2017 Kabarık Gelinlik Modelleri

0
836

Gelin olmak her genç kızın çocukluğundan beri hayalini kurduğu bir durumdur. Gelinliğinin modeli, saçının şekli, çiçeğinin rengi hepsi çok önceden düşünülmüştür. Çok eski zamanlardan bugüne kadar bu gelenekten vazgeçilmemiştir, düğün sahibi en pahalı kumaşlardan, en pahalı ve gösterişli boncuklardan ve en değişik ve zor modeller seçilerek diktirilerek gösteriş yapılmıştır.Genellikle gelinlik alınırken fiyata bakılmaz çünkü hayatında ilk defa ve son defa giyilecek bir giysidir. Hiç bir kızın içinde keşke şöyle olsaydı daha güzel olurdu gibi bir düşünce kalmamalıdır.

Gelinlik Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?

Gelinlik, kültürüne, dini değerlerine, yetiştiğin çevreye göre seçilmelidir. Muhafazakar bir çevrede yetişmiş bir genç kız daha çok kapalı bir gelinlik tercih ederken, çok fazla dini değerlere sahip çıkmayan kesim daha farklı tarzlarda gelinlikleri severek, beğenerek ve isteyerek giyebilirler.

Ayrıca her kızın fiziki yapısı da birbirinden farklıdır. Kısa veya uzun boy, geniş veya dar omuzlar, kalın veya ince bel ve farklı vücut ölçüleriyle kendilerine en çok yakışan gelinliği seçmelidirler.Straplez kabarık gelinlikler her sene olduğu gibi 2017 kabarık gelinlik modelleri olan gelinlikler arasında. Straplez gelinlikler, iddialı giyinmeyi sevenler için gerçekten çok tercih edilen modellerden. Bu modellerde etek kısmı kabarık olduğunda çok daha şık göründüğü için tercih sebebidir. etek kısmında ve bel kısmında taş süslemeler ile en güzel gelin siz olabilirsiniz.

Tesettürlü hanımlar içinde kabarık modeller çok kullanışlı ve şık bir seçimdir. Bu modellerde etek kısmında daha çok işleme tarzı kullanılmakta. Kol ve göbek kısmında dantel işlemeler tercih edilmektedir. Askılı gelinliklerde çok tercih edilenlerden. Askılı gelinlikle kabarık model de çok şık bir görüntü vermektedir. Bazı hanımlar sade sever bazıları bolca taşlı sever. Bu modellerde hem taşlı hem de sade çok hoş durmaktadır. Genellikle göğüs kısımları taşlı olup etek kısımları sade ve düz olduğunda çok güzel bir görünüm ortaya çıkmaktadır. Gösterişi seviyorsanız eğer taşları fazlaca kullanıp ağır bir gelinliğe sahip olabilirsiniz. Nasıl bir model istiyorsanız o modeli alın ve giyin içinizde kalmasın.

2017 Kabarık Gelinlik Modelleri

Bir önceki makalemiz olan Straplez Gelinlik Modelleri başlıklı yazımızda 2017 Straplez Gelinlik modelleri, Straplez Gelinlik trendleri ve Straplez Gelinlikler hakkında bilgiler vermekteyiz.


CEVAP VER