Kışın Gelinlik Üzerine Ne Giyilir? (Şal-Bolero-Kürk)

19.10.2020
3.715
Kışın Gelinlik Üzerine Ne Giyilir? (Şal-Bolero-Kürk)

Kışın Gelinlik Üzerine Ne Giyilir? Başlıklı yazımızda gelinlik üzerine şal, gelinlik üzerine gelinlik üstüne kürk, gelinlik üstüne pelüş gibi konuları inceleyerek gelinliğin şıklığını bozmadan ısınmanın yollarından bahsedeceğiz.

Kışın Gelinlik Üstüne Ne Giyilir?

Özellikle kış gelinleri gelinlik üstüne alacakları şeyi çok araştırırlar. Günümüzde gelinlik üstüne kullanılabilecek çok sayıda kıyafet var. Bu da gelinlerin gelinlik model ve tarzına göre seçim yapmalarını kolaylaştırıyor.

Örgü gelin şal modelleri

Gelinlik Üstüne Şal

Gelinlik üstüne şal olması için ille de sonbahar kış gelini olmanıza gerek yok aslında. Açık havada yapılan kır düğünü gelinlik modelleri için şal kullanılmaktadır.

Gelinlik Üzerine Şal Neden Kullanılır?

Şal modelleri sadece soğuktan korunmak için değil, fazla kiloları kamufle etmek, straplez gelinlik üzerine kullanarak romantik bir hava yaratmak için de sıklıkla tercih edilmektedir. Gelinlik aksesuarları denilince akla gelinlik şalları da gelmektedir.

Gelinlik Şalları 2020-2021 Modelleri

  • Örgü gelin şalları
  • Üçgen gelin şalları
  • Dikdörtgen gelin şalları
  • Dantel gelin şalları
  • Tül gelin şalları
  • Polar gelin şalları
  • Kürk gelin şalları
  • Peluş gelin şalları modelleri karşımıza çıkmaktadır.

    Gelinlik şal modeli kış için

Aksesuar amaçlı şal olarak tül, şifon, dantel, ipek kullanabilirsiniz. Kış gelinleri için soğuktan korunmak amaçlı kışın gelin şal modelleri ise pelüş şal, gelinlik üstü kürk, kürklü bolero, sakallı ipten örgü şal, örgü şal modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Gelinlik Üstüne Kürk

Kışın gelinlik üzerine ne giyilir sorusundan biri de gelinlik üzerine kürk olarak karşımıza çıkmaktadır. Kürk şallar, kürk atkılar, kürk bolerolar kullanarak elegan bir görünüme kavuşabilirsiniz.

gelinlik üstüne kürk

Boyunu ve omuzları sıcak tutabilecek kürt atkılar ile vintage görünüm siz bekliyor demektir. Gelinlik üstüne kürk tarihi mekanlarda yapılan kış düğünlerinde sıklıkla kullanılıyor gibi dursa da her alanda düğün temasına uygun kürk kullanabilirsiniz.

Gelinlik üstüne kürk fiyatları modeline ve kalitesine göre değişmektedir. 250-500+ TL civarında gelinlik kürkü bulabilirsiniz.

Aşağıda fikir alabileceğiniz kış için gelinlik şalları ve aksesuar olarak kullanılacak gelin şallarını Kışın Gelinlik Üzerine Ne Giyilir? resim galerisini inceleyerek bulabilirsiniz.

Kışın Gelinlik Üzerine Ne Giyilir?

Konuya benzer diğer içerik ⇒ Son Moda Gelin Tacı Modelleri

Resim Galerisi: Kış Gelinleri Gelinlik Üstüne Ne Giymeli?

 

 

Bir önceki makalemiz olan Hint Gelinlikleri 2025 başlıklı yazımızda Hint Gelinlikleri Nasıl Olmaktadır hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu