Tarz Kadın

Gelin Tacı Modelleri Ve Fiyatları

29.09.2020
2.442
Gelin Tacı Modelleri Ve Fiyatları

Son Moda Gelin Tacı Modelleri ve fiyatları, gelinlik modasına uygun seyirde karşımıza çıkmakta. Gelinlik modelleri ile birlikte gelin tacı modelleri de değişmekte ve farklı dizaynlarda karşımıza çıkmaktadır. Bu sezon sade gelin tacı modelleri yanında gösterişli gelin tacı modelleri olarak incili gelin tacı, çiçekli gelin tacı, taşlı gelin tacı gibi farklı tasarımlar da kullanılmıştır.

Gelin Tacı Modelleri Ve Fiyatları

Her ne kadar sezon sade bir görünümden yana olsa da bunu aksesuarla tamamlamak, daha kişiselleştirilmiş bir görünüm elde etmek için kaçınılmaz. Gelinliklerin duvaklarla kombinlendiği klasik anlayışın yanında gelin taçları modern ve zarif bir görünüm elde etmek isteyen gelinleri tercihi.

Gelin başı taçları kendi içinde farklı tarzları yansıtarak alıcı bulduğu aksesuar dünyasında pratik kullanımı ve abartısız duruşuyla popülerliği her daim devam etmektedir.

Gelin tacı çiçekli modelleri

Her tarz gelin başı modeline uyum sağlayacak taç bulmak mümkün. İster açık saç, ister topuz ve daha bir çok farklı modelde kullanılacak çeşit çeşit gelin taçları ile gelinliğinize bir artı katabilirsiniz. Seçiminiz duvaktan yana değilse, taçlar hem gelinliği tamamlayacak pratik ve güzel bir aksesuar olacak, hem de şıklığınızı baştan ayağa yansıtacak bir dokunuş olacaktır.

Küçük taşlarla bezeli, saç modelinize göre konumlandırabileceğiniz taç modelleri modern bir görünüm oluşturacaktır. Kuaförünüzle yapacağınız ön görüşme ile; gelinlik modeliniz doğrultusunda kararlaştıracağınız gelin saç modeliniz ve makyaj seçiminizi tamamlayacağınız gelin taci da tüm seçimlerinizle uyumlu olması oldukça önemlidir.

Detaylı ve profesyonel bir kuaför çalışması ile; büyüleyici bir görünümde ziyaretçilerinizi karşılıyor olacaksınız.

Yeni Sezon Gelin Tacı 2021

Düğün günü kusursuz bir görünüme kavuşmak için aylar süren seçim ve prova günlerinin akabinde son dokunuşların gerçekleştirileceği kuaför sırasında her şeyin net olması; olası kötü sürprizlerle karşılaşmanızı önleyecektir.

Gelin saçı ve makyajı seçiminiz doğrultusunda 2021 yılı gelin tacı modelleri arasında size en uygun olanını seçmek en az duvak seçimi kadar zor olabilir.

Kapalı gelin taçları-tesettür gelin tacı

Her biri birbirinden güzel gelin tacları arasında ufak ve ışıltılı taşlarla bezeli olanlar, yılın trendi tül ve danteli küçük çaplı taç üstünde kullanmış olanlar ve özellikle kır düğünleri için seçilen  çiçekli tac, çiçek bezeli taçlar gibi pek çok gelin tacı bulunmaktadır. En güzel gelin tacı için yüz şekline uygun gelin saçı yapıldıktan sonra gelin saçına uygun gelin tacı kullanılmalıdır.

Özellikle kır düğünlerinde gelinliğinizle fark yaratmak isterseniz renkli çiçekli taç oldukça kullanışlı olacaktır.

Gelinlik modeli ve işlemelerine uygun detaylara sahip taçlarla bir bütünlük sergileyebilirsiniz. Saç modeliniz arasında kaybolmayacak ancak göze de batmayacak ebattaki bir gelin tacı, sizi ve zerafetinizi tamamlayacaktır.

Evde Gelin Tacı Yapılır Mı? Evde Gelin Tacı Yapımı

Gelin tacı fiyatları çok yüksek olduğu için evde yapmak isteyenler el becerilerine güveniyorlarsa aşağıdaki videoyu izleyerek ilham alabilir ve evde gelin tacı yapabilir.

Gelin Taç Modelleri Ve Fiyatları

Gelin tacı fiyatları 100-500 TL arasında değişmektedir. Gelinlik mağazalarında indirimleri takip ederek ucuz gelin tacı alabileceğiniz de unutmayın. Özel tasarım gelin taçları 250-2000 TL arası değişmektedir. Yeni çıkan ve ilk sizde olmasını istediğiniz özel tasarım gelin tacı için kesenin ağzını  biraz açmalısınız.

Değerli taşlardan yapılmış  gelin tacı modelleri ise oldukça pahalıdır. Model, kullanılan taş miktarı ve işçiliğe göre fiyatlar değişse de gelin tacı fiyatları ortalama 3000-10000 TL arasında seyretmektedir.

Aşağıda sezonun en son trendleri doğrultusunda hazırlanmış gelin tacı resim galerisi paylaşıyoruz.

Resim Galerisi: 2021 Gelin Taçları

Bir önceki makalemiz olan İncili Gelinlik Modelleri başlıklı yazımızda İncili Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu