Tarz Kadın

Uzun Etek Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

04.07.2020
4.389
Uzun Etek Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Uzun Etek Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir sorusu uzun etek giymeyi seven herkesin aklına takılan sorudur.

Maksi etek de denilen uzun etekler yanlış ayakkabı ile hiç de hoş olmaz. Ancak doğru ayakkabı ile çok daha şık ve etkili kombinler yapmak elinizde.

Bayanlar etek kombini sırasında hangi etek hangi ayakkabı ile giyilmelidir sorusunun cevabını iyi bilmelidir.

Bugün sizlerle Uzun Etek Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir sorusunun cevaplarını göreceğiz.

Uzun Etek Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir

Özellikle yaz aylarının en çok tercih edilen kıyafetlerinden olan maksi etek ile kısa topuklu, yarım topuklu ayakkabılar ve botlar tercih edilmelidir.

Uzun etek altına ayakkabı olarak bot, çizme kullanabilirsiniz. yazlık etek kombinleri için ise topuklu ayakkabı az da olsa kullanılabilir.

Uzun etek ayakkabı kombin için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, etek boyu uzadıkça ayakkabı topuk boyunun kısalmasıdır. 

Uzun etek altına bot- yazlık uzun kalem etek altına sandalet

Uzun kalem etek altına hangi ayakkabı giyilir sorusunun cevabı da aynıdır. Kısa topuklu botlar, ayakkabılar, hatta babet tarzı düz ayakkabıları bile uzun Kalem Etek altına giyebilirsiniz.

Uzun Şal Etek Altına Ayakkabı

Uzun etek altına nasıl ayakkabı giyilir

Hemen hemen her vücut tipinin giyebileceği şal etek modelleri de doğru ayakkabı ile daha şık duracaktır. Şal etek modeline ayakkabı seçerken biraz daha özgürsünüz. Uzun şal etek altına hem düz, hem yüksek topuklu, hem de yarım topuklu ayakkabı, sandalet ve bot giyebilirsiniz.

  • Uzun a kesim etek altına hangi ayakkabı olur
  • Uzun volanlı etek altına hangi ayakkabı olur
  • Uzun piliseli atak altına hangi ayakkabı olur

Bütün bu uzun etek altına giyilen ayakkabılar hemen hemen aynıdır. Uzun etek altına giyilen ayakkabı genelde ince topuklu, ince uzun topuklu ve platform topuk ayakkabı modelleri ile kullanılmaktadır.

Bakınız: Kalın Topuklu Ayakkabı Modelleri…

Özellikle yaz aylarında uzun etek ayakkabı kombinleri yapılırken babet ayakkabı ve terlik yanında yüksek platformlu sandaletler çok kullanılmaktadır. Bu hem rahatlık, hem de şıklık açısından çok doğru bir seçimdir.

Elbise altına bot nasıl olağan üstü bir şıklık sunuyorsa uzun etek altına bot da bir o kadar şıklığı artıran etkendir.

İlkbahar yaz etek kombinleri uzun kalem etek ve uzun bol kesim etek altına kullanacaksanız bilekten biten yüksek ve ince topuklu botları öneriyoruz.

 

Uzun etek altına spor ayakkabı,

Eğer uzun volanlı etek altına ayakkabı kombininde açık topuklu ayakkabı, babet, yarım topuklu ayakkabı, yumurta topuk ayakkabı, terlik kullanabilirsiniz.

Pileli uzun etek altına ayakkabı kombini için ise bilekten bağlamalı bilekten bağlamalı sandalet, konvers, çizme ve bot kullanılabilir.

Bu yazımızı okuyanlar Maksi Etek Nasıl Kombinlenir bu içeriğimizi de inceledi. Sizde incelemek ister misiniz?

Uzun etek hangi altına ayakkabı giyilir tesettür

Uzun etek altına spor ayakkabı en şık kombin diyebiliriz. özellikle spor etek modelleri ile mükemmel durmaktadır. günlük salaş etek kombini yapıyorsanız kesinlikle ve kesinlikle düz spor kullanmanızı öneriyoruz.

Özel gün ve gece etek kombinleri için ise topuklu olmazsa olmazdır. Tabi spor bir etek kullanıyorsanız yine spor ayakkabı diyoruz.

Uzun etek altına spor ayakkabı da rahatlık ve şıklık açısından önemli bir seçenektir. Özellikle kır gezilerinde ve günlük uzun etek kombinlerinde spor ayakkabıyı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Resim Galerisi: Uzun Etek Altına Nasıl Ayakkabı Olur

 

 

Bir önceki makalemiz olan Kilolu Erkek Giyim Kombinleri başlıklı yazımızda büyük beden erkek ve Kilolu Erkek Giyim Kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tarz Kadın Blogu