Duşakabinli Banyo Modelleri | 7 Trend Model

05.05.2024
123
Duşakabinli Banyo Modelleri | 7 Trend Model

Duşakabinli banyo modelleri, banyo dekorasyonunun en güzel seçenekleridir. Yeni model duşakabinler bilgileri paylaşacağız. Ayrıca duşakabinli küçük banyo ve duşakabinli büyük banyo modellerinin görsellerini paylaşacağız.

Bu Senenin Duşakabinli Banyo Modelleri Nelerdir?

Duşakabinli banyo modelleri, her zaman ilk terciheler arasındadır. Dar ve geniş banyolarda kullanılabilen ve farklı seçenekleri bulunan duşakabinler yeni modelleri ile dikkat çekmektedir. Popüler duşakabin modelleri arasında oturaklı duşa kabinler öne çıkmaktadır. Farklı görünüm ve modeldeki yeni sezon duşakabinlerine birlikte inceleyelim.

Şeffaf Çizgili Kumlamalı Duşakabinler

Şeffaf Çizgili Kumlamalı Duşakabinler

Siyah Çizgili Kare Duşakabin

Duşakabinli banyo modelleri seçenekleri arasında modern ve şık görünüm sunan çizgili duşakabin modeli seçenekler arasında. Çok küçük ve dar köşelere bile sığarak kullanılan kare duşa kabinler farklı renk seçeneklerine sahiptir. Siyah çizgili cam tasarımlarıyla dikkat çekici duşakabinleri düşünebilirsiniz.

Şeffaf Çizgili Kumlamalı Duşakabinler

Aslında çizgili duşakabinler arasında kumlamalı cam seçenekleri öne çıkmak çıkmaktadır. Özellikle ön cephe estetiği ile dikkat çeken kumlamalı duşakabinler, incelenmesi gereken modelleri arasındadır. Büyük ve küçük banyo modellerini de kullanabileceğiniz kumlamalı duşakabinleri kendi boynunuza uyarlayabilirsiniz.

Buzlu Camlı Kare Duşakabin

Kare duşakabinler, en çok tercih edilen duşakabinli banyo seçenekleri arasındadır. Buzlu camın örtücülüğünü ve ışıklarını banyo dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Banyonun boyutuna göre gizlilik sağlayan buzlu cam duşakabinleri düşünebilirsiniz. Çünkü duşakabin seçiminde en önemli nokta banyonun alanı ve dekorasyon tarzıdır. Böylece daha şık ve modern duruşu sahip dekorasyonlar yapabilirsiniz.

Buzlu Camlı Kare Duşakabin

Buzlu Camlı Kare Duşakabin

Günümüzde farklı duşakabin modelleri bulunmaktadır. Metal çerçeveli duşakabin, ahşap kenarlı rustik tasarım duşakabin modelleri dikkat çekicidir. Çerçevesiz modern duşakabinler sürgülü duşakabinler ve özellikle katlanabilir duşakabin modelleri de trendler arasındadır.

Okurlarımız buna da baktı >>Küçük Banyo Fayans Modelleri | Bu Senenin

Yüksek tavan duşakabinler ise özellikle büyük duşakabinli banyolarda tercih edilmektedir.

Oturaklı Duşakabinler | Duşakabinli Banyo Modelleri

Estetik görünümün yanı sıra büyük oranda rahatlık sunan oturaklı duşakabinler, bu senenin trendleri arasındadır. Küçük ve büyük banyo dekorasyonlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz oturaklı duşakabinler farklı seçenekler sunmaktadır. Yuvarlak, oval veya kare oturaklı duşakabinler arasında seçim yapabilirsiniz.

Oturaklı duşakabinler

Oturaklı duşakabinler

Aşağıdaki resim galerisinde bu senenin değişik duşakabin modelleri arasından derlediğimiz görselleri sunuyoruz. Görselleri inceleyerek daha fazla ayrıntıya sahip olabilirsiniz.

Resim Galerisi: Bu Senenin Duşakabin Modelleri

Bir önceki makalemiz olan Küçük Banyo Fayans Modelleri | Bu Senenin başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ediyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarz Kadın Blogu