Led Tavan Lambası 2024 Modelleri Ve Fiyatları

12.02.2023
794
Led Tavan Lambası 2024 Modelleri Ve Fiyatları

Led tavan lambası modelleri başlıklı yazımızda tavan ışıklandırma sistemleri arasında yer alan led tavan modelleri bilgileri vereceğiz. Ek olarak salon led aydınlatma modelleri seçeneklerinden bahsedeceğiz. Led lamba tavan modelleri mekan aydınlatma sistemleri ve etkileyici dekorasyon tasarımları için en önemli etkenlerdir. Gelin şimdi hep birlikte led tavan aydınlatma detaylarını görelim.

Led Tavan Lambası 2024-2025

Tavan led lamba modelleri homojen aydınlatma gerçekleştirmektedir. Ayrıca hem tasarruflu hem de güçlü ışık yayan cihazlardır. Gömme tavan lambası olarak da bilinmektedir. Birçok alanda rahatlıkla kullanılabilir. İhtiyaca göre tavan aydınlatma sistemi seçenekleri içermektedir.

Tavan-aydinlatma

Tavan aydınlatma

Aslında ev dekorasyonlarında en çok tercih edilen tavan lambası asma tavan lambası olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca tavana yapışık modeller de özellikle  ev dekorasyonunda salon led aydınlatma olarak tercih edilmektedir. Led tavan armatür modelleri alışveriş merkezlerinde, okullarda, tuvalet ve banyolarda da kullanılmaktadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Banyo Asma Tavan Modelleri

Tavan lambası modelleri arasında fotoselli tavan lambası, sensörlü tavan lambası, kare tavan lambası kullanılmaktadır. Ayrıca üçlü tavan lambası, tekli tavan lambası modelleri de farklı seçeneklerle öne çıkmaktadır.

Modern tavan aydınlatma seçenekleri arasında yer alan tavan led lamba modelleri içerisindeki sensörler yardımıyla algıladığı hareketle ışık yaymaktadır.  Bu nedenle sensörlü led lambalar büyük oranda elektrik tasarrufu sağlamaktadır. Tavan spot lamba ve akıllı tavan lambası olarak birçok yerde rahatlıkla kullanılmaktadır.

Led Tavan Aydınlatma

Led tavan lambası modelleri nelerdir? Mekan aydınlatmaları doğru yapıldığı zaman modern tavan aydınlatma yapılmaktadır. Ayrıca ortam ferahlığı ve doğru ışıklandırma da led aydınlatmalar ile yapılmaktadır.

Tavan-led

Tavan led

Ev dekorasyonunda mutfak ve salon dekorasyonlarında tercih edilen tavan led modelleri kusursuz görünüm sunmaktadır. Yani klasik aydınlatmalarla aydınlatılan, yatak odası, mutfak, salon, okul veya cafe gibi yerler led aydınlatma ile daha mükemmel görünürler. Bu nedenle bulunduğu ortama uyum sağlayan seçenekleri tercih ederek led tavan ile homojen aydınlatma sağlayabilirsiniz.

Yani yatak odası için yatak odası led tavan lambası, salon tavan lambası için ise salon led tavan modelleri kullanmalısınız.

Salon gibi büyük alan aydınlatmaları dışında banyo veya tuvalet gibi küçük ortamları da ferah görünüme kavuşturmaktadır. İç mekan aydınlatmaları dışında dış mekan aydınlatmalarında da rahatlıkla kullanılmaktadır.

2024 tavan led lamba modelleri arasında yuvarlak led, karel led tercih edebilirsiniz. Ahşap modelleri inceleyerek de geleneksel aydınlatma dışında farklı alternatifleri gözlemleyebilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Evin Büyüklüğüne Göre Ev Dekorasyon Önerileri

Koridor aydınlatmalarında da led lamba tercih edebilirsiniz. Uzun, geniş ve büyük mekanlarda tek aydınlatma yeterli aydınlatmayı sağlamayacaktır. Ancak koridor panel tavan lambası gibi seçenekleri inceleyerek yeterli ışıklandırma yapabilirsiniz. Üstelik çok daha tasarruflu bir şekilde bunu sağlayabilirsiniz.

Salon-led-aydinlatma

Salon led aydınlatma

Led Tavan Armatür Fiyatları 2024

Led tavan aydınlatma fiyatları ürün çeşitliliği nedeniyle farklılık göstermektedir. Ortalama led aydınlatma fiyatları 100 TL-4000 TL arasındadır.Aslında led fiyatları modele, ürün kalitesine, markaya bölgeye göre değişmektedir. Farklı bütçelere ve farklı tarzlara göre seçenekler bulunmaktadır. Bu nedenle tercih edilen ürünün tarzına, kalitesine ve ebatına göre fiyat farklılıkları olmaktadır. Örneğin kumandalı modellerle sensörlü modeller farklı fiyat seçeneklerinde sunulmaktadır. Yine aynı şekilde küçük led lamba ve büyük led lambalar da farklı fiyatlarda mevcuttur. Bu nedenle en doğru fiyatı bölgenizdeki mağazalardan veya online satış yapan mağazalardan inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin tavan led lamba modelleri arasından derlenen görselleri sunuyoruz. Tavan aydınlatma hakkında daha fazla detay ve model seçeneği için görselleri inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Led Lamba Tavan

Bir önceki makalemiz olan Ahşap Bebek Beşikleri 2024-2025 Model Ve Fiyatları başlıklı yazımızda Ahşap Bebek Beşikleri 2021-2022, ahşap beşikler ve sallanan ahşap beşik hakkında bilgiler vermekteyiz.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu