Tarz Kadın

Röfle Saç Modelleri Ve Röfle Fiyatları 2023-2024

09.06.2023
4.496
Röfle Saç Modelleri Ve Röfle Fiyatları 2023-2024

Röfle saç modelleri ve röfle fiyatları 2023-2024 detayları ile karşınızdayız. Bu senenin saç röflesi, 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanmaktadır. Bu nedenle kullanıcılar röfle modelleri kusursuz renk ve model seçenekleri  konusunda araştırma yapmaktadır. Çünkü röfle, kadınların en çok beğendiği saç modelleri arasında yer almaktadır. Aslında röfle saç, ünlülerin saç modellerinden başlayarak hemen hemen herkesin saç modelleri haline gelmiştir.

Aslında rofle saç hemen hemen her kadına yakışmaktadır. Kısacası birçok seçeneği ve renk tonu olan röfleli saçlar, beyaz tenliye de esmere yakışan saç renkleri arasında da yer alır. Ayrıca sarışına yakışan saç renkleri, beyaz tenlilere yakışan, kumrala yakışan saç renkleri arasındadır. Böylece her kesimden, tarzda ve her yaşta kullanıcıya hitap eder.

Röfle Saç Modelleri Ve Röfle Fiyatları 2023-2024 Güncellemesi

Sık röfle modelleri, ince röfle modelleri ve kalın röfle modelleri kişiye göre seçenek sunmaktadır. Aslında röfle saç modelleri geçtiğimiz sezonda da trend saç modelleri olarak öne çıkmıştı. Bu senenin saç modelleri arasında da röfle modelleri olduğunu görmekteyiz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Beyaz Saça Röfle Nasıl Yapılır?

Aslında 2024 röfle modelleri de kesinlikle saç boyası röfle modelleri öne çıkacak diyoruz. Kadınlar rofle sac stilini çok sevdi, çünkü kısa saç röflesi, uzun saç röflesi, seyrek röfle modelleri, sık röfle modelleri gibi seçenekleri mevcuttur. Bu da röfle renkleri röfle modelleri konusunda herkesin beğenisini kazanmaktadır.

Doğal röfle modelleri

Doğal röfle modelleri

Rofle Renk Cesitleri Nelerdir?

Özellikle kahverengi sarı saçlarla sıklıkla kullanılan, kullanıcısını mükemmel göstermektedir. Röfle, kuaförler tarafından da saça yapılan işlem sıralamasında ilk sıralardadır.

Bu kadar çok beğenilen ve kullanılan röfle saç modelleri, 2023-2024 sezonu renkleri ve fiyatları nelerdir?

Bu senenin röfle saç renkleri arasında;

 • Karamel röfle
 • Gri röfle
 • Kumral saça röfle
 • Kızıl röfle öne çıkmaktadır.
 • Ayrıca altın rengi röfle
 • Platin sarı röfle tonları
 • Enerjik ve ateşli kırmızı röfle
 • Bakır röfle de beğenilmektedir.
 • Bal köpüğü röfle
 • Sarı röfle
 • Siyah saça röfle de geçen sene gibi bu sene de öne çıkmaktadır. Ayrıca küllü röfle modelleri de sık sık kullanılmaktadır.
 • Yeni sezonda röfleli saç renkleri kataloğunda da aynı trendler hız kesmeden devam edecek gibi duruyor.

Röfle Zemin Rengi Ne Renk Olmalıdır?

Röfle denilince akla saça atılan ışıltılar gelmektedir. Geçmişte yapılan tonlama hataları yüzünden bir süre haksızlığa uğramıştır.

Oysaki günümüzde röfle, modern tasarımları ve usta ellerde şekillenmeleri ile daha mükemmel görünüme kavuşmuştur.

Röfle Saç Modelleri Ve Röfle Fiyatları

Röfle Saç Modelleri Ve Röfle Fiyatları

Röfle Nedir?

Saçın renk tonlarından eklenen ışıltılar diyebiliriz. Yani saçın kendi renk tonlarında (üst ve alt) tonlamalar, ışıltılar atmaktır.

Röfle, sarı röfle şeklinde sıklıkla tercih ediliyor gibi görünse de aslında kahverengi saçlarda da kullanılmaktadır. Hatta tüm saç renkleri için alternatifleri vardır.

Doğal röfle modelleri nelerdir? Saç renginin birkaç ton altında atılan ışıltılar diyebiliriz. En popüler modelleri arasında da doğal saç röfle modelleri yer almaktadır.

Aslında röfle rengi, doğal saç rengine göre belirlenmelidir. Yani Kahverengi saça röfle mi yapacaksınız? O halde kahverenginin tonlarında veya kahverengiye yakışan renklerde röfle yapılmalıdır.

Röfle Saç Rengi Modelleri

Saç röfle modelleri ve renkleri, sizin ten renginize uyumlu şekilde seçilmelidir. Bu senenin trend olan röfle rengi, ten renginiz ile uyum sağlamalıdır.

Teninize en çok yakışan ve güzelliğinize güzellik katan röfle rengi sizin için en trend röfle rengidir.

Röfle saç renkleri 2023-2024 trendleri arasında platin röfle modelleri, sarı röfle modelleri kullanılmaktadır. Ayırca kızıl röfle modelleri ve altın renklerinde ışıltılar öne çıkmaktadır.

Saç renginize uyum sağlayacak renkleri, bu renkler arasından seçerek doğal röfle yapabilirsiniz.

röfle saç modelleri

röfle saç modelleri-röfle ne kadar

Röfle Evde Yapılır Mı?

Geçmişte evde yapılabilen saç modelleri arasında yer almayan röfle, günümüzde artık evde rahatlıkla yapılabilir. Röfle modelleri ve saç röfle renkleri evde yapılır mı?

Kozmetik mağazalarında raflarda yerini alan, pratik ve kolay kullanım imkanı sunan delikli bone ile kolay uygulanmaktadır. Yani hazır boya setleri ile evde röfle yapımı gerçekleştirilmektedir.

2023 Röfle Fiyatları-2024 Röfle Fiyatları

Evde röfle yaptırmak istemiyorsanız ve saçlarınızı uzman ellere teslim ederek röfle modelleri uygulayabilirsiniz. Ancak bu bu noktada röfle fiyatlarında bilmeniz gerekmektedir.

2023 röfle fiyatları bölgeden bölgeye, il, ilçe ve hatta semtlere göre değişmektedir. Röfle fiyatları 2023 listesi güncellenerek 2023-2024 saç röfle fiyatları olarak yenilenmiştir.

Evde röfle yapılır mı

Evde röfle yapılır mı

Öyle ki İzmir, İstanbul  veya Türkiye’nin herhangi bir ilinin kendi semtleri arasında bile röfle fiyatları farklı görülmektedir.  Uzun saça röfle fiyatı ve kısa saça röfle fiyatı arasında saç uzunluğu nedeni ile farklıdır.

2023 röfle fiyatları 1000-1500 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar lüks semtlerde 2500- 4000 TL’ye kadar ulaşmaktadır. 2023 röfle saç modelleri, fiyatları 1000 TL den başlayarak semtine göre 3000 tl ye kadar gitmektedir.

Ucuz röfle nerede yaptırılır diye bir soru aklınıza gelebilir. İşlek caddede veya sokak arasında bir kuaförde yapılan röfle fiyatları birbirinden farklıdır.

Bu nedenle ucuz röfle fiyatları için ara sokaklarda çalışan usta kuaförleri değerlendirmenizi tavsiye ederiz.  Öyle ki küçük bölgelerde 700- 850 TL’ye röfle yapıldığına şahit olunmaktadır.

Röfle kime hangi tene yakışır

Röfle kime hangi tene yakışır

Tabii röfle fiyatlarında saçın uzunluğunun ve kısalığının etkili olduğunu da bilmelisiniz. Bizce röfle yapımı konusunda fiyattan önce iyi bir kuaför tercih etmenizdir. Çünkü bu şekilde ayrılan bütçe boşa gitmemiş olur.

Aslında bölgenizdeki kuaförlerden röfle fiyatları konusunda inceleme yaparak röfle kaç tl sorusunun cevabını öğrenebilirsiniz.

Kısa saç röfle modellerinde kısa saç röfle fiyatları uzun saçlara göre farklılık göstermektedir.
Ancak bazı güzellik merkezleri kişiye özel ürün kullanımı nedeni ile daha da pahalı olmaktadır. Bu noktada da kısa saç röfle fiyatları ile uzun saç röfle fiyatlarını aynı tutulmaktadır. Yani röfle modelleri ve fiyatları konusunda iyi araştırma yapmak gerekmektedir.

Sarı Röfle Fiyatları (Röfle Ne Kadar)

Aslında sarı röfle fiyatları, en çok merak edilen röfle fiyatı olarak karşımıza çıkmaktadır. Burada Sarı saç röfle için saç koyu renkten geçişte fiyat farklı olmaktadır. Çünkü saç tamamen boyanacak, ardından sarı röfle yapılacaktır.

Bunun için ortalama 1000-3500 TL ye arası bir rakamı gözden çıkarmanız gerekmektedir. Ancak saçlarınız kumral tonlarında ise kumral röfle veya küllü röfle fiyatları daha uygundur.

Sarı röfle fiyatları

Sarı röfle fiyatları saç uzunluğuna,kullanılan malzeme kalitesine ve semte göre değişmektedir.

Röfle fiyatlarını belirleyen en önemli etken sık röfle veya seyrek röfle olmasıdır aslında.Çünkü sık röfle daha çok malzeme, daha fazla işçilik ve daha çok zaman demektir. Bu da fiyatlara yansımaktadır.

Ancak sık röflenin seyrek röfleye nazaran daha şık durduğunu da belirtelim.

Gri Röfle Saç Modelleri

Gri röfle son dönemlerde sıklıkla kullanılmaktadır. röfleli saç modelleri arasında zirveyle yarışan gri röfle için saça yapılan işlem sayısı fazladır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒Röfle Dip Boyası Nasıl Yapılır? (Dip Boyası Yapımı Ve Fiyatları)

Bu nedenle Özellikle siyah saç gri röfle gibi koyu renklerde etkili sonuç almak için uzman kuaförde yaptırılmalıdır. Kalın röflelerde 1980 li yılların etkisi öne çıkarken ince röfle de daha modern röfle çeşitleri öne çıkmaktadır.

Röfle Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Tüm ten renklerine uyum sağlayan röfle rengi tonları vardır. Yani esmer için karamel röfle saç rengi nasıl kusursuz ise-açık tenliler içinde tüm renkler öyledir.

Aslında en güzel röfleli saçlar kişinin ten rengi ile uyumlu olan tonlardır. Çünkü beyaz röfleli saç modelleri ile sarı röfleli saç modelleri veya siyah röfleli saç modelleri farklılık gösterir.

Yeşilimsi Röfle

Son dönemlerde bazı kullanıcılar röflenin yeşilimsi bir renk aldığını belirtmektedir. Açıcı üzerine küllü tonları uygularsanız ne yazık ki rengi tutturamıyorsunuz. Üstüne üstlük bir de saçlar yeşilimsi röfle oluyor. bunu önlemek için açıcıdan sonraki saç rengine dikkat etmelisiniz.

Açıcı sonrası saçlarda turunculuk ve kızıllık yoğun bir şekilde varsa, üzerine de küllü tonlar attıysanız, sorun kaçınılmaz olacaktır. Yani yeşilimsi röfle ortaya çıkacaktır. Üzülmeyin! Çaresi var tabi ki. Mor şampuan, saç cilası kullanabilirsiniz.

Röfle saç modelleri hakkında öne çıkan trend röfle renkleri konusunda fikir alarak bu doğrultuda çok daha güzel seçimler yapabilirsiniz. Özellikle gösterişli ve havalı röfle yaptırmak için aşağıdaki resim galerimizi inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: En Güzel Röfle Modelleri

 

Bir önceki makalemiz olan Düz Topuz Modelleri 2024: Kolay ve Etkileyici Tasarımlar başlıklı yazımızda Düz topuz modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. OKURSEVER dedi ki:

  Çok isteyerek saçıma 2 hafta saçıma röfle yaptırdım çok güzel duruyor fakat saçımı çok yıprattı kupkuru oldu. Ben de keratin bakımına merak salıp evde kendim yapmak istedim ve saç tipine uygun keratin yükleme setini aldım. 2. kez uyguladım ürünler çok güzel belli oluyor tam sonuç için biraz daha sabırlı olmam gerekiyor sanırım ama cidden maske ve kremi harikaa ilk kullandığım da bile yumuşacık yaptıııı tavsiye edilir 🙂

  1. sedef dedi ki:

   Merhaba Okursever,
   Bizlerle deneyiminizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Tarz Kadın Blogu