Salaş Saç Toplama Modelleri Nasıl Yapılır?

18.07.2022
832
Salaş Saç Toplama Modelleri Nasıl Yapılır?

Salaş saç toplama modelleri başlıklı yazımızda salaş toplu saç modelleri hakkında bilgiler paylaşacağız. Toplu salaş saç modelleri arasında salaş at kuyruğu saç modelleri, salaş topuz modelleri yer almaktadır. Günümüzde yoğun hayat temposu kadınları ve erkekleri pratik çözümler üretmeye yöneltiyor. İ

şte salaş toplu saç modelleri de bu pratik çözümlerden en önemlisi. Salaş topuz saçlar, özel davet saç modellerinden günlük saç modelleri ne kadar her alanda kullanabileceğiniz saçlardır.

Salaş Saç Toplama Modelleri Nasıl Yapılır

Topuz sanatçı saç modelleri en sık kullanılan saç toplama arasında yer almaktadır. Bunun dışında at kuyruğu saç modeli seçenekleri de salaş toplu saç seçenekleridir. Salaş saç toplama kimlere yakışır? Toplu salaş saç modelleri, Oval yüz, yuvarlak yüz, kare yüz dikdörtgen yüz, uzun yüz şeklinde kullanılmaktadır.

Salas-toplu-sac-modelleri

Salaş toplu saç modelleri

Salaş Topuz Saç Modelleri Nelerdir?

Yüksek salaş topuz, salaş balerin topuzu, ensede salaş topuz modelleri herkese yakışan salaş saçlardır. Salaş topuz nasıl yapılır diyenlere pratik salaş topuz yapımı;

Saçları yüz şekline uygun olan bölgede sıkı olmayacak şekilde toplayın ve lastik toka ile bağlayın.  Topuz görünümü verdikten sonra saçların belli bölgelerinden minik tutanlar çıkarın. Salaş topuz saç modellerinde en önemli detay saçların ve topuzun çok gevşek şekilde yapılmasıdır.

Ayrıca örgülü topuz ve örgülü saç toplama modelleri ile de güzel saçlara sahip olabilirsiniz.

Bu senenin salaş topuz saç modelleri detayları Salaş Saç topuz Modelleri 2023 -Salaş Topuz Nasıl Yapılır -Topuz Yapımı başlıklı yazımızda ayrıntıları ile inceleyebilirsiniz.

Salaş At Kuyruğu Saç Modelleri

At kuyruğu saç modelleri en pratik saç modelleri arasındadır. Salaş toplu saçlar yapılış şekline göre farklı kombinler de ve farklı ortamlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Örneğin; salaş at kuyruğu saç modelleri, günlük kombinler dışında abiye üstüne pratik saç modeli olarak kullanılmaktadır.

Gevşek at kuyruğu yapımı için dilerseniz at kuyruğu noktasında, dilerseniz ensede saçlarınızı toplamanız yeterlidir.

Salas-at-kuyrugu-sac-modelleri

Salaş at kuyruğu saç modelleri

Özellikle uzun plaj dalgası saçlarla kusursuz görünen salaş at kuyruğu, enseye yakın yerde gevşek şekilde olur. Gevşek at kuyruğu saç modelinde perçem veya kakül kullanımı dizinizi daha genç ve güzel gösterecektir.

Dağınık at kuyruğu saç modelini ensenin biraz üstünde yapabileceğiniz gibi ortalama bir yükseklikte de yapabilirsiniz. Dağınık salaş at kuyruğu saçların önünden de yanlardan çıkaracağınız tutanlar ile daha da kusursuz görünecektir. Saç tutamları ile doğal ve tarz duran bu saçları gece ve gündüz kullanabilirsiniz.

Kısa Salaş Saç Toplama

Salaş saç toplaması için saçlarınızın kısa olması sorun değildir. Çünkü kısa saçlarla da son derece şık saçlara sahip olabilirsiniz. Salaş tutamlı topuz, kısa saç topuz ve kısa saç toplama modelleri en güzel seçeneklerdir.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Kısa Salaş Saç Modelleri Nelerdir? 

Aşağıdaki resim galerisinde toplu salaş saç modelleri arasından derlediğimiz görseller yer almaktadır. Görselleri inceleyerek size yakışan kolay saç toplama modelini bulabilirsiniz.

Resim Galerisi: Salaş Toplu Saç

 

Bir önceki makalemiz olan Düz Kısa Saç Modelleri | Farklı Stillerle başlıklı yazımızda Düz saç ve Kısa Düz Saç Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu