Tarz Kadın

Kısa Kollu Abiye Modelleri 2021 Ve Kombinleri

07.10.2020
1.117
Kısa Kollu Abiye Modelleri 2021 Ve Kombinleri

Kısa Kollu Abiye Modelleri 2021 nelerdir; Kısa kollu abiye elbise seçiminde dikkat edilecek noktalar göz önünde bulundurulursa kusursuz bir görünümü elde etmek zor olmayacak. Kısa kollu abiye elbiselerde çok fazla çeşit olması seçimi zorlaştırsa da ilk şart vücut tipine uygun abiye seçimi olmalıdır. Ayrıca bayanlar her şeyin moda demek olmadığını bilmelidir. Çünkü moda olan bir model size yakışmaz ise en güzel görünümü yakalamanız mümkün olmaz.

Kısa Kollu Abiye Modelleri 2021 Nelerdir?

Vücut tipinize uygun abiye modellerinin hangisini olduğunu belirledikten sonra seçeceğiniz abiyenin;

  • Rengi
  • Doğru kumaş seçimi
  • Abiye içine hangi iç çamaşırı
  • Abiye üstüne saç stilleri
  • Abiyeye uygun takı çeşitleri
  • Hangi abiyeye hangi ayakkabı
  • Abiye makyaj modeli, en güzel abiye kombinleri için olmazsa olmazdır.
kısa kollu uzun abiye modelleri nelerdir

kısa kollu uzun abiye modelleri nelerdir

Gecenin en güzel kadını olmak için abiye saç modeli ve abiye makyajı gece kıyafetinize uygun olmalıdır. Aksi takdirde makyajda yapılan bir yanlışlık elbisenizin güzelliğini de geri planda bırakabilir.

kısa kollu abiye elbiseler

kısa kollu abiye elbiseler uzun

Göğsü Küçük Gösteren Abiyeler Nelerdir?

Büyük göğüsler için kısa kollu abiye elbise seçerken göğsü küçük gösteren abiyeler tercih edilmelidir. Eğer kısa kollu abiye elbise modelleri arasından seçim yapacaksınız göğsü küçük gösteren elbiseler için mutlaka küçültücü sütyen kullanmalısınız.

V yakalı, yarasa kollu, kare veya havuz yakalı elbiseler göğsü küçük gösteren abiye elbise modelleri arasında yer almaktadır.

Eğer ki beliniz ince ise saydığımız özellikteki abiye çeşitlerinden kısa kollu ancak bele oturan modelleri seçebilirsiniz. Böylelikle belinizin inceliğini vurgulamış olursunuz.

Eğer göğüs dekolteli kısa kollu bir model seçtiyseniz, göğüslerinizin büyüklüğü ve verilen dekolte detayı başka yerden dekolte detayı vermenize gerek bırakmaz.

Göğüsleri küçük gösteren abiye modelleri

Göğüsleri küçük gösteren abiye modelleri

Eğer ki sırt dekolteli bir abiye tercih ederseniz de göğüs dekoltesini kapatabilirsiniz. Aksi taktirde çok göz yorarsınız.

Geniş Kalçalı Kadınlar Nasıl Abiye Giymeli?

Geniş kalçalı bayanların kısa kollu abiye elbise modelleri arasından etek kısmı düz kesimlerden yana tercih yapmaları daha kusursuz bir görünüm yakalamalarını sağlayacaktır.

Çünkü düz kesim, kalçanızın daha toplu ve küçük görünmesini sağlayacaktır. Etek boyu ise tercihe göre uzun ya da kısa olabilir.

geniş kalçalı kadınlar nasıl abiye giymeli

geniş kalçalı kadınlar nasıl abiye giymeli

Kalın Bacaklı Bayanlar İçin Abiye-Kısa Kollu Elbiseler,

Bacakları kalın olan bayanların kısa kollu abiye modelleri seçerken dikkat etmesi gereken nokta abiyenin uzunluğudur. Burada önemli olan kalın görünen bacağınızı kapatmaktır.

Büyük beden abiye modelleri kısa abiye

Büyük beden abiye modelleri kısa abiye

Ancak aynı kalınlık kollarda da var ise kısa kollu abiye modelleri tül ya da dantel detaylar ile kol kısmının biraz daha uzatılarak daha güzel hale getirilebilir.

A Kesim Abiye Modelleri-Kısa Kollu Abiye 

A kesim abiyeler hemen hemen bütün vücut tiplerine uygun olmasından dolayı sıkça tercih edilmektedir.

Aynı zamanda bütün kumaş çeşitlerinin kullanıldığı A kesim abiye elbise modellerinde kısa kollu modellere de fazlasıyla rastlanmaktadır.

Bir ara herkes tarafından tercih edilen ve sayısız modeli olan prenses modellerin yerini A kesim abiyelere bırakmasıyla bu modellerde kısa kol, sırt dekoltesi ya da kuyruklu modellerin de artmasına ortam hazırlamıştır.kısa kollu abiye modelleri a kesim

En güzel kısa kollu abiye modelleri arasından derlediğimiz görselleri daha fazla fikir için sizlere sunuyoruz..

Resim Galerisi: En Güzel Abiyeler  Kısa Kollu

Bir önceki makalemiz olan Çocuklara Göre Abiyeler başlıklı yazımızda Çocuklara Göre Abiyeler hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu