Siyah Elbise Modelleri

0
3046

Herkesin en çok tercih ettiği renk siyahtır. Düğünlerde, nişanlarda günlük hayatta, şık bir akşam yemeğinde ve daha birçok yerde siyah giyinen bayanlarla karşılaşmaktayız. Siyahın asil duruşu bir yana, kombinlemesi de çok kolay olduğundan bayanların kaçış noktası da diyebiliriz. Yine özel günlerde tercih edilen elbise renklerinden en çok tercih edileni siyahtır. Sayısız çeşitte siyah elbise modelleri bulunmaktadır. İsteğe bağlı kısa veya uzun siyah elbise modelleri arasından sizde tarzınıza uygun bir model seçebilirsiniz.

k elbise modelleriSiyah Kısa Elbise Modelleri

Eğer tercihiniz uzundan ziyade, kısa ve siyah elbise modellerinden yanaysa, üste oturan, kalın askılı elbise modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.

tarz siyah elbise modelleri Hem çok zarif hem de çok şık duran bu elbise modeli sade bir model olduğundan şık bir akşam yemeğinde, düğünde veya herhangi bir istediğiniz özel günde kullanabileceğiniz bir modeldir.

doğal kısa elbise modelleri Diğer yandan daha şık ve kısa bir elbise tercih etmek istiyorsanız, straplez model önü arkasına göre biraz daha kısa gelen, kabarık etekli siyah elbise modelleri arasından tercih yapabilirsiniz.

dekolteli siyah elbise modelleriHer yıl modasını kaybetmeyen dantel detaylar siyah, kısa elbise modellerinde de sıkça karşımıza çıkıyor. Özellikle kollarda kullanılan dantel detaylar elbiseye önemli ölçüde şıklık katmaktadır.

iki renk elbise modeliBunun yanı sıra sağ ve sol bel bölümünde küçük parçalar şeklinde olan transparan modellerde oldukça çok tercih edilmektedir.

kısa elbise modelleriKısa siyah elbise modellerinde derin sırt detayları da kullanılmaktadır.  Uzun kollu, kısa, siyah elbiselerde sadelik bir yana oldukça şık durmaktadır. Tek kol şeklinde tasarlanan siyah elbiseler, şık küpeler ve ayakkabılar sayesinde çok hoş bir hal almaktadır.

kısa siyah elbise modelleriSiyah Uzun Elbise Modelleri

Tercihlerinizi uzun ve siyah elbiselerden yana kullanmak istiyorsanız, şık bir balık elbiseyi tercih edebilirsiniz.

doğal siyah elbise modelleriStraplez olarak tasarlanan balık elbise modelleri, çoğunlukla düğünlerde tercih edilmektedir. Fakat bunun yanı sıra özel davetlerde, sünnetlerde veya nişanlarda da bu elbise modelini rahatlıkla kullanabilirsiniz. günlük siyah elbise modelleriKalp yaka olan göğüs bölgesi, daha çok gümüş taşlarla süslenmiş etek bölümü ise daha bol ve düz siyah gelen elbise modelleri de çokça tercih edilen modeller arasındadır. Straplez model bir elbise tercih etmek istemezseniz, kalın askılı boyun bölgesine kadar gelen, göğüs bölgesi üzerinde ince detayları olan düz siyah bir elbise de tercih edebilirsiniz.

dekolteli elbise modelleriKalın askılı dümdüz siyah bir elbisenin derin bir yırtmaç ile hareketlendirildiği modeller de zayıf bir kişi üzerinde oldukça şık durmaktadır. Sizlerde fiziğinize uyacağını düşünüyorsanız böyle bir modelde elbiseyi istediğiniz her özel günde tercih ederek büyüleyici bir görünüme kavuşabilirsiniz. güzel elbise modelleriYine en çok tercih edilen modellerden birisi olan iç kısmı dar, üste oturan dış kısmı ise komple bacakları kapatan tüllerle çevrelenmiş, ip askılı dümdüz siyah bir elbise modeli de vücut yapısına uygun kişiler de oldukça asil durmaktadır.

siyah elbise modelleri

Bir önceki makalemiz olan Tesettür Abiye Modelleri başlıklı yazımızda 2017 tesettürlü abiyeler, kapalı abiye modelleri ve kapalı abiyeler hakkında bilgiler vermekteyiz.

CEVAP VER