Kahverengi Elbise Kombinleri

31.10.2021
3.832
Kahverengi Elbise Kombinleri

Kahverengi elbise kombinleri ile şıklığı yakalamak ve göz alıcı olmak isteyenler için en ince detayları paylaşıyoruz. Kahverengi geçmişte sonbahar kış kombini olarak bilinse de günümüzde dört mevsim kullanılan kombinler arasında yer almaktadır.

Kahverengi elbise kombini nasıl yapılır? Kahverengi elbise altına ne renk ayakkabı olur? Kahverengi ile uyumlu renkler nelerdir? Gibi soruların cevaplarını birlikte görelim.

Kahverengi günlük elbise kombin

Kahverengi Elbise Kombinleri

Kahverengi elbise kombini yapılırken en önemli detay kahverengine uyumlu renkler olarak karşımıza çıkmaktadır. Kahverengi elbise ofis kombinlerinden özel gün ve gece kombinlerine kadar kullanılabilir. Kahverengi elbise modelleri seçilirken vücut tipine uyumlu elbise modelleri seçimi ile daha şık olacağınız aklınızdan çıkmamalıdır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz⇒ Kısa Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Kahverengi İle Uyumlu Renkler

 • Kahverengi gri uyumu
 • Kahverengi kırmızı uyumu
 • Kahverengi siyah uyumu
 • Kahverengi beyaz uyumu
 • Kahverengi sarı uyumu
 • Kahverengi yeşil uyumu
 • Kahverengi mavi uyumu
 • Kahverengi bej uyumu
 • Kahverengi krem uyumu
 • Kahverengi bordo uyumu
 • Kahverengi pembe uyumu
 • Kahverengi bebe mavisi uyumu
 • Kahverengi kiremit rengi uyumu ile şık kombinler yapabilirsiniz. Kahverengi elbise kombininde bu renkleri kullanabileceğiniz gibi ton sür ton kombin de yapabilirsiniz

  Kahverengi elbise kombin

Kahverengi Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Olur?

Kahverengi elbiseye ne renk ayakkabı; Kahverengi elbise günlük kombin olarak, ofis kombini olarak ve özel gün ve gece kombini olarak kullanılabilir. Kahverengi elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir sorusu çerçevesinde kahverengi abiye altına ayakkabı olarak siyah veya ten rengi stiletto öneriyoruz.

Kahverengi elbise altına ayakkabı seçimi yaparken çanta, kemer, şal, cüzdan, şapka gibi aksesuarların rengi de önemlidir.

Kahverengi elbise altına ayakkabı olarak yukarıda bahsettiğimiz renklerde seçimler yapabileceğiniz gibi ton sür ton kombini de yapabilirsiniz.

Sütlü kahve elbise kombinleri için sütlü kahve elbise altına ayakkabı olarak ten rengi, beyaz, açık gri ve krem rengi ayakkabı öneriyoruz.

Koyu kahve elbise kombinleri için koyu kahve altına ayakkabı olarak ise bordo, siyah, taba rengi, lacivert ayakkabı daha doğru seçim olacaktır.

kahverengi elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir

kahverengi elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir

Günlük Kahverengi Elbise Altına Ayakkabı

Günlük kahverengi elbise kombin için en ideal seçim beyaz, bordo, siyah, gri, pudra, kiremit renklerinde ayakkabı modelleridir.

Kahverengi günlük elbise altına spor ayakkabı, blok topuk ayakkabı, sandalet, babet gibi ayakkabı tercihleri yapabilirsiniz.

Kahverengi Tesettür Elbise Kombinleri

Kahverengi elbise kombinleri tesettür; Kahverengi tesettür elbise kombinleri arasında tek parça elbise ve ikili kombin modelleri tercih edilmektedir. Kahverengi elbise kombininde elbise, ayakkabı, şal ve çanta uyumu mutlaka yakalanmalıdır.

Kahverengi elbise tesettür modelleri, sütlü kahve elbise modelleri ve koyu kahve elbise modelleri olarak çeşitlilik arz etmektedir. Kahverengi elbise modelleri tesettür seçeneklerine göre şal seçimi yapılmalıdır. Ten renginizi öne çıkaran ve kahverengi elbise ile uyumlu olan şal renklerini kullanmalısınız.

Kahverengi elbiseye ne renk şal

Kahverengi elbiseye ne renk şal

Kahverengi Elbiseye Ne Renk Şal Olur?

Kahverengi elbiseye hangi renk şal gider sorusunda en önemli detay şal ve ten rengi uyumudur. Zira esmere yakışan şal renkleri ile beyaz tenli şal renkleri bazı farklılıklar içermektedir. Bu noktada kahverengi elbise üzerine şal kombinleri yapılırken kıyafet renkleri yanında ten rengi uyumu da gözetilmelidir.

Kahverengi elbisenin üstüne hangi renk eşarp gider sorusunda da açık kahve elbiselerde koyu renklerin ağırlıklı olduğu eşarp modelleri kullanabileceğiniz gibi tam tersi de olabilir.

Kahverengi elbise şal kombini için krem, beyaz, siyah, gri, yeşil, bebe mavisi, pudra, vizon rengi, nude renklerde şal tercih edilmektedir.

Kahverengi kiyafete uygun renkler doğrultusunda şal rengi ile çok daha tarz ve cool kombinlere imza atabilirsiniz.

Kahverengi elbise kombin yapımı hakkında daha fazla detay ve inceleme istiyorsanız sizler için derlediğimiz bu senenin kahverengi elbise modelleri resim galerisini inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Kahverengi Elbise Kombini Nasıl Olur?

 

Bir önceki makalemiz olan 70 li Yılların Kıyafetleri | 70 ler Modası başlıklı yazımızda 70'li Yılların Kıyafetleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
Tarz Kadın Blogu