Tarz Kadın

Taşlı Kabarık Gelinlik Modelleri 2021

Taşlı Kabarık Gelinlik Modelleri 2021

Taşlı kabarık gelinlik modelleri 2021, kabarık gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilendir. Gelin olmak her genç kızın çocukluğundan beri hayalini kurduğu bir durumdur. Gelinlik modeli, gelin saçı şekli, gelin çiçeği rengi hepsi çok önceden düşünülmüştür.

Genellikle gelinlik alınırken fiyata bakılmaz çünkü hayatında ilk defa, belki de son defa giyilecek bir giysidir. Hiç bir kızın içinde keşke şöyle olsaydı daha güzel olurdu gibi bir düşünce kalmamalıdır. Taşlı kabarık gelinlik modeli detayları…

Taşlı Kabarık Gelinlik Modelleri 2021

Gelinlik, kültürüne, dini değerlerine, yetiştiğin çevreye göre seçilmelidir. Muhafazakar bir çevrede yetişmiş bir genç kız daha çok kapalı gelinlik modeli tercih ederken, muhafazakar olmayan kesim daha farklı tarzlarda tarz gelinlik modelleri seçerek, beğenerek ve isteyerek giyebilirler

kabarık gelinlik modelleri taşlı.

Ayrıca herkesin fiziki yapısı da birbirinden farklıdır. Kısa veya uzun boy, geniş veya dar omuzlar, kalın veya ince bel ve farklı vücut ölçüleriyle kendilerine en çok yakışan gelinliği seçmelidirler.

Straplez kabarık gelinlikler geçtiğimiz yıl oldukça çok kullanıldı. Bu sezonda da taşlı kabarık gelinlik modelleri öne çıkacak gibi duruyor. Her sene olduğu gibi 2021 kabarık gelinlikler en güzel gelinlikler arasında.

Taşlı Kabarık Gelinlik Modelleri

Straplez Kabarık Taşlı Gelinlik Modeli

Straplez taşlı kabarık gelinlikler, iddialı giyinmeyi sevenler için gerçekten çok tercih edilen modellerden.

Bu modellerde etek kısmı kabarık olduğunda çok daha şık göründüğü için tercih sebebidir. Etek kısmında ve bel kısmında büyüleyici taş süslemeler ile en güzel gelin siz olabilirsiniz.

Tesettürlü hanımlar içinde gelinlik modelleri kabarık taşlı tesettür detaylı örnekler mevcuttur. Taşlı kabarık gelinlik modelleri de iddialı çizimlerle tasarlanmaktadır.

kabarık gelinlik modelleri

Taşlı Türbanlı Gelinlik Modelleri

Taşlı Türbanlı Gelinlik Modelleri türbanları mükemmel bir şekilde tasarlanarak gelinliğe uyum sağlaması sağlanmaktadır.

Bu modellerde etek kısmında daha çok işleme tarzı kullanılmakta. Kol ve göbek kısmında dantel işlemeler tercih edilmektedir. Kolları taşlı gelinlik de en güzel seçenekler arasında yer almaktadır:

Taş detaylar gelinliğin etek kısmından türbanına kadar uygulanabilmektedir. Gelinliğin özellikle üst kısmında taş işlemelere ağırlık verilmektedir.

Üst kısmında yoğun taş olan gelinliğin türbanı daha sade olmalıdır. Ancak taş detayı az olan taşlı gelinlik türbanında ise duvak ve türbanda yoğun taş kullanılabilir.

taşlı kabarık tesettür gelinlik modelleri

Askılı Taşlı Gelinlik Modelleri

Askılı kabarık gelinlik modelleri de taş detaylarla süslenmekte ve çok tercih edilmektedir. Askılı gelinlikler kabarık model de çok şık bir görüntü vermektedir. Bazı hanımlar sade sever bazıları bolca taşlı sever. Bu modellerde hem taşlı hem de sade çok hoş durmaktadır.

Genellikle göğüs kısımları taşlı olup etek kısımları sade ve düz olduğunda çok güzel bir görünüm ortaya çıkmaktadır. Gösterişi seviyorsanız eğer taşları fazlaca kullanıp ağır bir gelinliğe sahip olabilirsiniz. Nasıl bir model istiyorsanız o modeli alın ve giyin içinizde kalmasın:)

En güzel taşlı kabarık gelinlik

Taşlı Gelinlik Modelleri

Taşlı gelinlik modelleri her model seçeneğinde tasarlanmaktadır. Straplez gelinlik modelinden balık model gelinliklere kadar taşlı gelinlikler tasarlanmaktadır.Taşlı gelinlikler hakkında daha fazla detay için yeni sezon gelinlik modellerinden derlediğimiz görselleri inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Taşlı Kabarık Gelinlik

Bir önceki makalemiz olan Kına Gecesi Elbisesi 2023-2024 (abiye ve bindallı) başlıklı yazımızda 2021 Kına Gecesi Elbiseleri ve Kına gecesi elbisesi hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tarz Kadın Blogu