Taşlı Kabarık Gelinlik Modelleri 2024-2025

Taşlı Kabarık Gelinlik Modelleri 2024-2025

Taşlı kabarık gelinlik modelleri 2024 seçenekleri arasında sizi en güzel gösterecek bol taşlı gelinlik modelleri bulabilirsiniz. Prenses gelinlik modelleri taşlı ve taşlı kuyruklu gelinlik modelleri seçenekleri de vardır. En trend gelinlik modelleri prenses taşlı seçenekleri yanında taşlı kabarık gelinlik modelleri seçenekleridir. Gelinlik modeli, gelin saçı şekli, gelin çiçeği rengi hepsi çok önceden düşünülmektedir.

Genellikle gelinlik alınırken fiyata bakılmaz çünkü hayatında ilk defa, belki de son defa giyilecek bir giysidir. Hiç bir kızın içinde keşke şöyle olsaydı daha güzel olurdu gibi bir düşünce kalmamalıdır. Taşlı kabarık gelinlik modeli detayları…

Taşlı Kabarık Gelinlik Modelleri 2024

Diğer gelinliklerde olduğu gibi taşlı kabarık gelinlik modelleri de vücut tipine uyumlu ise seçilmelidir. Çünkü bu sizi çok daha kusursuz ve güzel gösterecektir.

kabarık gelinlik modelleri taşlı.

Ayrıca herkesin fiziki yapısı da birbirinden farklıdır. Kısa veya uzun boy, geniş veya dar omuzlar, kalın veya ince bel gibi… Yani farklı vücut ölçüleri ve tipi olduğu için kendinize en çok yakışan gelinliği seçmelisiniz..

Straplez kabarık gelinlikler geçtiğimiz yıl oldukça çok kullanıldı. Bu sezonda da taşlı kabarık gelinlik modelleri öne çıkacak gibi duruyor. Her sene olduğu gibi 2024 kabarık gelinlikler en güzel gelinlikler arasında.

Taşlı Kabarık Gelinlik Modelleri

Kabarık Taşlı Gelinlik – Straplez Modeli

Straplez, kabarık taşlı gelinlikler, iddialı giyinmeyi seven ve vücuduna güvenenlerin tercihi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu modellerde etek kısmı kabarık olduğunda çok daha şık göründüğü için tercih sebebidir. Etek kısmında ve bel kısmında büyüleyici taş süslemeler ile en güzel gelin siz olabilirsiniz.

kabarık gelinlik modelleri

Taşlı Türbanlı Gelinlik Modelleri

Tesettürlü hanımlar içinde gelinlik modelleri kabarık taşlı tesettür detaylı örnekler mevcuttur. Taşlı Türbanlı Gelinlik Modelleri türbanları mükemmel bir şekilde tasarlanarak gelinliğe uyum sağlanmaktadır.

Bu modellerde etek kısmında daha çok işleme tarzı kullanılmaktadır. Ayrıca kol ve göbek kısmında dantel işlemeler tercih edilmektedir.

Aslında kolları taşlı gelinlik de en güzel seçenekler arasında yer almaktadır. Özellikle fazla ışıltıyı sevmeyenler kolları taşlı gelinlik tercih etmektedir.

Taş detaylar gelinliğin etek kısmından türbanına kadar uygulanabilmektedir. Gelinliğin özellikle üst kısmında taş işlemelere ağırlık verilmektedir.

Üst kısmında yoğun taş olan gelinliğin türbanı daha sade olmalıdır. Ancak taş detayı az olan taşlı gelinlik türbanında ise duvak ve türbanda yoğun taş kullanılabilir. türbanı sade yaparak telkare işlemli duvak da kullanabilirsiniz.

taşlı kabarık tesettür gelinlik modelleri

Askılı Taşlı Gelinlik Modelleri

Askılı gelinlik özellikle yaz gelinlik seçenekleri arasında yer almaktadır. Ek olarak askılı kabarık gelinlik modelleri de taş detaylarla süslenmektedir. Özellikle askılarda veya göğüs kısmında kusursuz taş işlemesi yapılmaktadır. Bu da askılı kabarık gelinliklere çok şık görüntü vermektedir.

Genellikle göğüs kısımları taşlı, etek kısımları sade ve düz olduğunda çok güzel bir görünüm ortaya çıkmaktadır. Gösterişi seviyorsanız, taşları fazlaca kullanıp ağır bir gelinliğe sahip olabilirsiniz. Yani hayaliniz ne ise o modeli alın ve giyin içinizde kalmasın:)

En güzel taşlı kabarık gelinlik

Taşlı Gelinlik Modelleri

Taşlı gelinlik modelleri her model seçeneğinde tasarlanmaktadır. Straplez gelinlik modelinden balık model gelinliklere kadar taşlı gelinlikler tasarlanmaktadır.Taşlı gelinlikler hakkında daha fazla detay için yeni sezon gelinlik modellerinden derlediğimiz görselleri inceleyebilirsiniz.

Resim Galerisi: Taşlı Kabarık Gelinlik

Bir önceki makalemiz olan Midi Boy Gelinlik Modelleri İle Büyüleyin başlıklı yazımızda Midi Boy Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler vermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
Tarz Kadın Blogu