Tarz Kadın

Duvak Modelleri İlkbahar-Yaz Trendleri Neler?

05.08.2019
870
Duvak Modelleri İlkbahar-Yaz Trendleri Neler?

Duvak Modelleri İlkbahar-Yaz Trendleri Neler; Eğer siz de 2019-2020 yılı gelini olacaksanız bu yazıyı mutlaka okuyun. Düğün günü tüm gelin adayları için en özel gündür kuşkusuz.

Bu günü en güzel şekilde yaşamak da her gelin adayının hakkıdır. Düğün günü tüm gelin adayları, herkesin dikkatini en çok çeken kişilerdir elbette. Bu sebeple her gelin, bu günü en güzel şekilde hazırlanarak geçirmek ister.

Gelin olmanın en önemli detayı, gelinlik modelleri ve duvak seçimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer siz de bu yıl gelin olacaksanız, en güzel gelin ben olmak istiyorum diyorsanız, Duvak Modelleri İlkbahar-Yaz Trendleri Neler konulu yazımızı dikkatle okumalısınız.

Duvak Modelleri İlkbahar-Yaz Trendleri Neler

Gelin olmak pek çok detayın düşünülmesi, değerlendirilmesi ve detaylandırılması gereken pek çok konuyu gündeme getirir. Bunlardan en önemlisi elbette gelinliğe uygun duvak seçimi olarak karşımıza çıkar.

Gelin adayları nasıl bir gelinlik giymek istediklerini, genel olarak kafalarında, düğün öncesi dönemde belirlemişlerdir. Ancak gelin adayları için, gelinlik ve duvak modası ve duvak moda evi hakkında pek çok yayın ve tanıtımlar da bulunur.

Gelin adayları için düzenlenen evlilik fuarlarında da, genel olarak düğün trendlerinin tanıtımı her detayıyla yapılmaktadır. Bu detaylar arasında düşünülmemiş hiçbir şey kalmaz.

Gelinlik daha önce de belirtildiği gibi çok önemli bir detaydır. Düğün günü için asıl parça olarak görülmektedir. Gelinlik seçimi en iyi şekilde yapılması, düğün günü hazırlıklarının en önemli parçasını oluşturmaktadır.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Kapalı Nişanlık Modelleri Ve Fiyatları

2019-2020 yılı gelinlik trendleri, gelinlik seçimi yapılacağı gibi, her zaman tutulmakta olan gelinlikleri tercih etmek de elbette önemli bir seçenektir.

Ancak en trend gelinlik ve trend duvak, beklenen büyük günde gelin olmak çok daha güzel sonuçları ortaya çıkaracaktır. Yeni moda duvak modelleri ilkbahar-yaz trendleri incelendiğinde harika duvak modelleri görmek mümkündür.

Öyle ki gelin adaylarının bu duvaklara âşık olmaması imkânsızdır. Gelinlik modelleri kadar, duvak modelleri de son trendlere uygun üretilmektedir. Burada gelinin tercihi elbette göz önünde bulundurulan en önemli detaydır.

2019-2020 duvak modelleri ilkbahar ve yaz trendleri

 Duvak Modelleri Yaz Trendleri

2019-2020 duvak modelleri ilkbahar ve yaz trendleri konusu gerçekten de çok dikkat çeken bir konudur. Bunun en önemli sebebi de duvak unsurunun gelin adayı üzerindeki tamamlayıcı rolüdür.

Duvak bir gelinlik için çok önemli bir parçadır. Hatta gelinlikten sonraki en önemli parçadır diyebiliriz.

Bu sezonun duvak trendleri koleksiyonlarına bakıldığında duvaklarla ilgili en dikkat çekici özellik, uzun duvak modelleri tercih ediliyor olmasıdır.

Duvak hem yerleşimi, hem tarzı ve hem de uzunluğu ile farklı görüntüler ortaya çıkarır. Bu yıl duvak trendine bakıldığında uzun duvaklar göze çarparken, bu uzunluğun 3 metreden daha fazla olması asıl dikkat çeken özelliktir.

Uzun tüllü duvak tercih edilmesi her gelin adayı için uygun olmayabilir. Burada en önemli nokta gelinin boy ölçüsüdür. Uzun duvakların gelin adaylarının uzun gösterdiği bir gerçektir. Ancak çok kısa olan gelin adayları için maalesef ki aynı durum geçerli değildir.

Bu yazımıza da göz atabilirsiniz :)   Taşlı Kabarık Gelinlik Modelleri 2021

Burada uzun duvaklar için aranan özellik, orta boylu olan gelinler adaylarıdır. Bu yılın trend duvak modelleri en önemli diğer özelliği de özellikle Fransız güpürlü duvak adı verilen güpürlerle çevrilmiş olanlardır.

Bu sayede elegant gelinlikler de, sade görünümlü gelinlikler de görüntü anlamında en iyi şekilde tamamlanır.

Gelin Duvağı Modelleri 2019-2020

 • Dantelli duvak
 • Patlak duvak
 • İncili duvak
 • Uzun duvak
 • Duvaklı taç
 • Boncuklu duvak
 • Taşlı duvak
 • Güpürlü duvak, gelin adaylarının en çok incelediği duvak modelleri arasında yer almaktadır.

 

Duvak modelleri ilkbahar ve yaz trendleri neler

Duvak Modelleri Seçerken Yapılan Yanlışlar

 • En moda duvak modelleri arasından seçim yapmamak.
 • Gelinlik duvak uyumu yakalayamamak.
 • Kısa boylular için duvak seçimi konusuna dikkat etmemek.
 • Düğün yapılacak mekana göre seçim yapmamak
 • Duvak saç modelleri uyumunu yakalayamamak.
 • Mevsime göre duvak modeli seçmemek.

Aşağıda sizler için derlediğimiz resim galerisini inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Gelinliğe uygun Duvak Seçimi

Bir önceki makalemiz olan En Güzel Nişan Elbiseleri 2020-2021 başlıklı yazımızda 2016 nişanlıklar, Nişan Elbiseleri 2019-2020 ve nişan kıyafetleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

ankara evden eve nakliyat
Tarz Kadın Blogu