Uzun Etek Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

01.09.2023
5.434
Uzun Etek Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

 Uzun Etek Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir sorusu uzun etek giymeyi seven herkesin aklına takılan sorudur. Eteğin altına ne giyilir? Aslında uzun kalem etek altına nasıl ayakkabı giyilir sorusu ile kloş etek altına ayakkabı farklıdır. Uzun etek bot kombinleri ve uzun etek ayakkabı modelleri nelermiş birlikte görelim.

Günlük uzun etek altına ayakkabı ile özel gün kombinlerinde yapılan etek ayakkabı kombini farklılık göstermektedir. Maksi etek de denilen uzun etekler yanlış ayakkabı ile hiç de hoş olmaz. Ancak doğru ayakkabı ile çok daha şık ve etkili kombinler yapmak elinizde. Bayan etek kombini sırasında hangi etek hangi ayakkabı ile giyilmelidir sorusunun cevabını iyi bilmelidir.

Bugün sizlerle Uzun Etek Altına Nasıl Ayakkabı olmalıdır sorusunun cevaplarını göreceğiz.

Uzun Etek Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir

Özellikle yazlık maksi etek ile kısa topuklu, yarım topuklu ayakkabılar ve botlar tercih edilmelidir.

Kışlık uzun etek altına ayakkabı olarak bot, çizme kullanabilirsiniz. Yazlık etek kombinleri için ise topuklu ayakkabı, özel günlerin olmazsa olmazıdır. Günlük uzun etek altına babet, kalın topuklu ayakkabı, düz taban sandalet kullanabilirsiniz. Hatta günlük kombinlerde uzun etek altına spor ayakkabı tercihleriniz arasındadır. Böylece rahat kombinler yapabilirsiniz.

Uzun etek ayakkabı kombin için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; Aslında günlük eteklerde etek boyu uzadıkça ayakkabı topuk boyunun kısalmaktadır. Ancak özel günlerde yüksek topuklu stiletto ile stil sahibi kombinler yapabilirsiniz.

Uzun etek altına bot- yazlık uzun kalem etek altına sandalet

Uzun Kalem Etek Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Aslında uzun kalem etek altına hangi ayakkabı giyilmelidir sorusunun cevabı da aynıdır. Kısa topuklu botlar, bilek boy bot kullanabilirsiniz. Ayırca babet, sandalet, stiletto ve spor ayakkabı kullanabilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Kalem Etek Üstüne Ne Giyilir?

Uzun Şal Etek Altına Ayakkabı

Hemen hemen her vücut tipinin giyebileceği şal etek modelleri de doğru ayakkabı ile daha şık duracaktır. Şal etek modeline ayakkabı seçerken biraz daha özgürsünüz.

Uzun etek altına nasıl ayakkabı giyilir

Uzun şal etek altına hem düz, hem yüksek topuklu, hem de yarım topuklu ayakkabı, sandalet ve bot giyebilirsiniz.

Eteğin Altına Ne Giyilir?

  • Uzun a kesim etek altına hangi ayakkabı olur?
  • Uzun volanlı etek altına hangi ayakkabı olur?
  • Uzun piliseli atak altına hangi ayakkabı olur?

Bütün bu uzun etek altına giyilen ayakkabılar hemen hemen aynıdır. Uzun etek altına giyilen ayakkabı genelde ince topuklu, ince uzun topuklu ve platform topuk ayakkabı modelleri ile kullanılmaktadır.

BakınızKalın Topuklu Ayakkabı Modelleri…

Özellikle yaz aylarında uzun etek ayakkabı kombinleri yapılırken babet ayakkabı ve terlik yanında yüksek platformlu sandaletler çok kullanılmaktadır. Bu hem rahatlık, hem de şıklık açısından çok doğru bir seçimdir.

Elbise altına bot nasıl olağan üstü bir şıklık sunuyorsa uzun etek altına bot da bir o kadar şıklığı artıran etkendir.

İlkbahar yaz etek kombinleri uzun kalem etek ve uzun bol kesim etek altına; bilekten bağlamalı ince topuklu ayakkabı öneriyoruz.

 

Uzun etek altına spor ayakkabı,

Eğer uzun volanlı etek altına ayakkabı kombininde burnu açık topuklu ayakkabı kullanabilirsiniz. Ayrıca babet, yarım topuklu ayakkabı, yumurta topuk ayakkabı, terlik kullanabilirsiniz.

Pileli uzun etek altına ayakkabı kombini için ise bilekten bağlamalı sandalet, konvers, çizme ve bot kullanabilirsiniz.

Bu yazımızı okuyanlar Maksi Etek Nasıl Kombinlenmelidir bu içeriğimizi de inceledi. Sizde incelemek ister misiniz?

Uzun etek hangi altına ayakkabı giyilmelidir tesettür

Uzun etek altına spor ayakkabı en şık kombin diyebiliriz. Özellikle spor etek modelleri ile mükemmel durmaktadır. Günlük geniş etek, salaş etek kombini yapıyorsanız kesinlikle ve kesinlikle düz spor ayakkabı kullanmanızı öneriyoruz.

Özel gün ve gece etek kombinleri için ise topuklu ayakkabı olmazsa olmazdır. Tabi spor bir etek kullanıyorsanız yine spor ayakkabı diyoruz.

Uzun etek altına spor ayakkabı da rahatlık ve şıklık açısından önemli bir seçenektir. Özellikle kır gezilerinde ve günlük uzun etek kombinlerinde spor ayakkabıyı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Resim Galerisi: Uzun Etek Altına Nasıl Ayakkabı Olur

 

 

Bir önceki makalemiz olan Mezuniyet Balo Elbiseleri başlıklı yazımızda Mezuniyet Balo Elbiseleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tarz Kadın Blogu