Etek Tunik Kombin Tesettür

20.09.2023
350
Etek Tunik Kombin Tesettür

Etek tunik kombin tesettür stilleri ile kolay ve şık tesettür kombinler yapabilirsiniz. Tesettür etek tunik kombinleri, kapalı bayanların en sık kullandığı kombinler arasında yer almaktadır. Tesettür etek kombini yapılırken tesettür eteğin üzerine birçok giyim parçası kullanılmaktadır. Tunik modelleri de bu üst giyim parçalarından biridir. Geçmişte sadece pantolon üstüne tunik kullanılırken günümüzde farklı tunik modelleri de öne çıkmaktadır. Bu da tunik etek türlerini daha çok öne çıkarmaktadır.

Etek Tunik Kombin Tesettür

Aslında tunik denilince genç tesettür kombin adına gelmektedir. Bu senenin tesettür tunik modelleri ile de çok şık etekli tesettür kombin yapabilirsiniz.

Desenli Etek tunik kombin

Desenli Etek tunik kombin

Etek üstü tunik modelleri arasında salaş ve dökümlü tunikler yanında nerede bulunmaktadır. Etek tunik modelleri kullanılırken sıkıcı parçalar dışında özgün ve modern tasarımlar kullanılmalıdır. Böylece çok daha şık ve stil sahibi kombinler yapabilirsiniz.

Burada en çok merak edilen soru hangi eteğin üzerine hangi tunik giyilmelidir sorusudur. Çünkü tesettür giyim etek modelleri konusunda sınırsız seçenek sunmaktadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Tesettür Pantolon Tunik Kombinleri Nelerdir?

Tesettür Etek Tunik Kombinleri Nasıl Yapılmalıdır?

Kalem etekli tesettür kombin yapılırken, kalem etek üstüne dökümlü tunik kullanabilirsiniz. Böylece dar kalem etek uzun tunik eşleştirmesi ile daha şık görünebilirsiniz. Kısa tunik modelleri de kullanabilirsiniz. Özellikle genç kapalı kombinlerde kalem etek üstüne şifon tunik kullanarak kusursuz görünüm yakalayabilirsiniz.

Çan etek tesettür modelleri ile kısa tunikler kullanmalısınız. Modelleri özellikle kısa boylu kapalı kadın çan etek ile uzun tunik kullanmamalıdır.

Desenli veya desensiz tesettür şifon etek ile şifon tunik kullanabilirsiniz.  Burada tunik boyu kesinlikle kısa olmalıdır. Yani kemer hizasında biten tunik modelleri en doğru seçimdir.

Pileli eteğin üstüne tunik kullanırken de basen hizasında biten kısa tunikler kullanmalısınız. Tunik modelleri geniş tesettür etek ile eşleştirilirken tunik kısa tutunmalıdır. Ancak kaleme tek tarzı dar etek modelleri ile eşleştirilen tunikler, uzun tunikler arasında seçilebilir. Kalem etek üzerine tunik kombinleri yapılırken tuniğin arkasını eteğin üzerine bırakabilirsiniz. Böylece farklı ve şık etek tunik kombini yapabilirsiniz.

Etekli tesettür kombin abiye

Etekli tesettür kombin abiye

Tesettür etek tunik kombini yapılırken renk uyumuna da dikkat edilmelidir. Desenli eteklerle sade renklerde tunik kullanılmalıdır. Tek renk etek modelleri ile ilgili desenli tunik modelleri kullanabilirsiniz. İkili etek tunik kombini yaparken aynı renkleri tercih edebileceğiniz gibi zıt renk kontrastı da yapabilirsiniz.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Tesettür Etek Kombinleri-Tesettür Etek Üstüne Ne Giyilir?

Etek tunik kombin yapılırken etek tarzı ile tunik tarzına eşleşmelidir.

Büyük beden tunik etek kombin yaparken aşırı salaş veya dar etek ve tunik kullanmayın. Bunun yerine daha rahat ve hafif bol kesim etek kullanabilirsiniz. Bu senenin tunik etek kombini tesettür stilleri arasında bol kesim etek ve tunik modelleri öne çıkmaktadır.

Etekli tesettür kombin yapılırken giyimde renk uyumu kuralları ve ten rengi uyumu gözetilmelidir.

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin tesettür giyim etek kombinleri çerçevesinde tunik etek kombin görselleri paylaşılmıştır. Görselleri inceleyerek daha fazla detaya sahip olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Etek Tunik Kombin

Bir önceki makalemiz olan Mezuniyet Elbiseleri Tesettürlü | Yeni Sezon başlıklı yazımızda Mezuniyet elbiseleri tesettür hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu