Havalı Kısa Saç Modelleri Erkek: Yüz Şekline Göre

03.12.2023
214
Havalı Kısa Saç Modelleri Erkek: Yüz Şekline Göre

Havalı kısa saç modelleri erkek stilleri için saç kesimi ve saç şekillendirmesi bilgileri vereceğiz. Havalı erkek saç modelleri ile kişisel tarzınızı yansıtarak etkileyici görünüme kavuşabilirsiniz. Aslında havalı saç modelleri erkek stilleri bir nevi erkeklere en çok yakışan saç modelleridir. Çünkü kısa saçlar, hem bakımı kolay, hem farklı stiller yapmaya elverişlidir. Üstelik en havalı erkek saç modellerinin genelde kısa saçlardan oluştuğu dikkatlerden kaçmıyor. Ancak uzun havalı saç modelleri de var tabii ki. Gelin bu havalı kısa saç modelleri nelermiş birlikte görelim.

Havalı Kısa Saç Modelleri Erkek

Bu senenin kısa saç modeli farklı stillerde ve havalı kısa saç modelleri erkek stilleri şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Birçok yüz şekline uyum sağlayan modeller yanında kişisel modeller de bulunmaktadır. Yani bu sene yüz tipine özel oğlan saç modelleri de karşımıza çıkmaktadır.

havalı erkek saç modelleri

havalı erkek saç modeli

Düz- Havalı Saç Erkek- Kısa

Düz saçlar için saç modelleri seçenekleri sınırlıdır. Bu senenin fringe saç modeli gibi modeller, düz saçlarda daha güzel durmaktadır. Ancak düz saçlar daha çok kısa saç şeklinde kullanılmaktadır. Havalı düz kısa saç modeli arasında ise yanların kısa, üst kısımların uzun olduğu erkek saç modeli tercih edebilmektedir.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Kısa Erkek Saç Modelleri: Tüm Yüz tipi Seçenekleri İle

Özellikle ince telli düz saçlara sahip olan erkekler yanları kısa üstleri katlı ve uzun kestirebilirler. Böylece saçları daha hacimli ve gür görünecektir. Üstlerdeki saçları arkaya tarayarak kullanabileceğiniz gibi tepe noktasında bağlayarak da kullanabilirsiniz. Klasik ve modern bir görünüm sunan bu saç modeli uzun yüz, oval yüz ve elmas yüz şekline yakışmaktadır.

Havalı 3 Numara Saç

Aslında 3 numara saç modeli klasik etkileyici stiller oluşturabileceğiniz bir saç modelidir. 3 numara saçlara çizgi attırarak farklı ve havalı bir görünüm elde edebilirsiniz. Çizgi attırırken dilediğiniz boyutu ve de seni seçebilirsiniz. Bu da temiz görünümlü model ve havalı saç modeli demektir. Üst kir kullanıl bambaşka bir görünüm elde etmek mümkündür.

Havalı Erkek Saç Modeli- Dalgalı

Kısa erkek saç modelleri havalı stilleri arasında en gösterişli görünüme sahip olan saçlardan biri de dalgalı saçlardır. Dalgalı saçların üst kısımları hacimli olduğu için geriye doğru tarandığında mükemmel görünmektedir. Yanlar kısa tepe noktası hafif uzun bırakılan dalgalı saçlar, klasik ve spor kıyafetlerle uyumlu modellerdendir.

havalı kısa kıvırcık saç erkek

havalı kısa kıvırcık saç erkek

Havalı Fade Saç Kesimi

Trend erkek saçları arasında yer alan fade saç kesimine daha havalı bir görünüm kazandırmak elinize. Bunun için saçların yanlarını ve arkasını hafif inceltmeniz yeterlidir. Özellikle üst kısımda daha uzun bırakılan saçlar dolgun bir görünüm sunmaktadır. Bu sayede üst kısımdaki saçları dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Örneğin, bağlayarak, yana tarayarak veya arkaya tarayarak hem sade hem havalı görünüm sunabilirsiniz. Bu saç modeli, tüm yüz şekillerine rahatlıkla uyum sağlamaktadır.

Havalı Dağınık Saç

Yanları kısa üst kısmı 20 numara ile kesilen erkek saç modeli, en rahat ve havalı saç modelidir. Üst kısımdaki saçları renklendirebilir veya doğal renginde dağınık formda kullanabilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Erkek Saç Stilleri: En Yeni 10+ Farklı Model

Bu senenin havalı erkek saç modeli ile ilgili görselleri resim galerisinde sunuyoruz. Saçların parlak, canlı ve bakımlı görünmesi için düzenli bakım yapmayı unutmayın. Sizlerin de havalı saç erkek modeli fikirlerinizi yorumlarda bekliyoruz.

Resim Galerisi: Havalı Saç Erkek

Bir önceki makalemiz olan Tarz Takım Elbise Modelleri Erkek 2024 başlıklı yazımızda 2021 Takım Elbise Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu