Tarz Kadın

Düz Kısa Saç Modelleri (Yeni Sezon Görülmeye Değer)

20.12.2019
461
Düz Kısa Saç Modelleri (Yeni Sezon Görülmeye Değer)

Düz Kısa Saç Modelleri hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz. Kısa düz saç kesimleri nelerden oluşmaktadır. Katlı kısa düz saç kesimleri, kısa düz küt saç kesimleri ve daha birçok seçeneği yazımızda bulabileceksiniz.

Düz Kısa Saç Modelleri

Düz kısa saç kesimleri 2019 da kullanıldığı gibi 2020-2021 düz saç modeli olarak çok kullanılacağa benziyor. Düz saçlar için kısa saç modelleri en çok merak edilen saç kesimleri ve modelleri arasında yer almaktadır.

 Düz saç kesimleri

Genelde kısa düz saç olarak küt saç modeli tercih edilmektedir. Ancak kulak üstü ve tepe kısmındaki saçlara kısa katlar verilerek saçlar kabartılır. Bu da saçların daha hacimli durmasını sağlar. Bu tarz düz kisa saç modeli ile duştan çıkınca saçlarınız için uğraşmanıza gerek yok. Yıka ve çık yapabilirsiniz yani.

Düz kısa saça maşa veya dalga yapmak isterseniz çok hafif hareketlerle bunu sağlayabilirsiniz.

A Kesim Kısa Saç Modeli- Düz Kısa Saç

Kısa saç herkese yakışmaz. Kısa saç kestirmeden önce yüz şeklinizi iyi bilmeli ve yüz şekline uyan saç modelleri arasından seçim yapmalısınız.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Saç Nasıl Uzar-Hızlı Saç Uzatma Fikirleri

A kesim kısa saç modelleri ense kısımları çok kısa, tepe kısmına doğru daha da kısalarak devam eden ve ön kısımlar ise çene altına kadar uzun olan saç modelleridir.

Özellikle ince telli, hacimsiz ve cansız düz saçlar için ideal saç modellerinden birisidir. A leşim kısa saç modellerinde önlere ara ara balyaj attırarak daha da şık olabilirsiniz.

Kısa Katlı Saç Modeli-Düz Saç

Seyrek, ince telli ve cansız düz saçlar için uygun olan saç modeli olarak karşımıza katlı kısa saç modeli çıkmaktadır. Katlar sayesinde saçlar çok daha hacimli ve dolgun görünürler.

Kısa Düz Saç Kesimleri 2020

Güz saçlı kişiler kısa katlı saç modelinden uzak durmalıdır. Katlı düz kısa saç modelleri gençlerde ve yüz genç bayanlarda oldukça hoş durmaktadır.

Kısa Küt Saç Modeli- Kısa Düz Saç Kesimleri

Kısa küt saç kesimi için küçük yüzlüler için saç modeli olarak daha uygundur. Küçük yüzlü, iri gözlü, ağız, burun ve çene kısmı küçük olan bayanlara inanılmaz yakışmaktadır.

İnce telli düz saç ve az telli düz saç modelleri için en uygun düz kısa saç kesimleri arasında yer almaktadır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Dore Saç Rengi Denilince...

Bu saç modelinde tepe kısmına da hafif krepe attırdınız mı mükemmel görünüm sizi bekliyor demektir.

Düz Kısa Saç İçin Kısa Yuvarlak Saç Kesimleri

2000li yıllarda moda olan ve hala trend saç kesimleri arasında yer alan yuvarlak saç kesimleri gençler ve kedisini genç hissedenlerin tercihi olarak karşımıza çıkmaktadır. İnce telli saçlarınız varsa katsız yuvarlak saç kesimi yaptırmayın.

Kısa Düz Saç Kesimleri

Katsız kısa yuvarlak saç kesim ile saçlarınızı daha ince be hacimsiz gösterecektir. Katsız kısa saç yerine katlı kısa yuvarlak saç kesimi Yapabilirsiniz. Yuvarlak saç modelinde gözleriniz, yüzünüz, ağız ve burnunuz daha da ön plana çıkacağı için çok daha alımlı ve şirin görüneceksiniz.

Aşağıda sizler için derlediğimiz kısa düz saç model bayan resim galerisini inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Düz Kısa Saç Modeli Bayan

 

 

Bir önceki makalemiz olan Ombre Modelleri, Renkleri Ve Fiyatları-Dev İnceleme başlıklı yazımızda Ombre fiyatları, Ombre modelleri ve Ombre Nedir? Nasıl Yapılır? 2019-2020 Modelleri Ve Fiyatları hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu