Tarz Kadın

Kumral Ombre Modelleri

28.03.2020
1.709
Kumral Ombre Modelleri

Kumral Ombre Modelleri; Ombre saç günümüzün trend saç renkleri arasında yer almaktadır. Ombre saç renkleri en güzel kumral saçta durur. Yani şöyle; Ombre  saç renkleri en güzel kumral saça  ombre olarak uygulanır. Koyu saç renkleri üzerine uygulanan ombre yapımı zorlukları vardır.

Oysaki kumral saç öyle değildir. Kumral saç renkleri tuval gibidir. En moda ombre renkleri, saç renkleri mükemmel bir şekilde saça işlenir. Ombre hem kumral, hem koyu renkli saçlı, hem de kumral saçlı bayanların en çok sevdiği saç boyama işlemidir.

Kumral Ombre Modelleri Sarı Saç

2020 ombre modelleri bünyesinde çok farklı tarza, saç uzunluğu, yüz tipi ve ten rengine göre modeller bulunmaktadır. Özel günlerde kullanım dışında günlük saç modelleri içinde de kolay kullanılan ve kolay yapılan saç modelleri arasında yer alan kumral ombre saç öne çıkmaktadır.

Kumral Ombre Modelleri Sarı Saç

Son zamanlarda kumral saça kısa ombre modelleri de uygulanmakta ve fazlasıyla şık olmaktadır. Evde ombre yapımı için fazla uğraşmayın deriz. Hatta ombre yapımı için kuaförünüzü de iyi seçmelisiniz. Zira ombre saça ışıltı katmak her kuaförün harcı değildir:)

Kumral Ombre Saç Renkleri

  • Karamel ombre kumral saça
  • Küllü sarı ombre kumral saça
  • Küllü gri ombre kumral saça
  • Küllü kumral ombre
  • Kumral saça sarı ombre
  • Küllü kahve ombre kumral renklere yakışan küllü saç renkleri arasında yer almaktadır.
  • Mor ombre: Kumral saç rengine ara ara mor ışıltılar atılarak uygulanmaktadır.
  • Doğal ışıltılı ombre saç renkleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

    Doğal ombre kumral saça-Sarı kumral koyu saç ombre modeli

Kısa Saça Ombre Yapımı

Ombre sadece uzun saça uygulanmamaktadır. Günümüzde kısa saç modelleri rahatlığı ile sıklıkla tercih edilmektedir. Bu nedenle kısa saça mükemmel ombre modelleri uygulanmaktadır.

Omuz hizasında saç, kısa saç, hatta punk saça bile uygulanabilen kısa saça ombre modelleri uygulanmaktadır. Kısa kumral saça en çok yakışan ombre sarı ombre olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kısa saça ombre-sarı ombre

Sarı ombre ile daha enerjik, daha dinamik, daha genç ve daha bakımlı görüneceğinizi de unutmayın.

Yeni sezon ombre saç renkleri arasında kumral saça uygulanan kumralın içine kızıl atılan ombre renkleridir.

Ombre Saç Uzun Modelleri

Ombre uzun saç modelleri saçlarda çok şık durmaktadır. Uzun saça ombre ile hiç olmadığınız kadar şık olacağınıza emin olun. Uzun saça ombre hakkında fazla söze gerek yok aslında. Sadece kumral saçlarınıza ve ten renginize en çok yakışan ombre rengini bulmanız yeterli olacaktır.

Küllü Kumral Ombre

Küllü kumral saça platin ombre; küllü kumral saça ombre balyaj en sık tercih edilen saç renkleri arasında yer almaktadır. Küllü kumral saçlar için ombre modelleri arasında ilk sırada platin ombre yer almaktadır. Küllü kumral saça ombre balyaj uygulaması ile daha doğal saç modellerine sahip olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Kumral Ombre Modelleri-Kumral Ombre

 

Bir önceki makalemiz olan Kahve Köpüğü Saç Rengi-Nasıl Elde Edilir-Kimlere Yakışır? başlıklı yazımızda Kahve Köpüğü Saç Rengi-Nasıl Elde Edilir-Kimlere Yakışır hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu