Kısa Saç Abiye Modeli (Yepyeni Modeller)

27.10.2022
3.361
Kısa Saç Abiye Modeli (Yepyeni Modeller)

Kısa saç abiye modeli seçenekleri arasında kısa saç düğün modelleri, küt saç abiye modelleri yer almaktadır.  Ayrıca kısa kıvırcık saç modelleri, kısa dalgalı saç modelleri farklı stilleriyle öne çıkmaktadır.

Birçok saç modeli abiye ile kullanılmaktadır. Ancak abiye üstüne kısa saç modelleri abiye tarzına ve modeline göre seçilmelidir. Şimdi kısa saç modelleri kadın için alternatifler sunacağız.

Kısa Saç Abiye Modeli

Son yıllardan saç modelleri bayan tasarımlar arasında kısa saç modelleri sıklıkla kullanılmaya başlandı. Bu da kısa saç modelleri ile her alanda şık olma gereksinimi doğurdu. Kısa saçlar günlük hayatta çok rahat kullanılmaktadır.

Tabii bayanların hayatında özel gün ve geceler eksik olmadığı için kısa saç kesimleri ile yapılabilecek kısa saç abiye modelleri aranmaktadır.Bu senenin kisa saç modelleri bayan için abiye saç tasarımları çok özel tasarımlar içermektedir.

Abiye için kısa saç modelleri sanıldığından da çok fazladır. Özellikle yüz şekline göre saç kesimi yapılmış ise, bu saçla mükemmel abiye saç modelleri yapılabilmektedir.

Kısa saç abiye modeli

Öyle ki kısa saçlar ile zayıf ince örgüler, abiye kısa saç modelleri maşa, alttan topuzlar, yarım topuz ve dağınık topuz modelleri yapılabilmektedir.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ En Trend Kısa Saç Modelleri  (Bu seneye ait  85 Fikir)

(Kısa saç modelleri kadın abiye için son dönemlerin en popüler saç modellerinden bahsetmek istiyoruz. Aslında kısa saç modelleri arasında bu sezon pikeye saç kesimi öne çıkmaktadır.

Kısa abiye saç modelleri; Çok kısa saç modelleri arasından pikeye kesim saç modeli mi kullanıyorsunuz? O halde abiye için saç modelleri olarak arkaya taranmış saç modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz.

Kısa Saç Abiye Topuz Modelleri

Saç modelleri bayan tasarımları arasında olan topuz modeli kısa saçlarda da abiye saç modelleri olarak kullanılmaktadır. Örneğin, hafif dağınık bir şekilde bırakılmış yüksek abiye topuzu ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Kısa saç abiye topuz modelleri

Abiye topuzu için doğru saç modeli mi arıyorsunuz? O halde bunun için küt saç kesimi modellerinin daha elverişli olduğunu belirtelim.

Çok Kısa Saç Abıye Modeli

Çok kısa saç modelleri kadın tasarımları arasında pixie saç, amerikan saç kesimi kadın tasarımları ilk sıradadır. Bu tarz kısa saç modeli ile düğün, nişan, kokteyl ve parti gibi ortamlarda dikkat çekici ve şık olabilirsiniz.

Aslında çok kısa saç modellerini sadece tarayarak ve tel tokalarla şekillendirebilirsiniz. Bu saçlarla yüz şekli ile de uyum yakaladınız mı büyüleyici olursunuz.

Kısa Saç Abiye Örgü Modelleri

Kısa saçlar arasında küt saçlar, orta boy dalgalı saçlar, kulak hizasında saçlar ve omuz hizasında saçlar yer almaktadır. Bu saçlara uygun saç örgüleri de bulunmaktadır.

Kısa Saç Abiye Örgü Modelleri

İnce örgü, yarım örgü, balıksırtı örgü kısa saçlarda bölgesel örgü olarak kullanılmaktadır. Ek olarak kılçık örgü, ters örgü, fransız örgülü saç modelleri, helen örgü modelleri de bulunmaktadır.

Örgülü saç modellerini kıvırcık kısa saç abiye modelleri, dalgalı kısa saç abiye modelleri olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca düz saç abiye modelleri olarak da kullanabilirsiniz.

Örgülü kısa saça abiye modelleri olarak midi ve uzun abiye kullanabilirsiniz.

Kısa Saçlılar İçin Abiye Saç Modelleri

Kısa saçlar için abiye saç modelleri arasında küt saçlar geniş yer bulmaktadır. Küt saçlar ile yapabileceğiniz birçok şık saç tasarımları bulunmaktadır.

Kısa saçlılar için abiye saç modelleri

Eğer orta boy saç kesimi kullanıyorsanız katlı kesim abiye saç modeli, örgülü taç abiye saç modeli kullanabilirsiniz. Ayrıca klasik topuz, alttan, örgülü topuz  saç modelleri de yaptırabilirsiniz.

Kısa Saçlılar İçin Düğün Saç Modelleri

Aslında kisa sac modelleri abiye stilleri maşalı saç modelleri arasından seçilebilir. Özellikle dekolteli kısa abiyelerle maşalı kısa saçlar oldukça şıktır.

Abiye kisa sac modellerinde düz saçlar maşalı saçlar olarak tasarlanabilir. Çünkü dalgalı saçlar ve kıvırcık saçlar doğal haliyle bile maşalı saçlara meydan okumaktadır.

Abiye üstüne kısa saç modelleri düğünlük mü olacak? o halde bölgesel örgü veya aksesuar kullanımı yapabilirsiniz.

Özellikle minik detayların yapıldığı alanlara şık aksesuar kullanmalısınız. Böylece düğünlük abiyeye daha uygun saç modelleri ortaya çıkar.

Toplu ve yarım toplu saç modelleri abiye ile de kısa saç düğün modelleri yapabilirsiniz. Kahküllü abiye saç modelleri de özellikle uzun alına sahip kişilerin tercihidir.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ En güzel kısa saç modelleri 

Kısa saç modelleri kadın abiye tasarımları hakkında daha fazla detay ve ayrıntı mı istiyorsunuz? O halde  aşağıdaki galerimize bir göz atın.

Resim Galerisi: Kısa Saç Abiye Modelleri Maşa

 

Bir önceki makalemiz olan Düz Kısa Saç Modelleri | Farklı Stillerle başlıklı yazımızda Düz saç ve Kısa Düz Saç Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu