Tarz Kadın

Taba Rengi Ceketin Altına Ne Renk Pantolon Giyilir?

30.09.2022
257
Taba Rengi Ceketin Altına Ne Renk Pantolon Giyilir?

Taba rengi ceketin altına ne renk pantolon giyilir bayan başlıklı yazımızda taba rengi ceket kombinleri bayan stilleri bilgileri vereceğiz. Taba rengi ceket denilince akla taba rengi deri ceket ve taba rengi blazer ceket gelmektedir. Ayrıca taba rengi kot ceket ve taba rengi bomber ceket en çok kullanılan taba ceketler arasında yer almaktadır.

Bayan taba rengi ceket kombinleri yapılırken taba rengine uyumlu renkler dikkate alınarak tercihler yapılmalıdır. Bu noktada taba rengi ceketin içine ne renk giyilmelidir sorusu öne çıkar. Ardından taba rengi ceketin içine ne giyilmelidir soruları merak edilen cevaplarını beklemektedir.

Taba Rengi Ceketin Altına Ne Renk Pantolon Giyilir?

Renk kartelasında önemli bir yere sahip olan taba rengi aslında dört mevsim kullanılan kombin renkleri arasındadır.

Taba-rengi-ceketin-altina-ne-renk-gider

Taba rengi ceketin altına ne renk gider

Hemen hemen her türlü ortamda kullanılabilir özelliği nedeniyle  taba rengine tüm kombin parçalarında yer verilmektedir.

Birçok kişi taba rengi kombin yapmadan önce taba rengi nasıl bir renk? Hangi renklerle uyumlu sorusuna cevap aramaktadır. Taba rengine yakışan renkleri başlıklı yazımızda detaylıca bulabilirsiniz.

Taba rengi ceketin altına sabaha uyan renkler arasında yer alan siyah, beyaz, gri, kahverengi tonları kullanabilirsiniz. Ayrıca mavi, lacivert, krem rengi, vizon rengi ve sütlü kahve gibi renkleri de taba rengi ceket pantolon kombinlerinde görmekteyiz.

Taba Rengi Ceket Altına Ne Giyilmelidir?

Etek, pantolon, şort, tayt modelleri ile taba rengi ceket kombinleri yapılmaktadır. Doğru tarzda ve doğru renklerde alt giyim parçası ile eşleştirilerek üst düzeyde şıklık sunar.

Bayan-taba-rengi-ceket-kombinleri

Bayan taba rengi ceket kombinleri

Şimdi bulunacağınız ortama, mevsime ve tarza uygun seçeneklerden az komiğim parçasını taba rengi ceket ile kullanabilirsiniz

Taba Rengi Ceketin İçine Ne Gider?

Ceket içine gömlek, bluz, büstiyer, crop top ve tişört belirlerken ten rengi uyumuna dikkat edilmelidir.

Koyu taba rengi ceket içine beyaz, krem rengi ve ekru renk gibi açık renklerin kullanılması daha doğrudur.

Açık taba rengi ceketin içine ise siyah, lacivert ve mavi gibi koyu renkler bilmelidir.

Taba Rengi Ceket Modelleri

Kot ceket, blazer ceket, deri ceket, bomber ceket gibi tüm ceket modellerinde taba rengini bulabilirsiniz. Yazlık ve kışlık kombinler in olmazsa olmazı taba rengi ceketler uzun ve kısa üstlerle kombin edilebilme özelliğindedir.

Taba-rengi-blazer-ceket

Taba rengi blazer ceket

Resmi kombin veya yarı resmi kombinler için taba rengi blazer ceket kumaş pantolon kombinleri yapılmaktadır. Ayrıca taba rengi klasik ceket ve taba rengi ikili takım modelleri tercih edilmektedir.

Taba rengi ile spor kombinler için ise açık veya koyu taba renk kot ceket kullanabilirsiniz. Ayrıca blazer ceket modelleri de seçenekler arasındadır.

Taba Rengi Ceket Kot Pantolon Kombinleri

Spor kombinleri vazgeçilmez giyim parçaları arasında kot pantolonlar yer almaktadır. Üstelik her sezon kendine yer bulmaktadır.

Taba rengi ceketin altına mavi, siyah, lacivert, beyaz ve gri kot pantolon kullan kullanabilirsiniz.

Taba-rengi-deri-ceket

Koyu Taba rengi deri ceket

Taba Rengi Ceketin Altına Ne Renk Ayakkabı Gider?

Süet taba rengi ceket altına taba rengi botları kışlık kombinler de kullanabilirsiniz. Ayrıca kadife ve süet uyumu kusursuzdur. Bu uyumdan faydalanmak için taba rengi süet ceket altına kadife ayakkabı seçebilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒Taba Rengine Hangi Renk Gider 

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin taba rengi ceket modelleri arasından derlenen kombin görselleri sunulmuştur. Görselleri inceleyerek şık ve stil sahibi taba rengi ceket kadın kombinleri yapabilirsiniz.

Resim Galerisi: Taba Rengi Ceket Bayan

 

Bir önceki makalemiz olan Kırmızı Elbise Kombinleri 2023 (+28 Stil) başlıklı yazımızda Kırmızı elbise ve Kırmızı Elbise Kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu