Beyaz Saça Röfle Nasıl Yapılır?

19.10.2021
1.624
Beyaz Saça Röfle Nasıl Yapılır?

Beyaz saça röfle nasıl yapılır başlıklı yazımızda son dönemlerde kadınların en çok sevdiği beyaz saça röfle modellerinden bahsedeceğiz. Geçmişte beyaz saça röfle olurmu sorusu sıklıkla dile getirilmekteydi. Geçmişte beyaz saç kadın için ileri yaşları hatırlatan saç rengi olarak bilinirdi. Oysa günümüzde saçı beyaz kadın modern saç renkleri tercih ettiğini biliyor.

Günümüzde hala beyaz saçlara çözüm olarak beyaz saçları kapatan en iyi boya arayan kadınlar da bulunmaktadır. Oysaki beyaz saça röfle ile hem modern saç rengi ile buluşmuş olacak hem de modern bir görünüme kavuşacaksınız.

Bu içeriğimiz de ilginizi çekebilir⇒ Kum Beji Saç Rengi Kataloğu

Beyaz saça röfle olur mu? Beyaz saça hangi renk röfle olur? Gibi soruların cevaplarını birlikte görelim.

Beyaz Saça Röfle Nasıl Yapılır?

Birçok kadın beyaz- gümüş saç modasına kapılmaktan fazlasıyla memnun. Kırçıllaşmış saç renklerinden rahatsız olanlar saçlarını gümüş saç rengi ile buluşturmak ta veya beyaz saça röfle yaptırmaktadır.

Küllü beyaz saç rengi

Küllü beyaz saç rengi

Saçı beyaz kadın, beyaz saç kullanmadan önce ten rengine uyum sağlayıp sağlayamayacağını kuaförü ile mutlaka görüşmelidir. Saçları beyaza boyama kararı çıktıktan sonra beyaz saça röfle rengine karar verilmelidir.

Beyaz saçta röfle sadece saç önüne röfle şeklinde olabileceği gibi yaygın röfle şeklinde de olabilir.

Beyaz Saçta Küllü Gri Röfle

Beyaz seccade röfle renkleri arasında küllü gri röfle en çok karşımıza çıkan röfledir. Beyaz saç aralarında gümüş rengi röfle hem saçlarınızdaki beyazların tamamen ortadan kalkmasını, hem de saçlarınızın daha havalı olmasını sağlayacaktır.

Bu içeriğimiz de ilginizi çekebilir ⇒ Platin Sarı Saç Rengi Ve Tonları

Beyaz Saça Platin Röfle

Beyaz saçlara platin sarısı röfle yapımı saçlarınızı daha dikkat çekici hale getirecektir. Günümüzde özellikle genç kuşak beyaz saçlar ile platin sarısı röfle daha çok kullanmaktadır.

Beyaz saçlara yapılan röfle renkleri arasında olan platin sarı röfle kısa saç modelleri ve uzun saç modelleri ile rahatlıkla kullanılmaktadır. Özellikle küt saçlarda beyaz saça platin röfle oldukça tarz ve havalı durmaktadır.

Beyaz saça röfle olur mu

Beyaz saça röfle olur mu

Beyaz Saça Renkli Röfle

Saçlarınızda beyazlarınız yoğun ise saçları tamamen beyaza boy attıktan sonra pastel renklerde renkli röfle ile görünümünüze farklılık kazandırabilirsiniz.

Beyaz saça renkli röfle yaparken tercih edeceğiniz renklerin açık ve soft rengini kullanmalısınız. Örneğin beyaz saça pembe röfle için toz pembe renklerde röfle lila renklerde röfle ile birlikte kullanılmalıdır.

Küllü Beyaz Saç Rengi İçin Röfle

Küllü beyaz saç rengine çok açık kumral tonlarda röfle yaptırabileceğiniz gibi, bal rengi röfle, açık soğan kabuğu rengi röfle de yaptırabilirsiniz. Tarzı ile dikkat çekmek ve öne çıkmak isteyenler beyaz saça koyu kumral röfle veya beyaz saça siyah röfle yaptırabilirler.

Aşağıdaki resim galerisinde beyaz saçlar için boya teknikleri arasında yer alan beyaz saçlarda röfle görselleri paylaşılmıştır. Daha fazla detay ve ayrıntı için görselleri inceleyerek işte bu benim beyaz saç modelim diyebilirsiniz.

Bu içeriğimizi de inceleyebilirsiniz ⇒ Beyaz Saçlara Hangi Renk Boya Gider?

Resim Galerisi: Beyaz Saça En Çok Yakışan Röfle

 

Bir önceki makalemiz olan Kısa Saç Örgü Modelleri Ve Yapılışları başlıklı yazımızda Kısa saç örgü modelleri ve yapılışları hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu