Tarz Kadın

İncili Gelinlik Modelleri

06.11.2020
1.621
İncili Gelinlik Modelleri

İncili Gelinlik Modelleri; Her genç kızın hayallerini süsleyen gelinlik modelleri, ayakkabı tarzı ve saç ve makyaj modeli vardır. Pek çok farlı modeli ve tasarımı olan gelinlikler içerisinde incili gelinlikler her zaman modasını koruyan revaçta olan modeller arasındadır. Bu modeller her gelin adayının gözlerini kamaştırarak seçim anında gelin adaylarına yardımcı olmaktadır.

İncili Gelinlik Modelleri

Modası her zaman geçerli olan gelinlik modellerinin başında yer alan işlemeli gelinlikler, gelinliğin olduğundan daha hoş, daha gösterişli ve daha iddialı bir hava kattığından sıklıkla tercih edilmektedir.

Beyaz boncuklar, svarovski taşlar gibi pek çok farklı türde işleme kullanılabilen gelinlik modellerinde en şık ve en asil görüntü inci işlemeli gelinliklerde ortaya çıkmaktadır.

İşlemelerde saflığı ve yalınlığı temsil eden incili gelinlikler sadeliği ve sadeliğin getirdiği güzelliği isteyen her genç kızın tercihleri arasında ilk sıralarda yer alan modellerdendir.

İncili gelinlik denilince akla inci işlemeler gelmektedir ve bu işlemeler pek çok şekilde kullanılabilmektedir. İncilerin sık sık kullanılması ya da ara ara kullanılması gelinliğin modeline ya da gelin adayın isteğine göre değişmektedir. İnci işlemeler tül detaylar, svarovski taşlar gibi pek çok alternatifle kombine edilerek de kullanılabilir.

incili gelinlikler ve modelleri

incili gelinlikler ve modelleri

İncili gelinlik modeline ya da tarzına göre değişiklik göstermektedir.

Gelinliğin üst tarafının tamamen inci işlemelerden oluştuğu modeller de oldukça sık kullanılan modeller arasındadır.

Ancak incili gelinlikler arasında incilerin kusursuz göründüğü ve en şık kullanıldığı yerler şüphesiz ki sırt dekoltelerinde kullanılan işlemelerdir.

Bu modellerin yanı sıra, sade ve tül askı ile zenginleştirilmiş bir gelinlik ve prenses model gelinlik etekler, inci işlemeli bir duvak ile taçlandırıldığında peri masallarındaki gibi olağan üstü bir görüntüyü kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Bu olağan üstü görüntüyle hem davetliler hem de damat adayının gözlerini kamaştırarak yıllardır hayalini kurduğunuz düğünün ilk adımını atmış olacaksınız. İnci işlemeler bütün gelinlik modellerinde kullanılabilecek bir detaydır.

en güzel incili gelinlikler

en güzel incili gelinlikler

İncili Gelinlikler: Straplez Prenses Modeli İncili Gelinlik

Özellikle fit ve atletik bir vücuda sahip gelin adaylarından biriyseniz, bu adayların kullanması tavsiye edilen sırt bölgesi işlemeli olan sır dekolteli gelinlik modelleri sırt dekoltesine güvenen adaylar için oldukça güzel duran bir modeldir.

Sırt dekoltesinin ve incinin zarafetinin birleştiği nokta ise gelin adayına şahane bir görüntü verecektir. Oldukça zarif bir görüntü kazanmanıza yardımcı olan inci işlemeler gelinliklerde genellikle göğüs kısmında ve duvaklarda kullanılmaktadır.

incili gelinlikler prenses

incili gelinlikler prenses

İncili Gelinlik & İncili Gelinlik Modelleri

Zerafetinizin timsali olacak inci işlemeler prenses etek modelleri ile birlikte kullanıldığı zaman rüyaları gerçeğe taşıyan büyük bir gösterişe ve şık görünmenize ilk adım olacaktır. Bütün bunları göz önünde bulundurarak seçeceğiniz gelinliğinizle rüyalarınızdaki gibi bir gelin olabilirsiniz.

incili gelinlikler

İncili gelinlik yeni sezon

İncili Gelinlik Taçları

İncili gelinlik taçları, incili gelinlik ayakkabisi gelinlik tarzına göre abartıya kaçılmadan kullanılmalıdır. Mesela, incili gelinlik taç modelinde inciler abartılmamalı tacın modeli ön planda olmalıdır.

İncili gelinlik ayakkabısı içinde aynı durum geçerlidir. Aşırı incili ayakkabı yerine minimal incili, sade ve bir o kadar da şık bir gelin ayakkabısı tercih edilmelidir.

Aşağıdaki İncili gelinlik resim galerisi incelemeye ne dersiniz. Kendinize göre mutlaka bir fikir bulacaksınız:)

Resim Galeri:  İncili Gelinlik

Bir önceki makalemiz olan Tesettür Gelinlik Modelleri ve 2023 Fiyatları başlıklı yazımızda Tesettür Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. eylül ferhunde dedi ki:

    incili gelinlikler diğer gelinlikler kadar güzel duruyor.hatta desenleri işlemeleri doğru yaptığınızda diğerlerinden de güzel görünüyor.ama tek bir yere yığmayın o incileri.dağıtın belirli bir perspektif ile.desen yapın.bakın üstte örnekler var.sade straplez göğüs kısmına işlenmiş olan gelinlik mi güzel yoksa diğerleri mi? tabi ki diğerleri.özenilmiş yapılmış.çok daha çekici durmuş.

Tarz Kadın Blogu