanlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Desenli, çizgili, renkli çan etek üstüne ne giyilmelidir? Sade tunik, bluz veya gömlek kombin yapabilirsiniz. Çan tek üstüne slim fit gömlek giyebileceğiniz gibi yarım slim fit gömlek de kullanabilirsiniz.

Etek gömlek kombin tesettür stili dışında etek tunik ve etek bluz kombin de yapabilirsiniz. Kısa üstler her zaman daha şık olmanızı sağlayacaktır. Ancak hafif uzun üstler de kullanabilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Uzun Etek Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Midi çan etek kombinleri ve uzun çan etek kombinleri tasarımları tesettür tarzı benimseyen hanımlar tarafından kullanılmaktadır. Çan etek altına ayakkabı olarak ise topuklu ayakkabı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ancak üst kombin parçasıyla uyumlu olacak şekilde seçimler yapılmalıdır.

Çan etek üstüne klasik gömlek kullanımında topuklu stiletto kullanılmalıdır. Ancak spor gömlek modelleri kullanıldığı zaman spor ayakkabı modelleri ile eşleştirebilirsiniz. Böylece daha şık kombinler sizinle olacaktır.

tesettür Çan etek kombin

Etek Üstü Kombinler

Eteğin üstüne ne giyilir tesettür? Bluz, tunik ve gömlek modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Etek üstü kombinler için vücut hatlarınız, bel bölgesi uzunluğunuz ve tarzınızla uyumlu seçimler yapmalısınız.

Dantel Etek Üstüne Ne Olur?

Geçtiğimiz sezon moda etek modelleri arasında dantel etek modelleri de vardır. Dantel detaylı etekler bu sezonda moda listelerinde yer almayı başardı. Pudra, toz pembe, mor, beyaz, siyah ve somon renklerinde göreceğimiz dantel etek modelleri üstüne bluz ve gömlek kombini yapabilirsiniz.

Dantel etek üstüne ne olur

Tesettür uzun etek modelleri arasında yer alan dantel etek modelleri gömlek veya bluz ile kombin edilmelidir. Mesela görseldeki gibi krem rengi güpür dantel etek üstüne buz mavisi gömlek kullanabilirsiniz. Böylece zarif bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Tül Etek Üstüne Ne Giyilir Tesettür

Tesettür tül etekler son dönemlerde özellikle genç kapalılar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Tül etek üstüne kısa gömlek ve bluz kullanarak şık bir kombin yapabilirsiniz. Ek olarak tişört ve bady modellerini de tül eteklerle eşleştirebilirsiniz.

Pileli Etek Üstüne Ne Giyilir Tesettür

Pileli etek modelleri, hemen hemen her türlü ortamda üst düzey sıklık sunmaktadır. Tesettür pileli etek modelleri uzun ve midi modelleriyle öne çıkmaktadır. Pileli etek üstüne kısa gömlek veya bluz kullanmak en doğrusudur. Hatta kullandığınız gömlek veya bluzu eteğin içinde de kullanabilirsiniz. Böylece stil sahibi kombinler yapabilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Modern Tesettür Giyim

Resim Galerisi: Etek Üstü Kombinler Tesettür

Bir önceki makalemiz olan Mezuniyet Balo Elbiseleri başlıklı yazımızda Mezuniyet Balo Elbiseleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tarz Kadın Blogu