Kaprinin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

22.08.2020
1.537
Kaprinin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Kaprinin altına nasıl ayakkabı giyilir konusu çok teferruatlı ve çok detaylı bir konudur aslında. Çünkü kapri kombinleri çok seçeneklidir. Kapri pantolon kombinleri, kapri tayt kombinleri bol paça kapri kombinleri  gibi seçenekleri mevcuttur. Bu nedenle kaprinin altına nasıl ayakkabı giyilir sorusu da değişkendir. Konunun ayrıntılarını sizler için araştırdık.

Kaprinin Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir

Kapri özellikle yaz dönemlerinde sıklıkla tercih edilen rahat kombin parçalar arasında yer almaktadır.

Bol kapri altına nasıl ayakkabı olur

Penye kapri modellerinden kot kapri modellerine kadar birçok seçeneği mevcuttur. Kapri kombinleri yazlık dönemde yapılacaksa dar kapri ve tayt kaprinin çok fazla terleteceğini şimdiden belirtelim.

Kot Kapri Pantolon Kombinleri

Kot kapri pantolon kombinleri kadın içinde erkek içinde en sık kullanılan kapri kombinleri arasında yer almaktadır.

Kot kapri pantolonun üstüne ne giyilir? Kot kapri pantolon üstüne tişört gömlek bluz ve crop top üst gibi spor kombin parçaları kullanarak şık kombinler yapabilirsiniz.

Kapri pantolon altına nasıl ayakkabı olur

Kot kapri pantolon altına ayakkabı olarak ise kalın bantlı bilekten bağlamalı sandalet, sneakers ayakkabı, spor ayakkabı, makosen ayakkabı ve parmak arası terlik kullanabilirsiniz.

Kapri Tayt Kombinleri

Kapri tayt kombinleri kot kapri pantolon kombinlerinden sonra ikinci sırada yer almaktadır. Kapri tayt kombinleri arasında beyaz kapri kombinlerinden siyah kapri tayt kombinlerine kadar geniş bir renk seçeneği bulunmaktadır.

Kapri tayt üstüne ne giyilir?  Kapri taytın üstüne bluz, tunik, gömlek, crop top üst, askılı bluz tişört kullanarak şık kombinler yapabilirsiniz. Kapri tayt üstüne salaş kombin parçaları kullanmak şıklığınızı artıran etkenler arasında yer almaktadır.

Kaprinin altına nasıl ayakkabı olur

Kapri tayt altına ayakkabı olarak ise parmak arası terlik, makosen ayakkabı, strappy sandalet, spor ayakkabısı, sneakers ve babet kullanarak rahat kombinler yapabilirsiniz.

Bol Paça Kapri Kombinleri

Bol paça kapri kombinlerini hemen hemen her yaşta, her tarzda ve her kiloda bayanda görmek mümkün. Özellikle yaz dönemlerinde şıklığın ve rahatlığın adresi olarak gösterilen bol kapri kombinleri ile sizde hem rahat hem şık olabilirsiniz.

Doğru üst kombin parçası tercihi ile bol kapri kombinleri günlük kombinlerde ve gece kombinlerinde kullanılabilir.

Bol kapri üstüne ne giyilir? Bol kapri pantolon üstüne slim fit gömlek, kullanabileceğiniz gibi tişört, bluz,  gömlek, crop top üst  sıfır kol tişört ve askılı tişört kullanarak rahat kombinler yapabilirsiniz.

Kaprinin altına hangi ayakkabı giyilir

Bol Kapri Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Bol kapri üstüne şık bir gömlek kullanarak bir gece davetine katılabilirsiniz. Bu kombinle bol kapri altına ayakkabı olarak bilekten bağlamalı yüksek topuk sandalet kullanabilirsiniz.

Bol kapri üstüne tişört ve bol kapri altına spor ayakkabı kullanarak da şık bir günlük kombin yapabilirsiniz. Aşağıda yeni sezon kapri modellerinden derlediğimiz görselleri daha fazla ayrıntı için sizlere sunuyoruz.

Resim Galerisi: Kaprinin Altına Nasıl Ayakkabı Olur?

 

Bir önceki makalemiz olan Mezuniyet Balo Elbiseleri başlıklı yazımızda Mezuniyet Balo Elbiseleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu