Kilolu Bayanlar Nasıl abiye Giymeli?

20.03.2021
6.308
Kilolu Bayanlar Nasıl abiye Giymeli?

Kilolu Bayanlar Nasıl abiye Giymeli? Yaz aylarının gelmesiyle birlikte düğünler, sünnetler ve nişanlarda artmaktadır. Kilolu bayanlar böyle özel günlerde en çok zorlandığı konulardan bir tanesi abiye modelleridir. Kilolu bayanlar düğün kıyafetleri dikkatli seçilirse fazla kilolu yerleri kamufle edecek ve aynada kendinize şaşacaksınız. .

Bütün bayanların aklında hep Kilolu bayanlar için abiye modelleri nasıl olmalı? kısa boylu kilolu kadınlar nasıl abiye giymeli? Göbekli kadınlar nasıl elbise giyinmeli? Göbekli kadınları zayıf gösteren kombinler nelerdir?  Kilolu bayanları zayıf gösteren abiye modelleri nelerdir? Göbekli bayanları zayıf gösteren elbiseler nelerdir? Büyük beden düğün kıyafetleri bayan nelerdir? gibi soruları vardır. Hele birde standart bedene sahip değilseniz kilolu bir bayan nasıl abiye giymeli diye çok düşünürsünüz. İşte detaylar…

Kilolu Bayanlar Nasıl abiye Giymeli?

Düğün merasimlerinde, özel gün ve gecelerde kadınlar büyüleyici olmak ve beğenilmek ister. Bunu sağlamanın en etkili yolu da doğru abiye modellerinden geçmektedir. Abiye ile birlikte en güzel saç modeli, en güzel makyajlar ve en güzel ayakkabının kombini ardından oldukça şık bir bayan olmak mümkündür.

Kilolu bayanları zayıf gösteren abiye modelleri-şişman abiye modelleri

Peki, kilolu kadınlar için abiye seçimi nasıl olmalıdır? şişman abiye modelleri nelerdir? Şişman bayanlar için göbek gizlemenin yolları nelerdir? Göbeği olanlar nasıl abiye giymeli? Göbekli bayanlar nasıl elbiseler giymelidir? Göbekli kadınların elbise modelleri nasıl olmalıdır? Kilolu bayanlara abiye seçerken nelere dikkat edilmelidir? Göbeği kıyafetler ile kapatmanın yollarından bahsedeceğiz.

İlk olarak vücut yapısına uygun abiye seçimi yapılmalıdır. Aslında bayanlar arasında da abiye seçimi konusunu en çok dert edenler kilolu bayanlardır. Kilolu bayanları zayıf gösteren abiye modeli bulmak, zayıf bayanlara göre daha zordur.

Her bayan gibi kilolu bayanlar da üstüne yakışan, kilosunu örten ve şık bir abiye modeli içine girmek ister.

Kilolu kadınlar için abiye seçerken, seçenekler arasından vücut yapınıza en uygun abiye modelini bulmanız mümkündür. Fakat bunu yaparken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır.

Genç büyük beden abiyeler-Kilolu bayanlar için abiye modelleri

Kilolu Bayanları Zayıf Gösteren Abiye Modelleri

⇒ Büyük Beden Abiye Seçimi nasıl olmalı? Göbekli kilolu bayanlar nasıl elbise giymeli? Kilolu kadinlara elbise modelleri nasıl seçilmeli? Büyük beden abiye için seçim yaparken öncelikle bacak kalınlığına dikkat etmelisiniz. Kısa kalın bacaklı bayanların abiye tercihlerinde, etek boyu uzun olanlardan yana tercih yapmaları  daha doğrudur.

Basenli bayanlara göre abiye olarak ise üzerine yapışan modellerden ziyade düz inen uçuş uçuş abiyelerden yana olmalıdır. Böylelikle daha şık bir görünüm yaratabilirsiniz. Bu tür abiye modellerinde kemersiz kısa etekli abiye modelleri daha çok tercih edilmektedir.

⇒ Eğer kısa etek boyu yerine uzun etek boyu tercih ediyorsanız, Belden oturtmalı abiye modelleri ve kemerli abiye modelleri yerine göğüs kısmından inerek dağılan, hafif bol abiye modelleri tercih edilmelidir. Özellikle göbekli bayanlar için abiye seçilirken kesinlikle göbeği sarmayan abiyeler tercih edilmelidir.

⇒ Diğer yandan büyük beden abiye modelleri arasından seçim yaparken renk tercihi de en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesidir.

⇒ Kilolu kadinlar icin abiyeler ile göbek bölgesi gizlenecek ise bu kısımda desenler,pullar veya pul payetler kullanılmalıdır. Bu bölgedeki hareketlilik kilolarınızı kamufle edecektir.

Genç büyük beden abiye-Abiye kilolu bayanlara

 

⇒ Kilolu bayanların açık renk abiyeler tercih etmesi pek önerilmez. Çünkü açık renk abiye elbiseler daha fazla kilolu görünmelerine sebep olur. Tercihlerini daha çok siyah abiye, bordo abiye, kiremit rengi abiye, saks mavisi abiye gibi koyu renklerden yana yapmaları önerilir.

⇒ Abiye kilolu bayanlara olacaksa wrap elbise modelleri arasından seçim yapmanızı öneririz. Çabasız bir şekilde fazla uğraşmadan hem şık olacak, hem de fazla kiloları kapatan zayıf gösteren abiye kullanmış olacaksınız. Wrap elbise modelleri orta derecede göbekli kadınlara abiye ve hafif göbekli kadınlara abiye olarak önerilebilir. Wrap elbisenin göbek kısmındaki hareketli detay tam da size göre.

Kilolu Bayanlara Abiye Elbiseler-göbek gizleyen kıyafetler

 

Kilolu Kadınlar İçin Abiye-Kilolu Bayanlar Nasıl abiye Giymeli

 • Büyük beden abiyeler arasında en çok tercih edilen model, kolları salaş gelen, uzun etek boyu olan ve büyük beden siyah abiye modelleridir.
 • Diğer yandan kolları yapışan ve dantel model olan kısa etekli düz siyah abiye modelleri de kilolu bayanlar için abiye modelleri arasında yer almaktadır.
 • Büyük beden abiye modelleri de her bayanın gözüne hitap edecek şekilde tasarlandığından, siyah tercih etmek istemeyenlerin birçok farklı renkte abiye modeline ulaşması mümkündür.

  Abiye kilolu bayanlar icin Wrap elbise-göbeği gizleyen elbise

Zayıf Gösteren Abiye Elbise Modelleri

Kilolu bayanlar için kombin yapmak için önemli detayları bilmek gerekir. Bu şekilde hem fazla kilolarını gizlemiş hem de çok daha şık ve tarz olurlar. Kilolu bayanlar nasıl elbise seçmeli sorusunun cevapları arasında dikine çizgili kıyafetler ilk sıralarda yer almaktadır.

Kilolu bayanlara elbise modelleri arasında karmaşık desenler yerine belirli net desenli kıyafetler bulunmaktadır. Genç büyük beden abiyeler arasında spor modeller öne çıkmaktadır.

Büyük beden günlük elbise modelleri için çok fazla salaş veya çok fazla dar kıyafetlerden uzak durmalısınız. Kilolu bayanlar için elbise modelleri ve abiye modelleri renkleri doğru seçilirse birden zayıf gösteren abiye elbise modellerine dönüşmektedir.

Zayıf gösteren abiye elbise modelleri

Zayıf gösteren abiye elbise modelleri

Kilolular nasıl abiye giymeli, nasıl abiye ve elbise renkleri seçmeli diyorsanız işte cevapları. Pembe, siyah, kırmızı, lacivert, kahverengi, sarı, bordo, saks mavisi ve açık mavi gibi renkler daha zayıf gösteren renkler arasında yer aldığı için tam da kilolulara göre renklerdir.

Büyük Beden Abiye Renkleri (yeni sezon)

Göbeği olanlar nasıl kıyafet giyinmelidir?

 • Yeni sezon abiye renkleri arasında
 • Büyük beden pudra abiye
 • Büyük beden pembe abiye
 • Büyük beden lacivert abiye
 • Büyük beden siyah abiye
 • Büyük beden mor abiye, bordo abiye,kiremit rengi abiye,  saks mavisi abiye ve gül kurusu abiye renkleri bulunmaktadır. Büyük beden bayan giyim firmaları kolaksiyonlarında zayıf gösteren renkleri doğru parçalarda kullanarak inanılmaz şık tasarımlar sunmaktadır.

Kilolu Bayanlar İçin Abiye Modelleri Nasıl Olmalı?

Kilolu bayanlar için büyük beden bordo abiye modelleri de sıkça tercih edilmektedir. Büyük beden bordo abiyeler çoğunlukta uzun etek boylu olarak tasarlanmıştır. Yarım kollu, etek kısmı bol gelen, yaka kısmı ise hafif dekolteli bordo abiyeler genellikle bayanların hoşuna gitmektedir.

Kilolu Bayanlara Abiye Elbiseler-göbekli bayanlar için abiye olarak görselde ki gibi modelleri seçilebilir. Göbeği kapatan abiyeler arasından etek boyu uzun olanları Kilolu bayanlara tesettür abiye modelleri olarak tercih edilebilir.

Bir diğer tercih edilen renk ise büyük beden zümrüt yeşili abiye modelleri olarak dikkat çekiyor. Zümrüt yeşili abiyeler kilolu bayanlar içinde oldukça ideal bir renktir. Göbek saklayan elbise renkleri arasında zümrüt yeşilini bulabilirsiniz.

Büyük beden kırmızı abiye elbiseler ise en çok tercih edilen büyük beden abiye modelleri arasında siyahla birlikte ilk sıralarda yer almaktadır. özellikle koyu kırmızı abiyeler kilo kamuflajı açısından oldukça usta bir renktir.

Büyük Beden Abiye Markaları arayışı yapıyorsanız size şöyle bir tüyo vermek istiyoruz. Hemen hemen bütün online alışveriş mağazaları kilolu bayanlar için büyük beden abiye satışı da yapmaktadır. Güvenli alışveriş  siteleri inceleyerek gönül rahatlığı içinde büyük beden siparişi verebilirsiniz.

Kilolu bayanlara göre büyük beden abiyeleri için daha fazla model ve renk seçeneğini derlediğimiz görsellerde bulabilirsiniz.

Resim Galerisi: Kilolu Bayanlara Abiye Elbiseler

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki makalemiz olan Mezuniyet Balo Elbiseleri başlıklı yazımızda Mezuniyet Balo Elbiseleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu