Kepçe Kulaklar İçin Saç Modelleri Erkek

22.06.2021
2.603
Kepçe Kulaklar İçin Saç Modelleri Erkek

Kepçe kulaklar için saç modelleri erkek başlıklı yazımızda erkeklerin kepçe kulak gizleyen saç modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Normalden biraz daha büyük ve dışa açık kulaklara kepçe kulak denilmektedir. Doğru saç kesimleri ile hem güzel saç modelleri stili uygulamış olursunuz, hem de kepçe kulakları gizlemiş olursunuz.

Doğru saç kesimi, yüz şekline göre saç kesimi ve yüzdeki kusurları kapatan saç kesimi olarak nitelendirilmektedir. Hatalı saç kesim modelleri ile normal kulaklar bile daha büyük görünmektedir. Güzel saç modelleri erkek kesimi kepçe kulaklı erkekler içinde uygulanmaktadır. Konunun detaylarını birlikte görelim.

Kepçe Kulaklılar İçin Saç Modelleri Erkek

Kepçe kulakları gizleyen saç modelleri erkek için son derece önemlidir. Erkek kepçe kulak saç modelleri, kepçe kulakları gizleyecek şekilde tasarlanmalıdır. Erkek saç stilleri bu yönde oldukça fazla seçenek sunmaktadır.

Kepçe kulak kısa saç modelleri

Kepçe kulak kısa saç modelleri

Kepçe Kulaklı Erkekler İçin Saç Kesimleri

Kepçe kulaklı erkekler için saç modelleri arasında 3 numara erkek traşı gibi kısa saçların yeri çok fazla yoktur. Dalgalı saç modelleri erkek stili ile kıvırcık saç modeli erkek stili kepçe kulakları gizleyen en iyi saç modelleri arasında yer almaktadır.

Kepçe kulak için saç kesimi kısacık olmamalı, özellikle yanları çok kısa saç modellerinden uzak durulmalıdır.

Orta uzunlukta erkek saç modelleri ve uzun saç modelleri erkek stilleri kepçe kulakları gizleyen en kolay erkek saç modelleri arasında yer almaktadır.

“ ben kısa saç modeli kullanmak istiyorum” diyorsanız kepçe kulak kısa saç modeli olarak size yanları 5 üstü 8 numara saç modeli öneriyoruz. Ancak biz yine de size kısacık saç modellerini çok da düşünmeyin demek istiyoruz.

Kepçe Kulak Erkekler İçin Saç Modelleri Nasıl Olur

Kepçe kulak kısa saç modelleri erkek veya kepçe kulak uzun saç modelleri ya da kepçe kulak orta uzunlukta saç modelleri erkek kesimi yaptırmadan önce mutlaka kuaförünüz ile fikir alışverişi yapmalısınız. Kepçe kulak erkek saç kesimi yapılırken yüz şekli de dikkate alınarak doğru saç kesimi yapılmalıdır.

Kepçe kulak için saç modelleri

Kepçe kulak için saç modelleri

Erkek düz saç kesimleri, dalgalı saç kesimleri ve kıvırcık saç kesimleri farklı modellerde uygulanarak kepçe kulakları gizleyen saç modelleri tasarlanabilir.

Kepçe kulakları gizleyen düz saç modelleri orta uzunlukta olmalı ve mutlaka kulaklar saçlar ile kapatılmalıdır.

Dalgalı saç modelleri veya kıvırcık saç modellerinde ise kulağı kapatan saçlar yerine saçlardaki hacim ve kabarıklık kulağı gizleyecek şekilde olmalıdır.

Uzun subay traşı, kat kat saç kesimi erkek, orta uzunlukta dalgalı saç kesimi ve orta uzunlukta kıvırcık saç kesimi ile birlikte uzun saç modellerinin tümü kullanılabilir.

Aşağıdaki resim galerisinde erkek kepçe kulak saç modelleri ve kesimleri arasından seçtiğimiz görselleri daha fazla detay için sizlere sunuyoruz.

Resim Galerisi: Kepçe Kulak Saç Kesimi Nasıl Olmalı?

 

Bir önceki makalemiz olan Kahverengi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Olur? başlıklı yazımızda Kahverengi Pantolonun Altına Ne Renk Ayakkabı Gider Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu