Tarz Kadın

Keko Traşı İle Farklı Bir Tarz Yakalamak- Trendler

06.03.2023
1.517
Keko Traşı İle Farklı Bir Tarz Yakalamak- Trendler

Keko traşı modelleri, keko saç modelleri saç kesimlerinden saç modellerine kadar pek çok seçenek içermektedir. Keko saç modeli, tarz ve şık erkek saç stilleri ile erkeklerin beğenisini kazanmaktadır. Aslında keko saç stili son zamanlarda bazı bölgelerde çok popüler ve aynı zamanda oluşturulması da çok kolay bir saç modelidir.

Saçınızla yeni bir şeyler denemek istiyorsanız, keko saç erkek modelleri bunun için harika bir yoldur. İster kısa, ister uzun saç erkek modeli olarak kullanabileceğiniz keko traş modeli yapmadan önce detaylara göz atsanız iyi olur.

Keko Traşı 2023 Modelleri

Karizmatik erkek saç modelleri arasında yer alan keko saç modellerinin en iyi şekilde görünmenize yardımcı olacaktır.

Karakterinize ve kişiliğinize uygun keko traşını seçmek için yüz tipinize uygun keko saç kesimi yapmalısınız.

keko traşı erkek

keko traşı erkek

Aslında erkek saç modelleri son birkaç yılda çok daha çeşitli hale geldi. Saç tıraşının moda olmadığı ve uzun saçların hippiler ve müzisyenler için ayrıldığı günler geride kaldı. Bugün herkesin kendisinden bir şeyler bulabileceği keko tıraşı modeli var. Kısa saçtan uzun saça, kısa kesimlerden dolgun sakallara kadar yapabileceklerinizin sınırı yok!

Keko Saç Kesimi Nasıl Olur?

Aslında keko saç kesiminin tam olarak bir tanımı yoktur. Bazı bölgelerde keko  kısa saç kesimi 3 numara saç stili olarak da bilinmektedir. 3 numara erkek saç modelini keko saç tıraşına dönüştürüldüğü saçlar da vardır. Bunun için saçların yan tarafını 3 numara saç kesimi kesmelisiniz. Sonrasında tepe kısmı 12 numara saç kesimi ile keserek saçları düz bir şekilde alnı kapatacak stilde taramanız gerekmektedir. İşte size keko traşı 3 numara modeli:)

Saç şekillendiriciyi saçlara uyguladıktan sonra alnın ortasından veya alnın başlangıç noktasında düz bir şekilde saçları şekillendirebilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Perma Erkek Saç Modelleri ( bu senenin)

Son dönemlerde özellikle gençler tarafından sıklıkla tercih edilen kısa keko saç tıraşı yanında uzun keko saçları da bulunmaktadır.

Uzun keko traşı modellerinde saçların yan kısımları  tercihe göre 1 numara veya 3 numara olarak kesilir. Sonrasında saçların tepe kısmını kendi zevkinize göre bir uzunlukta bırakabilirsiniz.

çok kısa keko traşı erkek modelleri

çok kısa keko traşı erkek modelleri

Keko  traş erkek modelleri genelde kirli sakal ile kullanılmaktadır. Yüz karakterinizi ortaya çıkaracak keko saç traş modelleri tercih etmelisiniz. Böylece daha karizmatik ve tarz keko saçı sizinle demektir.

Keko Traşı Kimlere Yakışır?

Keko saç traş ve sakal modelleri en çok geniş alın yapısı olanlara yakışmaktadır. Ayrıca uzun yüze sahip olanlara, dikdörtgen yüz tipine ve oval yüz tipine yakışmaktadır. Keko saç modelleri erkek stilleri uzun yüz tipinde karizmatik görünüm demektir. Ancak küçük yüze sahip erkeklerde uzun keko saç yerine kısa keko trasi kullanılmalıdır.

Sıradan saç modellerinden sıkıldınız mı? O halde keko trasi saç kesimi yaptırarak farklı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde farklı kültürlere ve farklı bölgelere ait keko traş modelleri aralarından seçtiğimiz görselleri sunuyoruz. Resim galeri inceleyerek kendinize uygun keko saçları bulabilirsiniz.

Resim Galerisi: Keko Saç Modeli

 

Bir önceki makalemiz olan Erkek Düğün Kombinleri: Bu Senenin En Güzel Düğün Kombinleri başlıklı yazımızda Düğün Kombinleri Erkek ve Erkek düğün kombinleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu