Tarz Kadın

Kısa Kollu Abiye 2023 Modelleri

21.02.2023
2.840
Kısa Kollu Abiye 2023 Modelleri

Kısa kollu abiye 2023 modelleri uzun ve kısa kollu kısa abiye modelleri şeklindedir. Seçenekler arasında kısa dantel abiye modelleri de kısa kollu seçenekleri ile yer almaktadır. Kısa kollu abiye elbise seçiminde dikkat edilecek noktalar göz önünde bulundurulursa kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Aslında kısa kollu abiye elbiselerde çok fazla çeşit vardır. Buda kısa kol abiye elbise seçimi zorlaştırmaktadır. Abiye seçerken en önemli nokta da vücut tipine uygun abiye seçimidir.

Kısa Kollu Abiye 2023 Modelleri Nelerdir?

Kısa kol abiye elbise seçmeden önce vücut tipini öğrenmelisiniz. Ardından vücut tipinize uygun abiye modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Kısa Kol Abiye Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Rengi
  • Doğru kumaş seçimi
  • Abiye içine hangi iç çamaşırı
  • Abiye üstüne saç stilleri
  • Abiyeye uygun takı çeşitleri
  • Hangi abiyeye hangi ayakkabı
  • Abiye makyaj modeli, en güzel abiye kombinleri için olmazsa olmaz detaylardır.
kısa kollu uzun abiye modelleri nelerdir

kısa kollu uzun abiye modelleri nelerdir

Gecenin en güzel kadını olmak için abiye saç modeli ve abiye makyajı gece kıyafetinize uygun olmalıdır. Abiye makyajında yapılan bir yanlışlık elbisenizin güzelliğini de geri planda bırakacaktır.

kısa kollu abiye elbiseler

kısa kollu abiye elbiseler uzun

Göğsü Küçük Gösteren Abiyeler Nelerdir?

Büyük göğüsler için kısa kollu abiye elbise seçerken göğsü küçük gösteren abiyeler tercih edilmelidir. Büyük göğüslüler kısa kollu abiye elbise modelleri kullanırken mutlaka küçültücü sütyen kullanmalıdır.

V yakalı, yarasa kollu, kare veya havuz yakalı elbiseler göğsü küçük gösteren abiye elbise modelleridir. Kısa kollu kısa abiye modelleri ve uzun abiye modelleri seçerken buna dikkat edilmelidir.

İnce belliler için kısa kollu abiye seçenekleri ise bele oturan modellerden seçilmelidir. Böylelikle belinizin inceliğini vurgulamış olursunuz.

Göğüsleri küçük gösteren abiye modelleri

Göğüsleri küçük gösteren kısa kol abiye

Geniş Kalçalı Kadınlar Nasıl Abiye Giymeli?

Geniş kalçalı bayanlar kısa kol abiye elbise modelleri arasından etek kısmı düz kesimler seçmelidir. Böylece daha fit orantılı bir vücut görünümü sergileyeceklerdir.

Aslında düz kesim kısa kol abiye, basenlerin daha esteti görünmesini sağlayacaktır. Etek boyu ise tercihe göre uzun ya da kısa olmaktadır.

geniş kalçalı kadınlar nasıl abiye giymeli

geniş kalçalı kadınlar nasıl abiye giymeli

Kalın Bacaklı Bayanlar İçin Abiye-Kısa Kollu Elbiseler

Bacakları kalın olan bayanların kısa kollu abiye modelleri seçerken dikkat etmesi gereken nokta abiyenin uzunluğudur. Burada önemli olan kalın görünen bacağınızı kapatmaktır.

Büyük beden abiye modelleri kısa abiye

Büyük beden abiye modelleri kısa abiye

Ancak kalın kollular için abiye modelleri seçerken kısa kollu abiye modelleri tül ya da dantel detaylı olmalıdır. Kolları kapatan tül veya dantel ile kollardaki fazlalıkları kamufle edebilirsiniz.

A Kesim Abiye Modelleri-Kısa Kollu Abiye 

Kısa kol A kesim abiyeler, tüm vücut tiplerine uygun olduğu için sıkça tercih edilmektedir.

Bütün kumaş çeşitlerinin kullanıldığı A kesim abiye elbise modellerinde kısa kollu modellere de rastlanmaktadır.

kısa kollu abiye modelleri a kesim

kısa kollu abiye modelleri a kesim

Günümüzde sayısız seçeneği olan prenses modellerin yerini A kesim abiyelere bırakmıştır. Bu modellerde kısa kol, sırt dekoltesi ya da kuyruklu modellerin de artmasına ortam hazırlamıştır.

Kısa Kollu Kısa Abiye Modelleri

Kısa kol abiyeler uzun abiye seçenekleri yanında kısa seçenekler de sunmaktadır. Özellikle kısa dantel abiye modelleri özel günlerde tercih edilmektedir. Vücut ölçüleri doğrultusunda seçilen modeller mini ve midi etekli seçeneklere sahiptir. Kısa kol kısa abiyeler de v yaka, halter yaka, kayık yaka, straplez yaka ve benzeri seçenekler sunmaktadır. Tarzınız ve vücut tipiniz doğrultusunda seçimler yapabilirsiniz.

En güzel kısa kol abiye modelleri arasından derlediğimiz görselleri daha fazla fikir için sizlere sunuyoruz.

Resim Galerisi: En Güzel Abiyeler  Kısa Kollu

Bir önceki makalemiz olan Tarz Uzun Abiye Modelleri Ve Fiyatları | 2024 başlıklı yazımızda Tarz Uzun Abiye Modelleri Ve Fiyatları ve uzun abiye hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu