Havalı Kısa Saç Modelleri | Günlük Hayatta Kullanılabilen 45+ Stil

31.05.2023
4.622
Havalı Kısa Saç Modelleri | Günlük Hayatta Kullanılabilen 45+ Stil

Havalı kısa saç modelleri kadın stilleri ile hem kullanışlı kısa saç modelleri, hem de şık saç kısa modelleri yapmış olacaksınız. Günümüz saç modası çerçevesinde havalı saç kesimleri, kısa modelleri ile öne çıkmaktadır. Aslında saç kısa modelleri ile her zaman havalı ve kullanışlıdır. bunu bilen tarz sahibi kadınlar havalı saç modelleri kısa stillerini merak etmektedir. İşte havalı saç modelleri kadın stilleri hakkındaki merak edilenler…

Havalı Kısa Saç Modelleri

Birçok kadın havalı kısa saç modellerini merak etmektedir. Aslında havalı saç kesimleri kişiden kişiye değişmektedir. Çünkü yüz şekline göre saç modelleri değişmektedir. Kısa saç hangi yüz tipinde havalı olur sorusunun cevabı da tam bu noktada ortaya çıkmaktadır. İçeriğin sonunda kısa saç kesimi için karar veremeyenlerin karar vermeleri daha kolay olacaktır.

Bayanlar saçlarının her zaman bakımlı, canlı ve ışıltılı saç şeklinde olmasını ister. Uzun saç bakımı olarak birçok kadını fazlasıyla zorlar. Kısa saçlarda ise saç bakımı son derece kolay ve pratiktir. Paylaşacağımız saç modelleri kısa stilleri ile ise havalı görüneceğinize emin olabilirsiniz.

Kısa saç kadın modelleri son birkaç yıldır şaha kalktı diyebiliriz. “Saçlarımı nasıl kestirmeliyim” diyenlere bu senenin saç modelleri arasında da güzel kısa saç modelleri olduğunu belirtmeliyiz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ En Trend Kısa Saç Modelleri Kadın 2024 (100+fikir) Kısa saç kesimleri ile ilgili tüm detayları bu linkten bulabilirsiniz.

Dalgalı kısa saç kesimi, kıvırcık kısa saç kesimi ve düz kısa saç kesimi ile bambaşka biri olabilirsiniz. Ancak en havalı kısa saç kesimleri ve modelleri için öncelikle yüz şeklini bilmeniz gerekmektedir.

Kısa saç kesim modelleri

Saç Kısa Modelleri

Bayan saç kesim modelleri kataloğu orta uzunlukta saç modelleri yanında kısa saç kesimlerini de öne çıkarmaktadır. Ayrıca boyunda saç modelleri, çene hizasında saç kesimleri ve çok kısa saç kesimleri de bulunmaktadır.

Aslında saç kesimi, birçok bayanın cesaret edemediği bir olaydır. Özellikle uzun saç modelleri olanlar asla cesaret edemezler. Oysaki kısa saç modelleri yaz döneminde de kış döneminde de rahat olması ve kolay kullanımı nedeni ile hızla yayılmaktadır.

Kısa saç için çok da cesaret edemiyorsanız peruk ile veya kısa saç bana yakışır mı programı ile deneme yapabilirsiniz. Kısa saç kesimi belki de vazgeçemeyeceğiniz kolaylıklar ile birlikte şıklık sağlayacaktır.

En trend kısa saç modelleri, yüz şekli ile eşleşen modellerdir. Birçok bayan kısa saç bana uymaz der. Oysaki bu kişilere bile çok çok yakışan ve havalı duran güzel kısa saç modelleri bulunmaktadır.

Kısa saç kesim modelleri

Aslında kısa kıvırcık saç modelleri, dalgalı kısa saç modelleri ve düz kısa saç seçenekleri bulunmaktadır. Kısa saça maşa, kısa saç örgü modelleri ve kısa saça fön ile de şıklığınızı en üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Hatta bu işlemlerle kısa saç düğün modelleri bile tasarlayabilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Oval yüze kısa saç modelleri

Yüz şekline göre saç modelleri imkanı da sunan kısa saç modelleri yuvarlak yüze kısa saç, oval yüze kısa saç ilk sıradadır. Ancak uzun yüze kısa saç, kare yüze kısa saç modelleri de bulunmaktadır. Ayrıca kısa boylulara saç modelleri, uzun boylulara saç modelleri arasında da kısa saç modelleri bulunmaktadır.

Kısa Saç Bana Yakışır Mı?

Aslında havalı kısa saç kesimi minyon tipli küçük yüzlü bayanlara çok yakışmaktadır. Ancak kısa saç kesimleri çok çeşitliliğe sahip olduğu için tüm yüz şekillerine uygun modeller bulunmaktadır.

Kısa saç modelleri genç, orta yaş kısa saç modelleri ve 50 yaş üstü kısa saç modelleri değişmektedir. Havalı saç kesimleri arasından tarzınıza ve yüz şeklinize uygun kısa saç bularak saç kesimleri yapabilirsiniz.

Küt Saç Modeli

Kısa küt saç farklı stilleri ile hemen hemen tüm yüz şekline yakışan seçenekler sunmaktadır. Özellikle oval yüz şekline tüm kısa küt saç kesimleri mükemmel olmaktadır. Yuvarlak yüz, üçgen yüz, kare yüz gibi tüm yüz şekillerine uyan küt saç kesimleri vardır. Tüm bu detayları Kısa Küt Saç Modelleri 2024 başlıklı yazımızda inceleyebilirsiniz.

boyunda saç modelleri havalı

boyunda saç modelleri havalı

Bob Kesim

Bazı saç modelleri farklı saç tiplerinde farklı durmaktadır. Özellikle bob kesim tüm saç tiplerinde ayrı bir havalı görünüm sunmaktadır. Kısa bob kesim oval, katlı, yuvarlak ve düz kesimlere sahiptir. Bob kesimle ilgili tüm detayları Bob Saç Modelleri Ve Kesimleri başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

Düz Kısa Saç

Havalı saç modelleri arasında düz saçlar da vardır. Özellikle küçük yüze havalı kısa saç olarak düz saç modellerini öneriyoruz. Düz kısas saç modelleri arasında neler var neler. Üstelik tüm yüz tipine uyum sağlayacak seçenekleri ile birlikte. Düz kısa saç modelleri detaylarını Kısa Düz Saç Modelleri Kadın (Yeni Sezon Görülmeye Değer) başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

“Kısa saç banan yakışmaz” demeden önce görsellerimize göz atın.

Gelin şimdi birlikte sizler için sezonun en trend, en güzel havalı, sık ve güzel kısa saç modelleri görsellerini inceleyelim:)

Resim Galerisi: Kısa Saç Modelleri Bayan

 

Bir önceki makalemiz olan Düz Kısa Saç Modelleri | Farklı Stillerle başlıklı yazımızda Düz saç ve Kısa Düz Saç Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
Tarz Kadın Blogu