Tarz Kadın

Röfle Saç Modelleri Ve Röfle Fiyatları 2021

03.04.2021
477
Röfle Saç Modelleri Ve Röfle Fiyatları 2021

Röfle saç modelleri ve röfle fiyatları 2021 denilince hemen hemen tüm kadınlar dikkat kesilir. Röfle, kadınların en çok beğendiği saç modelleri arasında yer almaktadır. Röfle saç ünlülerin saç modellerinden sokaklara kadar kadınların beğenerek kullandığı saç trendleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Rofle saç hemen hemen her kadına yakışmaktadır. Birçok seçeneği ve renk tonu olan röfleli saçlar, esmere yakışan saç renkleri, sarışına yakışan saç renkleri, beyaz tenlilere yakışan ve kumrala yakışan saç renkleri arasında yer almaktadır.

Röfle Saç Modelleri Ve Röfle Fiyatları 2021

Röfle saç modelleri 2020 sezonunda trend saç modelleri olarak öyle çıkmıştı. 2021 saç modelleri arasında da röfle modelleri olduğunu görmekteyiz.

Doğal röfle modelleri

Doğal röfle modelleri

Özellikle kahverengi sarı saçlarıyla sıklıkla kullanılan kullanıcısını mükemmel gösteren röfle, kuaförler tarafından da saça yapılan işlem sıralamasında ilk sıralardadır.

Bu kadar çok beğenilen ve kullanılan röfle saç modelleri 2021 sezonu renkleri ve fiyatları nelerdir birlikte görelim.

2020 röfle renkleri arasında karamel röfle, gri röfle, kumral saça röfle, kızıl röfle, altın rengi ve gül vurgular, platin sarı tonları, enerjik ve ateşli kırmızılar, bakır röfle, bal köpüğü röfle, sarı röfle, siyah saça röfle öne çıkmıştı.  Yeni sezonda röfleli saç renkleri kataloğunda da aynı trendler hız kesmeden devam edecek gibi duruyor.

2021 Röfle Modelleri Trendleri

Röfle denilince akla saça atılan ışıltılar gelmektedir. Geçmişte yapılan tonlama hataları yüzünden haksızlığa uğrayan röfle, günümüzde modern tasarımları ve usta ellerde şekillenmeleri ile daha mükemmel görünüme kavuşmuştur.

Röfle Saç Modelleri Ve Röfle Fiyatları

Röfle Saç Modelleri Ve Röfle Fiyatları

Röfle nedir diye soranlara kısaca saçın renk tonlarından eklenen ışıltılar diyebiliriz.

Röfle, sarı röfle şeklinde sıklıkla tercih ediliyor gibi kullanılıyor gibi görünse de aslında kahverengi saçlarda da sıklıkla tercih edilmektedir.

Doğal röfle modelleri nelerdir sorusuna cevap olarak, saç renginin birkaç ton altında atılan ışıltılar diyebiliriz. En popüler modelleri arasında da doğal saç röfle modelleri yer almaktadır.

Röfle Saç Rengi Modelleri

Saç röfle modelleri ve renkleri, sizin ten renginize uyumlu şekilde seçilmelidir. Bu senenin trend olan bir rengi ten renginiz ile uyum sağlamıyorsa, bu sizin için trend röfle renkleri demek değildir. Teninize en çok yakışan, aydınlık veren ve güzelliğinize güzellik katan röfle rengi sizin için en trend röfle rengidir.

Röfle saç renkleri 2021 trendleri arasında platin röfle modelleri, sarı röfle modelleri, kızıl röfle modelleri ve altın renklerinde ışıltılar öne çıkmaktadır. Saç renginize uyum sağlayacak renkleri bu renkler arasından seçerek  röfle ile doğal görünen saç halletmek bu kadar kolay.

röfle saç modelleri

röfle saç modelleri-röfle ne kadar

Röfle Evde Yapılır Mı?

Geçmişte evde yapılabilen saç modelleri arasında yer almayan röfle, günümüzde artık evde rahatlıkla yapılabilir hale gelmiştir. Kozmetik mağazalarında raflarda yerini alan delikli bone, yeni çıkan pratik ve kolay uygulanabilir boya setleri ile evde röfle yapımı gerçekleştirilebilir.

2021 Röfle Fiyatları

Evde röfle yaptırmak istemiyorsanız ve saçlarınızı uzman ellere teslim ederek röfle modelleri uygulamak istiyorsanız, röfle fiyatlarında bilmeniz gerekmektedir. 2021 röfle fiyatları bölgeden bölgeye, il, ilçe ve hatta semtlere göre değişmektedir. Röfle fiyatları 2020 listesi güncellenerek 2021 saç röfle fiyatları ile yenilenmiştir.

Evde röfle yapılır mı

Evde röfle yapılır mı

Öyle ki İzmir, İstanbul  veya Türkiye’nin herhangi bir ilinin kendi semtleri arasında bile röfle fiyatları farklı görülmektedir.  Uzun saça röfle fiyatı ve kısa saça röfle fiyat arasında saç uzunluğu nedeni ile farklılıklar olmaktadır.

2020 röfle fiyatları 200-800 TL arasında değişmekteydi. Bu fiyatlar lüks semtlerde 1200- 2000 TL’ye kadar ulaşmaktaydı. 2021 röfle saç modelleri fiyatları 300 ti den başlayarak semtine göre 2000 tl ye kadar gitmektedir.

Ucuz röfle nerede yaptırılır diye bir soru aklınıza gelebilir. İşlek caddede veya sokak arasında bir kuaförde yapılan röfle fiyatları birbirinden farklıdır. Bu nedenle ucuz röfle fiyatları için ara sokaklarda çalışan usta kuaförleri değerlendirmenizi tavsiye ederiz.  Öyle ki küçük bölgelerde 200 250 TL’ye röfle yapıldığına şahit olabilirsiniz.

Röfle kime hangi tene yakışır

Röfle kime hangi tene yakışır

Tabii röfle fiyatlarında saçın uzunluğunun ve kısalığının etkili olduğunu da bilmelisiniz. Bizce röfle yapımı konusunda fiyattan önce iyi bir kuaför tercih etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Bölgenizdeki kuaförlerden röfle fiyatları konusunda inceleme yapabilirsiniz.

Kısa saç röfle modellerinde kısa saç röfle fiyatları uzun saçlara göre farklılık göstermektedir. Ancak bazı güzellik merkezleri kişiye özel ürün kullanımı nedeni ile kısa saç röfle fiyatları ile uzun saç röfle fiyatlarını aynı tutmaktadır.

Sarı Röfle Fiyatları (Röfle Ne Kadar)

Sarı röfle fiyatları ise en çok merak edilen röfle fiyatı olarak karşımıza çıkmaktadır. Sarı saç röfle için saç koyu renkten geçiş için tamamen boyanacak ve ardından sarı röfle yapılacaksa 800-1500 TL ye yakın bir rakamı gözden çıkarmanız gerekmektedir. Ancak saçlarınız kumral tonlarında ise kumral röfle veya küllü röfle yapılacaksa fiyat biraz daha uygun olabilir.

Sarı röfle fiyatları

Sarı röfle fiyatları saç uzunluğuna,kullanılan malzeme kalitesine ve semte göre değişmektedir. 

Röfle fiyatlarını belirleyen en önemli etken sık röfle veya seyrek röfle olmasıdır aslında. Sık röfle daha çok malzeme, daha fazla işçilik ve daha çok zaman demek olduğu için biraz daha pahalı olmaktadır. Ancak sık röflenin seyrek röfleye nazaran daha şık durduğunu da belirtelim.

Gri röfle son dönemlerde sıklıkla kullanılmaktadır. röfleli saç modelleri arasında zirveyle yarışan gri röfle için saça yapılan işlem sayısı fazladır. Bu nedenle Özellikle siyah saç gri röfle gibi koyu renklerde etkili sonuç almak için uzman kuaförde yaptırılmalıdır.

Röfle saç modelleri hakkında öne çıkan trend röfle renkleri konusunda fikir almak ve bu doğrultuda çok daha güzel, gösterişli ve havalı röfle yaptırmak için aşağıdaki resim galerimizi inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: En Güzel Röfle Modelleri

 

Bir önceki makalemiz olan Nişan İçin Saç Modelleri Kataloğu 2021-2022 başlıklı yazımızda Nişan İçin Saç Modelleri ve nişan saç modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu