Erkek Gölge Saç Modelleri

28.09.2022
1.022
Erkek Gölge Saç Modelleri

Erkek gölge saç modelleri ile saçlarınıza havalı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Saç gölgesi modelleri erkek stilleri nasıl yapılır, kimlere yakışır gibi soruların cevaplarına birlikte bakalım. Erkek saç gölge kullanımı çok farklı erkek saçlarında öne çıkmaktadır.

Dünyanın en iyi erkek saç modelleri diyebileceğimiz modellerde de saç gölgesi rahatlıkla kullanılmaktadır. Gölgeli saç erkek stilleri arasında arkadan bağlamalı saç modelleri erkek stillerinden, orta boy erkek saçlarına kadar geniş bir skalaya sahiptir.

Erkek Gölge Saç Modelleri 2023

Saç kesimleri ve tarz saç modelleri sadece kadınların önemsediği bir şey değildir. Günümüzde güzel saçlara sahip olmak erkekler için de önemli kriterler arasındadır.

Erkek-golge-sac-modelleri

Erkek gölge saç modelleri

Bu senenin trend erkek saç modelleri arasında saç gölge modelleri de yer almaktadır. Çünkü saç gölgesi, sıradan ve basit erkek saçlarını bile kusursuz hale getirmektedir.

Erkek saç gölge vurguları kullanıcısını anında göz alıcı hale getirir. Bunun için doğru saç modeli ile birlikte doğru gölge rengine karar vermek gerekmektedir.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Kadınların En Çok Sevdiği Erkek Saç Modelleri

Birçok modern erkek saç modelinde gölgelerin varlığına şahit oluyoruz. Etkileyici renkli saç vurguları kullanıcısına doğal ve havalı görünüm kazandırmaktadır.

Erkek saçlarını kusursuz hale getiren erkek saç gölge işlemi için ana saç rengine uygun renk tonunu bulmak gerekir. Doğal bir görünüm yakalamak istiyorsanız saç renginizin 2 ton açığını veya koyusunu tercih etmelisiniz. Böylece hem doğal, hem mükemmel vurgular elde etmiş olursunuz.

Arkalar Kısa Önler Uzun Saç Modelleri Erkek

Saç gölgesinin en çok yakıştığı saç kesimleri erkek stilleri arasında arkası kısa önü uzun saçlar yer almaktadır.

Arkası kısa önü uzun saç modellerinde saçların önüne dilediğiniz uzunlukta bırakabilirsiniz.

Golge-sac-modelleri-erkek

Gölge saç modelleri erkek

Bu noktadan sonra ana saç renginize uygun renk ile yapılan gölgeler, sizi daha da havalı gösterecektir.

Uzun Saç Gölge Modeli Erkek

Arkadan bağlanan saç modelleri erkek stillerinde de saç gölgesi kullanılmaktadır. Erkek saç gölgesi genelde saçların ön kısmında başlar ve tepe noktasına kadar devam eder. Aslında birçok kişi sadece saç önlerine gölge yapmayı tercih etmektedir.

İnce gölgeli veya kalın gölgeli erkek saç modelleri tüm saç tiplerinde uygundur. Yani kıvırcık erkek saçı gölge modelleri ile düz erkek saçı gölge modelleri tekniği aynıdır. Aslında düz erkek saç modeli için gölge daha çok kullanılmaktadır.

Özellikle fade saç modeli, arkası kısa önü uzun saç modelinde gölge sık tercih edilmektedir.

Kısa Saç Gölge Modelleri Erkek

Dünyanın en güzel saç modelleri erkek stilleri içerisinde kısa gölgeli saçlar da yer almaktadır. Erkek saçına gölge  ten rengi ile uyum doğrultusunda yapılmaktadır.

Dunyanin-en-guzel-sac-modelleri-erkek-golge-stilleri

Dünyanın en güzel saç modelleri erkek gölge stilleri

En çok tercih edilen erkek gölge renkleri arasında gri gölge, karamel gölge, platin gölge, kızıl gölge ve bal köpüğü gölge yer almaktadır. Bu renklerin dışında gölge renkleri de kişilerin ten rengi ve saç rengi doğrultusunda kullanılmaktadır.

Uzun subay traşı, orta uzunlukta buzz saç kesimi, undecut saç modeli erkek stili gibi modern erkek saçlarında da gölge kullanılmaktadır.

Okurlarımız buna da baktı ⇒ Yeni Nesil Erkek Saç Modelleri

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin modası saç gölgesi erkek modelleri arasından derlediğimiz görselleri inceleyebilirsiniz. Böylece saç renginize ve tarzınıza uygun gölgeli erkek saç modelini bulabilirsiniz.

Resim Galerisi: Sac Golge Modelleri

 

Bir önceki makalemiz olan Kahverengi Pantolon Altına Ne Renk Ayakkabı Olur? başlıklı yazımızda Kahverengi Pantolonun Altına Ne Renk Ayakkabı Gider Erkek hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu