Tarz Kadın

İncili Gelinlik Modelleri

İncili Gelinlik Modelleri

İncili Gelinlik Modelleri; Her genç kızın hayallerini süsleyen bir düğün türü, gelinlik modelleri, ayakkabı tarzı ve saç ve makyaj modeli vardır. Bir düğünde en dikkat çeken ve en önemli olan kişi damadı bile geride bırakan beyaz gelinliği içerisinde büyüleyici güzelliğe sahip olan gelinlerdir.

Bu yüzden bir düğünde üzerinde en fazla durulması gereken kişi gelindir. Gelinliği ayrı diğer aksesuarları ayrı önemli olan gelin bütün bu ayrıntıların içerisinde boğulmadan kurtulmak için kafasında her şeyin planını kurmalıdır.

Rüya gibi bir düğünün baş rolünü üstlenen gelinler, bu rüyanın en önemli adımı olan gelinlikleri için en iyi seçimi yapmalıdırlar. Her yıl modası değişen, her zevke ve her tarza göre binlerce modeli bulunan gelinlikler arasında seçim yapmak oldukça zor bir durumdur.

Bir ömür sürmesi temenni edilen bu evlilik serüveninde sevdiği adamla aynı yolda yürüyecek olan gelin adayları, gelinliklerini seçerken o yılın modası olan modeller içerisinde kendi zevkine uygun, içerisinde kendini mutlu ve kusursuz hissettiği seçimler yapmalıdır.

Pek çok farlı modeli ve tasarımı olan gelinlikler içerisinde incili gelinlikler her zaman modasını koruyan revaçta olan modeller arasındadır. Bu modeller her gelin adayının gözlerini kamaştırarak seçim anında gelin adaylarına yardımcı olmaktadır.

İncili Gelinlik Modelleri

Modası her zaman geçerli olan gelinlik modellerinin başında yer alan işlemeli gelinlikler, gelinliğin olduğundan daha hoş, daha gösterişli ve daha iddialı bir hava kattığından sıklıkla tercih edilmektedir.

Beyaz boncuklar, svarovski taşlar gibi pek çok farklı türde işleme kullanılabilen gelinlik modellerinde en şık ve en asil görüntü inci işlemeli gelinliklerde ortaya çıkmaktadır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Duvak Modelleri İlkbahar-Yaz Trendleri Neler?

İşlemelerde saflığı ve yalınlığı temsil eden incili gelinlikler sadeliği ve sadeliğin getirdiği güzelliği isteyen her genç kızın tercihleri arasında ilk sıralarda yer alan modellerdendir.

İnci işlemeler pek çok şekilde kullanılabilmektedir. İncilerin sık sık kullanılması ya da ara ara kullanılması gelinliğin modeline ya da gelin adayın isteğine göre değişmektedir. İnci işlemeler tül detaylar, svarovski taşlar gibi pek çok alternatifle kombine edilerek de kullanılabilir.

incili gelinlikler ve modelleri

Bu gelinliğin modeline ya da tarzına göre değişiklik göstermektedir.

Gelinliğin üst tarafının tamamen inci işlemelerden oluştuğu modeller de oldukça sık kullanılan modeller arasındadır.

Ancak incili gelinlikler arasında incilerin kusursuz göründüğü ve en şık kullanıldığı yerler şüphesiz ki sırt dekoltelerinde kullanılan işlemelerdir.

Bu modellerin yanı sıra, sade ve tül askı ile zenginleştirilmiş bir gelinlik ve prenses model gelinlik etekler, inci işlemeli bir duvak ile taçlandırıldığında peri masallarındaki gibi olağan üstü bir görüntüyü kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Bu olağan üstü görüntüyle hem davetliler hem de damat adayının gözlerini kamaştırarak yıllardır hayalini kurduğunuz düğünün ilk adımını atmış olacaksınız. İnci işlemeler bütün gelinlik modellerinde kullanılabilecek bir detaydır.

İncili Gelinlikler: Straplez Prenses Modeli

Özellikle fit ve atletik bir vücuda sahip gelin adaylarından biriyseniz, bu adayların kullanması tavsiye edilen sırt bölgesi işlemeli olan sır dekolteli gelinlik modelleri sırt dekoltesine güvenen adaylar için oldukça güzel duran bir modeldir.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Mini Gelinlik Modelleri 2021

Sırt dekoltesinin ve incinin zarafetinin birleştiği nokta ise gelin adayına şahane bir görüntü verecektir. Oldukça zarif bir görüntü kazanmanıza yardımcı olan inci işlemeler gelinliklerde genellikle göğüs kısmında ve duvaklarda kullanılmaktadır.

İncili gelinlikler bu modelleri ile en çok tercih edilen gelinliklerdendir.

incili gelinlikler prenses

İncili Gelinlik Önerileri Ve Fikirleri

Zerafetinizin timsali olacak inci işlemeler prenses etek modelleri ile birlikte kullanıldığı zaman rüyaları gerçeğe taşıyan büyük bir gösterişe ve şık görünmenize ilk adım olacaktır. Bütün bunları göz önünde bulundurarak seçeceğiniz gelinliğinizle rüyalarınızdaki gibi bir gelin olabilirsiniz.

incili gelinlikler

İncili gelinlik yeni sezon

Aşağıdaki galerisi incelemeye ne dersini. Kendinize göre mutlaka bir fikir bulacaksınız:)

Resim Galeri:

Bir önceki makalemiz olan En Güzel Nişan Elbiseleri 2020-2021 başlıklı yazımızda 2016 nişanlıklar, Nişan Elbiseleri 2019-2020 ve nişan kıyafetleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. eylül ferhunde dedi ki:

    incili gelinlikler diğer gelinlikler kadar güzel duruyor.hatta desenleri işlemeleri doğru yaptığınızda diğerlerinden de güzel görünüyor.ama tek bir yere yığmayın o incileri.dağıtın belirli bir perspektif ile.desen yapın.bakın üstte örnekler var.sade straplez göğüs kısmına işlenmiş olan gelinlik mi güzel yoksa diğerleri mi? tabi ki diğerleri.özenilmiş yapılmış.çok daha çekici durmuş.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu