Genç Gösteren Saç Modelleri Erkek | Kısa ve Uzun Saç Seçenekli

17.01.2024
193
Genç Gösteren Saç Modelleri Erkek | Kısa ve Uzun Saç Seçenekli

Genç gösteren saç modelleri erkek stilleri, yüz şekline göre saç kesimi gerektirmektedir. Olduğundan daha genç görünmeyi kim istemez ki? Kısa saç, uzun saç ve orta uzunlukta saç modelleri ile genç görünebilirsiniz. Kıvırcık, dalgalı ve düz saçlarla da genç gösteren erkek saç kesimleri yapabilirsiniz.

Genç Gösteren Saç Modelleri Erkek

Genç gösteren saç modelleri erkek stilleri arasında kısa saçlardan uzun saçlara kadar pek çok seçenek mevcuttur. Aslında yüz şekli ile eşleştirilen saç modelleri genelde kişiyi genç göstermektedir. Gelin şimdi hep birlikte genç gösteren erkek saç kesimleri ve modelleri nelermiş birlikte görelim.

Genç gösteren saç sakal modelleri erkek

Genç gösteren saç sakal modeli erkek

Genç Gösteren Kısa Saç Modelleri Erkek

Aslında kısa saç modelleri yüzü daha belirgin hale getirmektedir. Bu da yüz hatlarını daha keskin ve belirgin hale getirmektedir. Günümüzde yüz hatları daha belirgin ve keskin çizgilere sahip olan erkekle kadınlar tarafından daha çok beğenilmektedir. Bu nedenle genç gösterecek erkek saç kesimi ve modelleri arasında kısa saçlar ilk sıradadır.

Okurlarımız buna da baktı > Yüz Şekline Göre Sakal Modelleri- Bu Senenin 40+ Sakal Modeli

Yaş aldıktan sonra yüz hatlarını dengeleyerek görünümünüze genç bir ifade katabilirsiniz. Gençler ve kendisini genç hissedenler için 3 numara saç kesimlere çıkmaktadır. Özellikle kirli sakal ile kullanılan 3 numara saç kesim modeli kısa saç kullanmayı sevenlerin tercihidir. Üstelik kullanıcısına daha genç göstermektedir. 3 numara saç kesimini tıraş makinesi ile 3 numara ayarında yapabilirsiniz.

İkinci olarak yanları kısa üst kısmı uzun saç modelleri öneriyoruz. Özellikle oval, yuvarlak ve kare yüz şekline olduğundan daha genç bir dinamik göstermektedir.

3 olarak buzz kesim saç öneriyoruz. Kolay bakım yapma be kolay şekillendirme avantajı sunan buzz saç kesimi, sizi daha da genç gösterecektir. Buzz saç kesiminde saçın tepe kısmı 15 mm, yanlar 12 mm, diğer taraflar 6 mm ile kesilmelidir.

Genç gösteren kısa saç modelleri erkek

Genç gösteren kısa saç modelleri erkek

Erkeği Genç Gösteren Omuz Hizasında Saçlar

Omuz hizasında saç kesimleri erkek stilleri kısa saç sevmeyen erkeklerin tercihidir. Kullanımı rahat ve kolay olan omuz hizasında saçlar ile daha genç görünebilirsiniz. Dikdörtgen, üçgen yüz, elmas yüz ve uzun yüz şekline sahip olanlar orta uzunlukta erkek saç kesimleri kullanabilirler. Çünkü omuz hizasında saçlar ile pek çok saç modeli yapabilirsiniz.

Özellikle yarım topuz, örgülü saç, at kuyruğu yapabilirsiniz. Bu saç modelleri ise kullanıcısını olduğundan daha genç gösterecektir. Üstelik bu saç modellerini kıvırcık, dalgalı ve düz saçlarda uygulayabilirsiniz.

Omuz hizasında saç kesimi için saçlarınızın uzun olması yeterlidir. Orta uzunlukta genç gösteren erkek saç kesimleri arasında düz ve katlı kesim öne çıkmaktadır. Yüz şekline göre doğru saç modeli belirleyerek kısa, uzun veya orta uzunlukta saç kesimi yaptırabilirsin.

Okurlarımız buna da baktı >  Yüz Şekline Göre Saç Modelleri Erkek Stilleri

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin genç gösteren erkek saç modellerinin görselleri sunulmuştur. Görselleri inceleyerek daha genç ve dinamik görüneceğiniz saç modelini belirleyebilirsiniz:

Resim Galerisi: Genç Gösteren Erkek Saçları

Bir önceki makalemiz olan Mavi Gömlek Kombinleri Erkek başlıklı yazımızda Mavi gömlek kombinleri erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu