Tarz Kadın

Keko Traşı Modelleri 2022

23.05.2022
99
Keko Traşı Modelleri 2022

Keko traşı modelleri, keko saç modelleri saç modelleri son zamanlarda bazı bölgelerde çok popüler ve aynı zamanda oluşturulması da çok kolay bir saç modeli olarak karşımıza çıkmaktadır.

Saçınızla yeni bir şeyler denemek istiyorsanız, keko saç erkek modelleri bunun için harika bir yoldur. İster kısa, ister uzun saç erkek modeli olarak kullanabileceğiniz keko traş modeli yapmadan önce de bilmeniz gerekenler olduğunu unutmayın.

Keko Traşı Modelleri

Keko saç modellerinin en iyi şekilde görünmenize yardımcı olacaktır.

Karakterinize ve kişiliğinize uygun keko traşı seçmek için yüz tipinize uygun keko saç kesimi yapmalısınız.

keko traşı erkek

keko traşı erkek

Genel olarak, erkek saç modelleri son birkaç yılda çok daha çeşitli hale geldi. Saç tıraşının moda olmadığı ve uzun saçların hippiler ve müzisyenler için ayrıldığı günler geride kaldı. Bugün herkes için bir stil var – kısa saçtan uzun saça, kısa kesimlerden dolgun sakallara kadar yapabileceklerinizin sınırı yok!

Keko Saç Kesimi Nasıl Olur?

Keko saç kesiminin tam olarak bir tanımı yoktur aslında. Bazı bölgelerde keko  kısa saç kesimi 3 numara saç stili olarak da bilinmektedir. 3 numara erkek saç modelini keko saç tıraşına dönüştürüldüğü saçlar da vardır. Bunun için saçların yan tarafını 3 numara saç kesimi ile tepe kısmına ise 12 numara saç kesimi ile keserek saçları düz bir şekilde alnı kapatacak stilde taramanız gerekmektedir.

Saç şekillendiriciyi saçlara uyguladıktan sonra dilerseniz alnın ortasından dilerseniz alnın başlangıç noktasında düz bir şekilde saçları şekillendirebilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Perma Erkek Saç Modelleri ( bu senenin)

Son dönemlerde özellikle gençler tarafından sıklıkla tercih edilen kısa keko saç tıraşı yanında uzun keko traşı da bulunmaktadır.

Uzun keko traşı modellerinde saçların yan kısımları  tercihe göre 1 numara veya 3 numara olarak kesildikten sonra saçların tepe kısmını kendi zevkinize göre bir uzunlukta bırakabilirsiniz.

çok kısa keko traşı erkek modelleri

çok kısa keko traşı erkek modelleri

Keko  traş erkek modelleri genelde kirli sakal ile kullanılmaktadır. Yüz karakterinizi ortaya çıkaracak keko saç traş modelleri tercih etmelisiniz.

Keko Traşı Kimlere Yakışır?

Keko saç traşı ve sakal modelleri geniş alın yapısı olanlara, uzun yüze sahip olanlara, dikdörtgen yüz tipine ve oval yüz tipine yakışır maktadır.

Sıradan saç modellerinden sıkıldıysanız. Keko traşı saç kesimi yaptırarak farklı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Aşağıdaki resim galerisinde farklı kültürlere ve farklı bölgelere ait keko traş modelleri aralarından seçtiğimiz görselleri daha fazla detaya için sizlere sunuyoruz. Resim galeri incele kendinize uygun keko traş modellerini bulabilirsiniz.

Resim Galerisi: Keko Traşı

 

Bir önceki makalemiz olan Mavi Keten Pantolonun Üzerine Ne Giyilir Erkek başlıklı yazımızda Mavi keten pantolon üstüne ne giyilir hakkında bilgiler vermekteyiz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu