Siyah Saçta Sarı Ombre Tonları

15.01.2022
1.905
Siyah Saçta Sarı Ombre Tonları

Siyah saçta sarı ombre tonları siyah saçta sarı ışıltı sevenlerin tutkusudur diyebiliriz. Siyah saçta ombre ve balyaj renkleri ile siyah sarı saç kullanarak dikkat çekici saçlara sahip olabilirsiniz. Siyah saça ombre nasıl yapılır sorusunda en dikkat çekici detay ten rengine göre doğru sarı tonu bulmaktır.

Siyah saça küllü sarı ombre, siyah saça platin ombre, siyah saça doğal sarı ombre, siyah saçın soğuk sarı ombre, siyah saç üzerine ombre renkleri arasında yer almaktadır.

Siyah saçlarda asla kullanılmayacak ombre renkleri ise turuncuya kaçan sarı tonları ve çiğ sarı renkleridir.

Siyah Saçta Sarı Ombre Tonları

Koyu renk saçlara ombre yapılmadan önce “neden yaptırmalıyım” sorusu akla gelmektedir. Siyah saçlarda sarı ombre, sombre, balyaj ve gölge siyah saçlarda kusursuz ışıltılara sahip olmanızı sağlamaktadır.

Doğal sarı ombre

Doğal sarı ombre

Siyah Sari Ombre

En güzel ombre gösteren saç denildiği zaman akla gelen ilk saç rengi siyah saç rengidir. Koyu saç renklerinde ombre etkileyici görünüm sunmanızı sağlarken siyah saçta ombre daha kusursuz görünümlere imza atmaktadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒Siyah Saça Hangi Renk Balyaj Gider?

Siyah saçlara ombre yapımı öncesi saçların dikkatlice ve muntazam şekilde açılması gerekmektedir. Ombre yapımı, saçlarda boyuna uygulandığı için sadece ombre yapılacak saçlar açılmalıdır.

Siyah saça sarı ombre uygulaması yapılırken kaliteli açıcı kullanılarak tek seferde saçın açılması saçlarda yıpranmanın önüne geçecektir.

Siyah saça evde sarı ombre yapmak birçok kişiyi zorladığı için özellikle ilk defa yapacak kişilere profesyonel destek almalarını tavsiye ediyoruz.

Siyah Saçta Platin Sarı Ombre

Siyah saçlardaki sarı ombrenin daha canlı ve dikkat çekici görünmesini istiyorsanız modası asla geçmeyen ombre renkleri arasında yer alan platin ombre öneriyoruz

Siyah sarı saç

Siyah sarı saç

Uzun saç ombre modelleri denilince akla uzun saçların ortasından uçlarına kadar platin ombreli dalgalı saçlar öne çıkmaktadır.

Siyah Saça Küllü Ombre

Küllü sarı ombre siyah saçlarda en güzel duran ombre renkleri arasında yer almaktadır. Koyu renk saçlarda koyu sarı ombre görsel anlamda tam bir sölendir. Özellikle esmerlere yakışan ombre denilince akla yoğun sarılı ombre gelmektedir.

Açık sarı tonlarda ombre siyah saçlarda daha az beğeni toplarken koyu sarı tonlarda yoğun ombre en çok beğenilen kadın ombre olarak karşımıza çıkmaktadır.

Küllü sarı ombre ombre geçişleri yumuşak olduğu için daha zarif bir görünüm sunmanızı sağlayacaktır.

Siyah saçta sarı ombrenin ince ince uygulanması daha doğru olacaktır. Siyah saçlarda küllü ombre ilk başlarda dore veya küllü kumral şeklinde uygulanmalıdır.

Siyah saça küllü sarı

Siyah saça küllü sarı

Siyah Saçlarda Soğuk Sarı Ombre

Siyah saçlarda ombre soğuk sarı tonlarla birlikte yaz ombre olarak daha çok tercih edilmektedir. Yüz hatlarınızın daha belirgin ve etkileyici olması için soğuk sarı ile zarif vurgular yapabilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Siyah Saç Üzerine Ombre Modelleri

Soğuk sarı ışıltılar ve doğal makyajla daha tarz görünceğinizi de unutmayın.

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin siyah sarı saç da denilen siyah saçlarda sarı ombre görselleri paylaşılmıştır. Resim galerisini inceleyerek daha fazla detaya sahip olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Siyah Saç Üzerine Sarı Ombre

 

Bir önceki makalemiz olan Düz Kısa Saç Modelleri | Farklı Stillerle başlıklı yazımızda Düz saç ve Kısa Düz Saç Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu