Etek Gömlek Kombin Tesettür

07.04.2023
770
Etek Gömlek Kombin Tesettür

Etek gömlek kombin tesettür stilleri tesettür giyim kombin çerçevesinde en çok kullanılan seçenekleri arasındadır. Klasik tesettür giyim kombinleri çerçevesinde en çok tercih edilen etekli tesettür kombin hakkında merak edilen detayları birlikte görelim.

Spor tesettür kombin çerçevesinde spor etek gömlek kombinleri, klasik etek gömlek kombinleri tesettür stilleri vardır. Ayrıca modern etekli gömlek kombinleri tesettür stilleri de stil sahibi kombin imkanı sunmaktadır.

Etek Gömlek Kombin Tesettür

Aslında tesettür giyimin olmazsa olmaz ve en klasik giyim parçaları etek ve gömleklerdir. Tesettür modası çerçevesinde etek gömlek kombini yaparken aynı tarzda etek ve gömlek modelleri tercih etmelisiniz.

Etek-Gomlek-Kombin-Tesettur

Etek Gömlek Kombin Tesettür

Tesettür etek kombinlerinde kullanılan ve en şık tamamlayıcı kombin parçası olarak karşımıza gömlekler çıkmaktadır. Üst düzeyde şıklık ile stil sahibi kombin yapma fırsatı veren gömlekler, tesettür etek modelleri ile sık sık kullanılmaktadır.

Etekli tesettür kombin, iş kombinlerinden günlük kombinlere kadar kombin yapma imkanı sunmaktadır. Hatta özel gün ve gece kombinlerinde, nikah ve düğün kombinlerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Etekli Tesettür Kombin

Etek gömlek kombinlerinde hangi eteğin üzerine hangi gömlek kullanılır soruları ile karşılaşılmaktadır. Çünkü pileli etek modellerinden çiçekli etek modellerine kadar pek çok seçenek vardır.

Desenli etek üstüne düz renk gömlek modelleri daha doğru olacaktır. Düz etek modelleri ile ise desenli gömlekleri eşleştirebilirsiniz.

Kalem etek tarzı dar kesim etek modelleri salaş üst kombin parçaları ile daha şık olacaktır. Kloş veya volanlı etek gibi geniş etek modelleri ise slim fit ve kısa gömlekler ile daha şık olacaktır.

Tesettur-kalem-etek-gomlek-kombinleri

Tesettür kalem etek gömlek kombinleri

Pileli Etek Üstüne Ne Giyilmelidir?

Tesettür pileli etek modelleri uygun tarzda gömlek modelleri ile üst düzeyde şıklık sunacaktır. Pileli eteğin üzerine sade gömlek kullanabileceğiniz gibi desenli gömlekte kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen gömlek modelleri ise kısa ve slim fit gömlek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Pileli etekleri hangi ayakkabı ve hangi gömlekle kombin etmeniz gerektiğini merak mı ediyorsunuz? O halde Pileli Eteğin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir başlıklı yazımızı inceleyerek daha fazla detaya sahip olabilirsiniz.

Çiçekli Etek Üstüne Nasıl Gömlek Gider?

Tesettür etek ve gömlek kombinlerinde güçlü tasarımlar, tarz zenginliğiyle her kesime ve yaşa hitap etmektedir.

Desenli gömlek modelleri, çiçekli etek üstüne kullanılmamalıdır. Çünkü çiçekli eteğin üzerine daha çok sade renkler kullanılmaktadır.

Tonsür ton kombin yapılabileceği gibi zıt renk kontrastı ile de kombinler yapılmaktadır. Tesettür çiçekli etek gömlek kombininde eteğin içindeki en minimum renkte gömlek tercih edilmelidir. Böylece daha etkili ve güçlü kombinler yapabilirsiniz.

Tesettür etek gömlek kombinleri arasında kalem etek gömlek kombinlerini de görüyoruz. Kalem etek üstüne salaş gömlek ile daha şık olacağınızı bilmelisiniz. Özellikle uzun kalem etek üstüne salaş ve dökümlü gömlek modelleri kullanabilirsiniz.

Tesettur-giyim-kombin

Tesettür giyim kombin

Bu senenin etek gömlek tesettür kombinleri arasında öne çıkan renkler dikkat çekmektedir. Nar çiçeği etek beyaz gömlek kombini, siyah etek beyaz gömlek kombini, pudra etek krem rengi gömlek kombini yapabilirsiniz.

Tesettür etek gömlek kombinlerinde etek veya gömlekte düz renk veya desenli renkler kullanabilirsiniz. Ancak her ikisini de desenli tercih etmenizi önermiyoruz.

Özellikle gömlek rengi ten renginiz ile uyumlu olmalıdır. Etek rengi ise gömlek rengi ile ve aksesuar rengi ile eşleştirilmelidir.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Tesettür Etek Kombinleri

Tesettür etek modelleri arasında yüksek bel etek modelleri en çok tercih edilen etek modelleridir. Tesettür yüksek bel etek kombin için gömlek etek modelinin içinde kullanılırsa daha şık ve tarz durmaktadır. Ek olarak ise yüksek bel etek modelleri ile kısa dantel veya şifon gömlek modelleri de önerilmektedir.

Bu senenin en güçlü etek gömlek tesettür kombinlerinde kloş etek gömlek, çan etek gömlek modellerini görüyoruz. Ayrıca mevlana etek gömlek, kalem etek gömlek, çiçekli etek gömlek ve geniş etek gömlek modelleri de vardır.

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin tesettür etek ve gömlek kombini görsellerini sunuyoruz. Görselleri inceleyerek daha fazla detaya sahip olabilirsiniz.

Resim Galerisi Gömlekli Ve Etekli Tesettür Kombin

Bir önceki makalemiz olan Yeşil Elbise Kombinleri En Şık Haliyle başlıklı yazımızda Yeşil Elbise Kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu