Tarz Kadın

Sünnet Annesi Abiyeleri 2021-2022

11.01.2021
321
Sünnet Annesi Abiyeleri 2021-2022

 

Sünnet annesi abiyeleri 2021 başlıklı yazımızda sünnet annesi abiyeleri hakkında merak edilen soruların cevaplarını vereceğiz. Görkemli ve ihtişamlı olan sünnet düğün temasına uyan sünnet annesinin araştırdığı konulardan biri de sünnet annesi elbiseleri olarak karşımıza çıkmaktadır. En güzel ve en şık sünnet annesi abiye ile ve daha zarif görünmek istemez misiniz? Annesinden başlayarak ortamı daha da güzelleştirecek kombinlere gelin birlikte bakalım.

Sünnet Annesi Abiyeleri 2021

Sünnet törenlerinde ortamın en gözdesi sünnet çocuğu ve sünnet annesi olduğu tartışılmazdır. Sünnet annesi için abiye seçimi dikkatli yapılmalı ve ortamın en nadide hanımefendisi olmalıdır.

Sünnet Annesi Abiyeleri

Sünnet Annesi Abiyeleri

2021- 2022 sezonunda sünnet annesi ne giyer sorusunun karşılığında sünnet annesi kıyafetleri olarak abiye modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Sezonun en gözde sünnet annesi abiye elbiseleri arasında altın işlemeli abiye modellerinden sade abiye modellerine kadar birçok tasarımı görmekteyiz.

Sünnet annesi kıyafet renkleri nasıl olmalı sorusuna cevap olarak ise temaya uygun renklerle ve desenlerle yapılan kombinler diyebiliriz. Bu bağlamda saks mavisi, siyah, dore rengi, mürdüm rengi, gri ve bordo rengin hakim olduğu kıyafetlerde gümüş ve altın işlemeleri ihtişamını görmekteyiz.

Sünnet annesi kıyafetleri çerçevesinde özellikle taş işlemeli sünnet annesi abiyeleri öne çıkmaktadır. Eğer fit bir vücudunuz var ise vücudunuzu saran balık model abiye ile ortamın en gözde bayanı siz olabilirsiniz. Üstelik bu kombinle olduğunuzdan daha da uzun görüneceksiniz.

Siyah Sünnet Annesi Abiyesi

Anne abiye modelleri arasında en çok tercih edilen renk yediden yetmişe hiç kuşkusuz siyahtır diyebiliriz. Sünnet annesi elbise seçimlerinde altın ve dore işlemelerin olduğu siyah abiyeler tercihte ilk sıralarda yer almaktadır.

Sünnet Annesi abiyesi

Sünnet Annesi abiyesi

Kırmızı Sünnet Annesi Abiye Modelleri

Lüksü, gösterisi ve dinamik görünmeyen garanti eden sünnet annesi abiye elbise modelleri renkleri arasında kırmızı sünnet annesi abiyelerini de görmekteyiz. Sünnet annesi kırmızı abiye kombinlerinde antrasit, lame veya dore renkli ayakkabı ile birlikte aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Sünnet Annesi Abiye Kıyafetleri- Kabarık Abiye

Eğer sünnet töreni büyük otellerde yapılacaksa hiç şüphesiz kıyafeti de bir o kadar gösterişli ve havalı olmalıdır.

Kabarık abiye elbise modelleri bu tür ortamlarda kullanabileceğiniz en doğru sünnet annesi kıyafeti olarak karşımıza çıkmaktadır. Bele oturan alt kısmı kabarık veya yarım kabarık sünnet annesi abiye kıyafetleri ile daha ince belli ve fit görünebilirsiniz. Kabarık Sünnet annesi abiyeleri uzun ve kısa modelleri ile özellikle genç sünnet annelerinin vazgeçilmezidir.

En şık Sünnet Annesi Kıyafetleri Tesettürlü

En şık Sünnet Annesi Kıyafetleri Tesettürlü

Dantel Sünnet Annesi Abiyeleri

Anne abiye modelleri arasında dantel detaylı sünnet annesi abiye elbiseleri her yaşa, her ortama ve her tarza uygun modelleri ile göz doldurmaktadır. Tamamen dantel abiye elbise modelleri kullanabileceğiniz gibi kol, etek veya göğüs kısmı dantel kullanılan anne abiye elbiseleri de kullanabilirsiniz.

Sünnet Annesi Kıyafetleri Tesettürlü

Sünnet annesi abiyeleri tesettürlü modeller de bu unutulmaz gün için mükemmel tasarımlar sunmaktadır. Kapalı sünnet annesi kıyafetleri vücudu aşırı sarmayan daha dökümlü ve daha zarif kumaşlardan yapılmaktadır.

Sünnet Annesi Saç Modelleri 2020-2021 başlıklı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Kapalı sünnet anneleri için abiye seçimi yapacaksanız ten renginiz ile uyumlu renkleri seçmenin yanında zarif kumaşlardan yapılan modelleri tercih etmenizi öneririz. Eğer taşlı ve gösterişli bir tesettür sünnet annesi abiyesi kullanıyorsanız sade renklerde şal bağlama öneriyoruz.

Sünnet Annesi Ne Giyer

Sünnet Annesi Ne Giyer

Sade tesettür sünnet annesi kıyafeti için ise daha gösterişli ve odak noktası olabilecek şal bağlama öneriyoruz.

Aşağıdaki resim galerisinde 2021 sünnet annesi abiyeleri arasından seçtiğimiz görselleri inceleyerek daha fazla ayrıntıya ve detaya sahip olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Sünnet Annesi Ne Giyer- Anne Abiye Modelleri

 

Bir önceki makalemiz olan Kapalılar İçin Abiye Elbise Kombinleri başlıklı yazımızda Abiye, Kapalılar için abiye ve Tesettür Abiye Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu