Tarz Kadın

En Güzel Nişan Elbiseleri Ve Fiyatları 2023-2024

En Güzel Nişan Elbiseleri Ve Fiyatları 2023-2024

En güzel nişan elbiseleri ile büyülemek ister misiniz? Nişanlık elbiseler, renkleri ve modelleri ile bu sezon, nisan abiyeleri seçim konusunda gelin adaylarını zorlayacak. Kapalılar için nişan elbisesi ve nişan elbisesi açık modelleri alışverişinden önce merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Salon düğünü için hangi nişan elbisesi olur? Kır düğünü hangi nişan elbisesi olur? gibi soruların cevapları ile kullanılabilecek nişan kıyafetleri nelermiş görelim. İşte en güzel nişan kıyafetleri, en güzel nişan elbiseleri  ve özellikleri…

En Güzel Nişan Elbiseleri Modelleri

Bu senenin söz, nişan elbise modelleri sade modeller yanında kabarık nişan elbiseleri gibi gösterişli modelleri de içermektedir.

Söz nişan abiye modelleri seçerken ten rengine, vücut tipine göre seçimler yapmayı unutmayın.

Yeni Çıkan Nişan Elbiseleri

Birçok yerde söz ve nişan töreni aynı anda yapılsa da gelin adayları farklı kıyafet kullanmaktadır. Söz için sade abiye modelleri kullanılırken, sade nişan törenleri için ise, sade nişan elbiseleri veya kabarık nişan elbisesi modelleri kullanabilirsiniz.

Kabarık nişan elbiseleri, nişan tuvaleti, abiye modelleri arasında en gösterişli modellerdir.

en güzel nişanlıklar-nişanlık renkleri 2023-2024

en güzel nişanlıklar-nişanlık renkleri 2023-2024

Abiye nişan elbiseleri;

 1. Kabarık nişan elbiseleri
 2. Kuyruklu nişan elbiseleri
 3. Prenses nişan elbiseleri
 4. Büyük beden nişan elbiseleri
 5. Kapalılar için nişan elbiseleri
 6.  Prenses nişan elbisesi
 7. A kesim nişan elbisesi
 8. Taşlı nişan elbisesi
 9. Balık nişan elbise modelleri, en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Sizde bu modeller arasından tarzınıza uygun modeli seçebilirsiniz.

Söz nişan abiye modelleri için uzun nişan elbiseleri veya kısa nişan elbiseleri seçenekleri yanında midi nişan elbise modelleri de bulunmaktadır.

Balık nişan elbisesi modelleri-yeşil nişan elbisesi altına ne renk ayakkabı giyilir?

Nişan Elbisesi Ne Renk Olmalı?

Nişan elbisesi trend rengi belirlenirken kişinin ten rengi dikkate alınmalıdır. Çünkü esmer kadınların kullanması gereken renkleri ile beyaz tenlilere yakışan renkler farklıdır. Yani esmerlere yakışan renkler nişanlık renkleri esmer tenlilere özeldir. Çünkü esmerler tenlerini daha kusursuz ve aydınlık gösterir.

Nişanlık Renkleri (esmer)

 • Lacivert
 • Pudra
 • Sarı
 • Yeşil
 • mavi
 • Gri
 • Bej
 • Nude renk
 • Vizon renk
 • Çok açık sarı
 • Pembe
 • Bordo
 • Ve tabi ki kırmızıdır. Bu renkleri nişanlık renkleri olarak tercih edebilirsiniz.

Beyaz tenlilere yakışan renkler ise sınırsızdır. Dilediğiniz renklerde nişanlık modellerini uygun makyajla tercih ederek misafirlerinizi büyüleyebilirsiniz.

Yeni çıkan nişanlık modelleri

Nişan Elbiseleri Renkleri (bu senenin)

Tüm gelin adayları nişanda hangi renk giyilir sorusu  sormaktadır. Ten rengine uyumluluk en önemli detaydır. Ardından mekana, mevsime, temaya ve damat nişan elbisesi rengine göre seçimler yapılmalıdır. En guzel nisanliklar da olsa uyum olmadığı zaman hoş görünmeyecektir.

Nişan elbiseleri arasında ilk sırada kırmızı nişanlık modelleri bulunmaktadır. En çok beğenilen kırmızı nişanlık kabarık modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca kırmızı nişanlık tesettür modelleri arasında da en çok tercih edilen renktir.

Kırmızı nisan elbisesi altına ayakkabı olarak siyah, kırmızı veya ten rengi ayakkabı kullanabilirsiniz. Gri çanta ile kombin edebileceğiniz gri ayakkabı modeli de kırmızı nişanlık ayakkabı kombini sırasında kullanılabilir.

kabarık kırmızı nişan elbisesi

Mavi nisan elbisesi; Mavi nişan elbisesi, kırmızı ve pembeden sonra en çok tercih edilen nişan elbisesi renkleri arasında yer almaktadır. Mavi nişan elbiselerini kabarık nişan elbisesi, balık elbise ve prenses elbise modelleri daha çok tercih edilmektedir.

En guzel nisanliklar, gelinlik gibi görüneceği için daha çok abiye şeklinde sade nişan elbisesi modelleri kullanılmaktadır. Uygun nişan elbisesi saç aksesuarları ve beyaz nişan elbisesi ile şıklığı yakalayabilirsiniz.

Dantelli beyaz nişan elbisesi, dantelli beyaz nikah elbisesi ve beyaz gelinlik konsepti de son zamanlarda rağbet görmektedir.

Lacivert nişan elbisesi; Lacivert nişan elbisesi hemen hemen tüm ten rengi ile uyum yakalamaktadır. Lacivert nişanlıklar, hem açık tenli bayanlara, hem de esmer bayanlara yakışmaktadır. Bu nedenle oldukça sık kullanılmaktadır.

Özellikle taşlı nişan elbiseleri lacivert, kırmızı, koyu yeşil gibi koyu renklerden seçilmektedir.

lacivert nişanlık modelleri

Trend Nişan Elbisesi Renkleri

 1. Mürdüm nişan elbisesi
 2. Bordo nişan elbisesi
 3. Su yeşili nişan elbisesi
 4. Sarı nişan elbisesi
 5. Lila nişan elbisesi
 6. Mavi nişan elbiseleri
 7. Turkuaz mavisi nişan elbisesi
 8. Somon rengi nişan elbisesi
 9. Kırmızı nişan elbisesi
 10. Mavi nişan elbisesi
 11. Bebe mavisi nişan elbiseleri
 12. Yeşil nişan elbisesi gibi renklerde sıklıkla kullanılan bu senenin trendleri arasında yer almaktadır.  Bu renklerde nişanlık elbise modelleri incelemesi yaparak ve bu renkleri ten renginize göre belirleyerek en özel gününüzde hayranlık uyandırabilirsiniz.

Kapalı Nişan Elbiseleri

Abiye nişan kıyafetleri arasında muhafazakar kesimin tercihi tesettür nişan elbisesi modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Tesettürlü bayanlar için özenle dizayn edilen nişanlık modelleri, modern nişan elbiseleri modellerine taş çıkartacak türdendir.

nişan elbisesi tesettür modelleri

Uzun kollu nişan elbiseleri bu modeller arasındadır. Tesettür nişan elbiseleri kabarık modellerden tutunda sade tesettür nişanlık modellerine ve işlemeli nişan elbiseleri modellerine kadar gitmektedir.

Tesettür nişan elbise renkleri arasında en çok tercih edilen renkler lacivert, pembe, kırmızı, mavi ve bordo olarak karşımıza çıkmaktadır. Kapalı nişanlık modeli arayanlara vücut uyumlu modeller arasından ten renkleri ve vücut tipleri ile uyumlu güzel nişan elbiseleri seçerek cool bir görünüm yakalayabilirler.

En güzel nişan elbiseleri tesettür modelleri için resim galerimizi inceleyebilirsiniz.

Taşlı nişan elbisesi kırmızı nişan elbise modelleri

En Trend Nişan Elbiseleri

Bu senenin nişanlık kıyafetleri tüm seçenekleri ile her kesimden kullanıcıya hitap etmektedir. Çünkü en güzel nişan abiyeleri olarak uzun nişan kıyafeti modelleri yanında kısa nişan kıyafeti modelleri de vardır.

Nişan abiyelerindeki tül, danteli güpür, işleme gibi detaylar farklı zevklere hitap etmektedir. Vücut tipi ve ten rengi doğrultusunda seçimler yaparak daha kusursuz görünüm yakalayabilirsiniz.

Nişan Elbisesi Fiyatları

Nişan elbise fiyatları elbisenin modeline, kullanılan kumaşı boncuk,, taş ve işleme gibi malzemelere göre değişmektedir.Yeni sezon ürünleri biraz daha pahalı iken, bir önceki sezondan kalan 2. el nişanlık modellerini daha uygun fiyata bulabilirsiniz.

Bu senenin nişanlık fiyatları ortalama olarak 4000 ile 15000 arası değişmektedir. Değerli taşlarla süslenmiş nişanlık modelleri 15000 TL den başlamaktadır.

Resim Galerisi: En Güzel Nişan Elbiseleri

Nişan elbisesi alınacak yerler ve nişan elbisesi satın al işlemleri için mağaza mağaza gezebileceğiniz gibi online mağazalardan da alışveriş yapabilirsiniz. Nişan elbisesi fiyatları elbisenin modeline, işçiliğine, kumaş kalitesine kullanılan malzemeye ve sezona göre değişmektedir.

Bir önceki makalemiz olan İncili Gelinlik Modelleri başlıklı yazımızda İncili Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu